Aktualny czas: 05.07.2020, 19:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Ankieta: Co sądzisz o koszulkach z nadrukami?
Fajne wyrażenie siebie, zainteresowań, poczucia humoru.
Szpanowanie i nic więcej, na co to komu potrzebne?
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Nasze koszulki
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,191
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasze koszulki
Ale wyjaśnić to nie wyjaśnisz Tongue
Swoją drogą, skoro już przy suchości jestem, to dodam bo zapomniałem napisać: Spoko dziary, Komi ;P

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

15.10.2017 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 818
O rany ale mi się przypomniała trauma... W podstawówce za czasów boys i girls bandow, była straszna moda na wyrażanie swoich zainteresowań właśnie nosząc ukochana kapelę na koszulce, widząc kogoś. Z takim samym zespołem, ale innym wzorem, zawsze się zagadywalo i na przerwach pełno było grupek, fanów danej kapeli. Jako sluchajaca jak wszyscy Spice Girls i Backstreetboysow, panicznie skrywana wielbicielka Kelly Familly ( to był akurat obciach na maxa) żeby być super cool, ublagalam mamę o koszulkę Nirvany. Dodać trzeba, że nie miałam nawet jednej ich płyty ani kasety i tyle wiedziałam, że grają coś super poważnego, mrocznego i tylko dla wybranych twardzieli. Do dziś pamiętam jak podeszła do mnie metalową z wyższej klasy i zagadała, że spoko koszulka. Ależ byłam wtedy lepsiejsza od innych Spicesetek Tongue A potem dziewczyną zaczęła zadawać pytania... Jaki kawałek lubię najbardZiej, oczywiście wykladka, a jak już nie wiedziałam kto to Kurt Cobain, to wszystko stało się jasne... to jak mnie wtedy wysmiali wszyscy i wytykali palcami, jeszcze długo śniło mi się po nocach...
16.10.2017 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Kiedyś mnie straszono, że za noszenie koszulki zespołu, którego się nie słucha, można zgarnąć darmową porcję wpierkoryzolu... Do dziś nie wiem czy to prawda, ale w moich początkach noszenia koszulki z Guardianów miałem nadzieję, że nikt mnie nie zapyta o płytę Fly (tę, z której miałem koszulkę) bo jej jeszcze nie słyszałem i nie chciałem żeby zrobiło się srogo Tongue No ale nikt nie pytał, podejrzewam, że ludzi generalnie guzik obchodziło, co ja noszę. Szkoda w sumie, że w Twoim przypadku tak nie było, to by nie było tej chwili przyjemnego szpanu przeradzającej się w tak traumatyczną siarę...

Swoją drogą, w Twojej wypowiedzi zainteresowało mnie coś jeszcze. "widząc kogoś z takim samym zespołem, ale innym wzorem, zawsze się zagadywalo" - a jak ktoś miał ten sam zespół i ten sam wzór, to już się wtedy unikali i nie chcieli ze sobą rozmawiać o muzyce? Jak to działało? Coś jak dwie kobiety przychodzące na przyjęcie w takiej samej sukience?

Ciągle czekam swoją drogą na posta Eny, bo ma być podobno sążniście ;3

16.10.2017 01:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 818
Aaa... jak się miało taką sama koszulkę, która już wcześniej ktoś miał, to też było źle widziane bo ksero Tongue I wtedy ważne było udowodnić, kto pierwszy taką miał... kurcze do dziś pamiętam, że moja była bordowa z robiąca wykop melanie B i dopiero reszta w tle..po wtopie z Nirvana jednak nie zakładałam jej do szkoły i żałowałam bardzo bo nikt takiej nie miał.
Cholerka ale mnie wzięło na wspominki takich szaleństw na różne rzecZ w czasacach mojego dzieciństwa... by kiedyś totalny szał na takie paskudne czerwone lakierkii na obcasiku z kokardką. Wszędzie na bazarach całe stosy tego były. Nie nogę znaleźć fotki żadnej. Albo plastikowe smoczki... jakoś mi się strasznie wyjątkowo kojarzą, pojęcia Nie mam czemu...
16.10.2017 10:51
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 609
Haha no ja w gimbazie miałem bluzę slipknota nie wiedząc, że to w ogóle jakiś zespół jest. Mój metalowy kolega przeżył tym faktem najpierw wielki zaciesz(że słucham) i potem potworny zawód(jak wyszło szydło z worka).

Mam też koszulkę Guns n Roses i zawsze w niej na koncerty chodziłem. Jest taka mała tradycja jak się z kimś w pogo zakumplowałeś, że się wymieniacie koszulkami. 2 razy mi się zdarzyło, że się chcieli wymienić na jakiegoś Włochatego a ja wtedy "yyy może nie":P.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
16.10.2017 12:26
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,138
czepianie:
Komimasa napisał(a):Raz, że bardzo mi się krój podobał, bo panowie mieli te swoje charakterystyczne maski i w ogóle jej klimat był dość mroczny,
Chyba wzór Ci się podobał. Krój to jest to jak ubranie jest uszyte, tzn jaki ma kształt XD t-shirty męskie mają wszystkie ten sam krój, który nazywa się właśnie t-shirt.
koniec czepiania

Ech te stare czasy, kiedy jeszcze nie było podziału na t-shirty damskie i męskie, były po prostu t-shirty, w których wyglądało się jak w worku. Nie tęsknię XD
Ale miałam oczywiście. Kilka jednokolorowych t-shirtów sama ozdobiłam farbami. A czasem w liceum podbierałam Kamilowi koszulki Metalliki, bo miał chyba wszystkie okładki płyt i jedną zarabistą S.O.A.D. z grafiką jak jechali na takim słoniu, strasznie mi się podobała. I był szpan. I oczywiście nigdy bym nie założyła koszulki zespołu którego nie znam, dla mnie to oczywiste było, że nosi się po to, żeby łatwiej było nawiązać kontakt z kimś, kto ma ten sam gust; a nie jakieś nadzieje i zmyły robić d;

Teraz uwielbiam koszulki z nadrukami na plecach. Próbuję dodać foty, ale telefon coś nie jarzy, mówi, że za mało pamięci i mogę dać tylko jedną
[Obrazek: IMG_20171012_012523.jpg]
Jedna z moich ulubionych.

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2017 13:01 przez Chlor.)
16.10.2017 12:40
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
(16.10.2017 12:40 )Chlor napisał(a):  czepianie:
t-shirty męskie mają wszystkie ten sam krój, który nazywa się właśnie t-shirt.

Nie no chyba nie? Teraz to można mieć różne T-shirty męskie też ;d

E: Nie no, ogólnie się z twoim postem zgadzam, też to przyuważyłem ;p

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2017 13:58 przez Szczery.)
16.10.2017 13:04
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,138
A dobra to sorry może są rózne męskie też, się nie znam i nie chce mi się szukać XD Ale jak Komi pisał o maskach i klimacie to raczej nie chodziło mu o krój ^^

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
16.10.2017 13:08
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
Całe życie musiałem mieć wzorki na koszulce, bo bez wydawały mi się takie zwyczajne. Pominę jakieś takie kupne, a takie "oryginalne", to miałem 2 razy w życiu. Raz na zlocie mojego legionu w Aionie, każdy miał swoją(białą lub czarną):
Spoiler :
[Obrazek: WZG5Coe.jpg]
[Obrazek: LDu2MN4.jpg]

A także takie paskudztwo sam uczyniłem, z przodu wiadomo co Tongue a z tyłu nazwy legionów Aiona, w których byłem przez 7 lat:
[Obrazek: rz13wnb.jpg]
[Obrazek: TLPKh7u.jpg]
Ogólnie to fajny sposób wyrażania siebie.

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2017 20:23 przez Kotu.)
16.10.2017 20:22
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Musiałem się przypatrzeć dobrze, żeby rozpoznać że to jest wild wolves a nie dild wolves. Ale wzór bardzo fajny Big Grin Ja z takich zlotowych miałem właśnie ze zlotu forum pratchettowego, wspomnianą przez Grigorija koszulkę z Vimesem i Nobbym. Będę starał się teraz dotrzeć do tego wzoru, może uda mi się duplikat sobie wyrobić.

16.10.2017 21:07
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama