Aktualny czas: 13.12.2018, 18:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasze fetysze, fiksacje i inne takie
Autor Wiadomość
Iskariota Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107

Moim fetyszem są kobiece nogi (zwłaszcza w czarnych pończochach, wydepilowane). To silniejsze czasami ode mnie, żeby nie rzucić wzrokiem w tamtą stronę, ostatnio koleżanka do mnie rzuciła:
-Masz coś do moich stóp?!
- Nie, skąd - po prostu ładnie dziś wyglądasz.
- Aha i tak powinno być - dzięki Wink

Uwielbiam też patrzeć w niebo nocą, księżyc. Nie potrafię długo wysiedzieć gdy jest gorąco, dlatego rzadko kiedy rodzice zaglądają do pokoju (podobno chol***** zimno).
Najczęściej dopada mnie też taki rodzaj sumienia, gdzie żałuję, że nie odpisałem, powziąłem się czegoś na forum, nie załatwiłem jakiejś sprawy, a jak przychodzi co do czego to nie mam siły odpisywać xD
Uwielbiam też chodzić w bluzie luźnej z kapturem, jak coś innego założę, to prawie zawsze mam wrażenie, że wyglądam jak ostatni debil albo jakbym w ogóle ubrań nie założył.

Piekielnie wkurzają mnie wszelkie zakupy z kobietami i załatwianie typowych spraw dla nich np. poleć do fryzjera, przynieś zakupy. Z tego też pochodzi moja nienawiść do rozkazywania mi, a także co jest nieco sprzeczne nie nawiedzę najbardziej, gdy ktoś traktuje mnie jak powietrze. Potrafię wtedy zrobić takiemu komuś wiele krzywdy :evil:

Ostatni z moich nawyków to noszenie wszystkiego w plecaku. Po prostu tyle lat chodzę do skzoły, ze jak nie mam tego ciężaru na ramieniu, to tak jakbym pozbawił się ręki.

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
26.12.2009 05:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,135
Poziom ostrzeżeń: 0%

Iskariota napisał(a):Moim fetyszem są kobiece nogi (zwłaszcza w czarnych pończochach, wydepilowane).

Jak są pończochy (lub rajstopy) powyżej 60den to nie zobaczysz, czy nogi są wydepilowane czy nie d; Chyba, że z baardzo bliska.

Czy koniecznie muszą być pończochy, czy rajstopy też się nadają?

Jeśli wystarczą Ci rajstopy to polecam taniec irlandzki - tam często można spotkac dużo kobiet w krótkich spódniczkach i czarnych rajstopach (dwa filmiki specjalnie dla Ciebie, uwaga DUŻO KOBIECYCH NÓG W CZARNYCH RAJSTOPACH):

http://www.youtube.com/watch?v=KtSAcfW0WUw - fragment z mojego ulubionego szoł, "Dancing on dangerous ground"

http://www.youtube.com/watch?v=B718RsboGEI - a tu drugi -"Riverdance" (:

Jak wpiszesz tytuły na yt to możesz więcej znaleźć (:

Coby bardziej do tematu nawiązać jeszcze to stwierdzę, że również uwielbiam kobiece nogi d; Swoje również.
A najbardziej z nóg lubię łydki (i uwielbiam macać się po nich gdy rosną mi mięśnie od tańca) d;

No i oczywiście taniec irlandzki też jest moją fiksacją czy jak to nazwać (:

[Obrazek: h3sygn.png]
26.12.2009 23:11
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 739

Wąski napisał(a):Poza tym mam chyba nerwicę natręctw, bo jak sobie o czymś pomyślę, co zrobiłem, to myślę, że zrobiłem źle, i muszę czasami zrobić drobną rzecz ze 3 razy albo tą rzecz ze 3 razy sprawdzic

Mam to samo, czasami bardzo mnie to wkurza.

Chlor napisał(a):Jak byłam młodsza, to musiałam mieć wszystko "po równo" (; Jak machnęłam prawą nogą, to zaraz musiałam machnąć prawą tyle samo razy, albo jak jedną nadepnęłam na złamaną płytę chodnika to zaraz drugą też musiałam, bo inaczej czułam się cięższa z jednej strony

To także, ale powoli to przechodzi.

Zawisza napisał(a):Mam chorą facynację krwią... mógłbym patrzeć godzinami.

Od kiedy pamiętam, lubiłem i lubię patrzeć na krew, nie czułem i nie czuję żądnego wstrętu, nawet jak miałem kiedyś poważny wypadek i widziałem jak te krew ze mnie ucieka, wiadomo ból, itp. ale jakoś mnie to nie przerażało.

Jak byłem mały to szybko zasypiałem gdy telewizor był włączony, albo gdy radio grało. (a teraz to w ogóle nie mogę ;P)

26.12.2009 23:59
Mononoke Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 153

Cytat:Fiksację mam taką, że odrażają mnie strasznie mrówki

Mam to samo, dlatego latem jak idę przez jakąś łąkę czy trawnik to zawsze się pilnie rozglądam czy tam aby na pewno nie ma mrowiska, żeby nie daj Boże w nie nie wejść.

A uwielbiam zapach farb i facetów w okularachSmile

[Obrazek: e7xu91.jpg]
03.03.2010 21:52
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522

Mam to samo z łąkami i trawnikami ;D i też uwielbiam zapach farb ^-^ Hm =>

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
03.03.2010 22:05
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

To Wam powiem, że jest taka ścieżka na trasie Orlich Gniazd, wychodzi m.in. ze wsi Mirów. Czerwona ścieżka, uwielbiam nią chodzić.
Ale trzeba iść nią szybko.
Bo po drodze jest tak ze 20 ogromnych mrowisk pełnych czerwonych mrówek. Jest taki fragment, gdzie leży mnóstwo zeschniętych liści po obu stronach ścieżki - i po każdej stronie jest też jedno wielkie mrowisko.
Słuchajcie, tam słychać SZUM jak te mrówki idą po tych liściach.

Ale to mnie jakoś nie straszy, po prostu przechodzę tamtym miejscem, chociaż jakiś czas temu miałam boja przed mrówkami (po obejrzeniu pewnego strasznego odcinka z McGyvera XD")...

Ale nie - ja się boję latających XD" Wszystko co bzyczy, a co gorsza - jest w paski, to mój WRÓG.
Może dlatego, że wychowywałam się głównie na wsi, na letniej działce mojej babci, gdzie os, pszczół (miała piękny ogród tam), a także bąków czy szerszeni było od metra.
A kiedyś osa mi wlazła w nogawkę spodni. I to w okolicach 21szej, kiedy te paskudy zwykle śpią ><#

Ale to żadna fobia - jak moje siostry uciekają z piskiem przed osą to umiem wziąć się w garść, złapać za gazetę i szklankę i wyrzucić paskudę za okno...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
03.03.2010 22:22
Mononoke Offline
Wilk Morski
Pirat

*

Latających też nie lubie^^

Jackie D. Flint napisał(a):po obejrzeniu pewnego strasznego odcinka z McGyvera XD

czy to był może odcinek o mrówkach - ludojadach, jak jednego gościa wciągnęły do mrowiska i tylko okulary po nim zostały? ogladałam to jak byłam mała i stąd właśnie się wzięła moja niechęć do mrówek

03.03.2010 22:27
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

Yup - sceny, które były tam użyte mocno mi osiadły na psychice XD Do dziś NIE CIERRPIĘ wszystkiego, co się roi, no obrzydza mnie to XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
03.03.2010 22:32
Sharon Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10

Ja wprost ubóstwiam kwiaty. Nie ważne ile miejsca mam w pokoju, zawsze muszę mieć ich parę.
Mam w nawyku fotografowanie różnych ciekawych rzeczy. Często jak chodzę po mieście i widzę coś niezwykłego to wyciągam komórkę lub aparat( zależy co mam przy sobie) i robię zdjęcia. Pamiętam że od małego lubiłam samochody, więc tato uczył mnie marek samochodowych. W końcu jak się już ich nauczyłam na pamięć to rozpoznawałam je na ulicy i zostało mi w przyzwyczajeniach to że zawsze przyglądam się autom i przypominam sobie jakiej są marki.

[Obrazek: 2424213.png] [Obrazek: 2493816.png]
03.03.2010 22:39
Mononoke Offline
Wilk Morski
Pirat

*

Sharon napisał(a):Ja wprost ubóstwiam kwiaty. Nie ważne ile miejsca mam w pokoju, zawsze muszę mieć ich parę.

Ja ubóstwiam wzory kwiatowe (mam mnóstwo ubrań w kwiaty), za to żyjące zasuszamTongue

04.03.2010 20:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama