Aktualny czas: 17.10.2018, 09:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Uwaga, problem logowania/ rejestracji został już rozwiązany,
więc można już spokojnie aktywnie uczestniczyć w życiu forum:)
Odpowiedz 
Nasze powiedzonka, memy
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,705
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nasze powiedzonka, memy
Wydaje mi się, że brakuje nam takich luźnych tematów do pogadania o życiu nakamowym, które bez wątpienia bardzo prężnie się rozwija. Co każde spotkanie, a tych bywa coraz więcej i wcale nie mam tu na myśli Crewconów jedynie, pojawia się jakiś zwrot, powiedzenie, przypisane do sytuacji czy konkretnej osoby. Wszystko ma oczywiście zabawny charakter nawiązujący do nas samych.
Bardzo często te powiedzenia, memy padają potem podczas spotkań nakamowych a istnym sprawdzianem są kalambury, gdzie znajomość memów jest wręcz niezbędnaxd

Zapewne znajdą się wśród nas osoby, które powiedzą, że to powinna być nasza słodka tajemnica, że winni je znać tylko uczestnicy spotkań, ale przecież nie każdy może jechać przez pół Polski, często jest limit miejsc, bo nikt z nas w willi nie mieszka. Dlaczego ma ktoś być przez to pokrzywdzony i potem nie rozumieć naszych żartów, choć np był na CC i udziela się na forum?
Poza tym pamięć bywa ulotna a jakby to spisać? To by były przyjemne wspomnieniaSmile
Dlatego zapraszam wszystkich do dzielenia się naszymi memami, mile widziane okoliczności powstania, historia. Można komentować itd itd w miarę przewiduję wolny charakter tego tematu.

Np na pierwszym CC zrodziło się dużo takich różnych powiedzonek. Jednym z najpopularniejszych było "Jutro to ogarnę" ale skąd i jak to nie wiem...
Znane też było Grigorija przeciągłe "Nieeeee". Chodziło o to, że któregoś dnia crewconu może drugiego nie pamiętam. Siedział tak sobie na ziemi na materacu Rybki bodajże i ktoś Naku, Ryba chciał tam wejść czy zając mu miejsce? No nie pamiętam kurczę. W każdym razie jak podszedł do griga to ten tak rozłożył się na materacu jednoczesnie przerzucając delikwenta i mówiąc przeciągłe "nieeeee"xd Czy jakoś takxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

07.05.2013 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,324
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasze powiedzonka, memy
Nie, to Wąski chciał się ze mną przytulić. Ale poleciaaaaał...

Z nowości: Masa Komimasy - nowa jednostka w układzie SI. Przeciętny pies waży około 1,7 mas Komimasy.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
07.05.2013 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
To Olsztyn wyszedł z tym "jutro to ogarnę" XD

Masa Komimasy? Czyli co, Szczery waży 0,5 masy Komimasy?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
07.05.2013 17:48
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
Nowe wagi pewnie już w produkcji.

"Kurcze, znów przytyłam 0,02 masy Komimasy!"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2013 18:03 przez Sabo.)
07.05.2013 18:01
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,324
Oko cyklopa - Oczko zaczęła się parać cyklopaniem. Nikt nie wie co to znaczy, ale na pewno nic przyzwoitego.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
07.05.2013 18:04
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,895
Wypraszam sobie, Got. Tak się składa, że moja masa jest podobna masie Komimasy, nie jestem od niego znacząco lżejszy.
Jednym z nowszych motywów jest określenie "Supernatural" stosowane jako odmowa zamiast tradycyjnego "nie". Wzięło się to od Paksa, który nie przyjechał na spotkanie bo oglądał po nocy Supernaturala i potem zaspał na busa, po czym zamiast kombinować jak tu jednak przyjechać, wolał dalej oglądać swój serial. Niestety, Pax trochę ten mem popsuł, gdy okazało się, że był to po prostu nieśmieszny żart i tak naprawdę tym busem przyjechał.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2013 18:17 przez Szczery.)
07.05.2013 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,213
Nie może braknąć mojego ulubionego, made by Wąski "rucham Cię pod niebiosa" xD.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2013 20:55 przez Redrey.)
07.05.2013 20:55
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
"Twoje warzywa są najlepsze :**" - Autorstwa Usiego.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
07.05.2013 21:36
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 594
Hmm skoro Szczery powiedział cos powiazanego ze mna to ja wyciagne cos o nim Smile

"Trzy, czerty zawsze Szczery !!! " w sumie to nie takie negatywne i mozna to podciagnac pod fakt tego ze nasz twoarzysz nie kręci i mówi raczej to co ma na mysli nawet jesli to nieprzyjemne - jak z reszta widac Tongue nawet nie napisał, ze sie jednak ucieszył z mojego przyjazdu xD pewie juz przeliczal ile by prądu zaoszczędził na mojej osobaie Big Grin

Ciekawe natomiast jest to, ze sami nie wymyslelismy tego tekstu ,
znaleźliśmy go na zeszłorocznym CC3 na stacji PKP w falenicy napisanego sprejem na ścianę Tongue i tak jakoś go zaporzyczylismy ... naprawde nie wiem dlaczego Big Grin

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
07.05.2013 21:44
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,895
Wogóle wokół mnie się trochę wytworzyło tego syfu. CC2 - przydomek Chupacabry, powstały na skutek pokazywania tego stworzenia w kalamburach. CC3 - przydomek Nożownika z Wrocławia, nadany mi przez Naca z tylko jemu znanych powodów, a ciągnący się po dziś dzień :c

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2013 13:47 przez Szczery.)
09.05.2013 13:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama