Aktualny czas: 26.09.2017, 18:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Nasze propozycje na role w Wiedźminie od Netflixa
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,335
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nasze propozycje na role w Wiedźminie od Netflixa
Fanów zelektryzowała informacja, że Netflix z pomocą Bagińskiego ma zająć się produkcją serialu. Już wiadomo, że ma on być oparty na opowiadaniach Sapkowskiego, czyli jakby nie patrzeć na tym, na czym się opierał nasz stary polski serial Wiedźmin. Choć zarzuca mu się wiele, to raczej wychwala się postać Geralta grą przez Żebrowskiego czy Jaskra, w któręgo wcielił się doskonale Zamachowski. U niejednego gracza nie małe zdziwienie wywołała postać właśnie Jaska, gdyż dotąd kojarzyliśmy go zupełnie inaczej, między innymi dzięki kreacji, którą stworzył Zamachowski. Wielu chciałoby właśnie ich widzieć w tych rolach, zwłaszcza Żebrowskiego jako Geralta, do tego stopnia, że są przekonani, iż to właśnie on podkłada głos pod Geralta w Wiedźminie 3, choć tak naprawdę głosu użyczył mu Jacek Rozenek.

Pomyślałem więc, że fajnie byłoby zarzucić jakimiś propozycjami, kogo byśmy najchętniej widzieli w tych główniejszych rolach, bo po co ograniczać się do samego Geralta. Oczywiście nie muszą to być aktorzy ze sceny polskiej.

Nie ukrywam, że bardzo podobała mi się rola Żebrowskiego, ale wątpię, by Netflix skusił się na polskiego aktora, który raczej za granicą nie jest rozpoznawalny, chociaż może się mylę.

Nie wiem dlaczego, ale chętnie zobaczyłbym w roli Geralta Nikolaja, odtwórcę jednej z głośniejszych ról Jaimiego Lannistera. Nie tylko z wyglądu przypominałby naszego Wiedźmina, to jeszcze aktor ten pokazał, że potrafi grać trudne role, przechodzące pewną wewnętrzną przemianę.
[Obrazek: 615055_1.2.jpg]

Inną, ciekawą wydaje mi się propozycją na tę postać jest Josh Holloway, którego mogą niektórzy kojarzyć z Losta, gdzie zagrał również bardziej wymagającą rolę i tą rolą zyskał wielu fanów na całym świecie.
[Obrazek: 477579_1.2.jpg]

Osobiście widziałbym też w tej roli Woody Harrelsona, o którym wspominałem już przy okazji filmu Wojna o Planetę Małp.

[Obrazek: 602839_1.2.jpg]

Nad innymi postaciami jeszcze się nie zastanawiałem.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.05.2017 11:51 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
23.05.2017 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 181
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasze propozycje na role w Wiedźminie od Netflixa
Komi chyba chodziło Ci o Jaskra Big Grin

Co do Geralta to dla mnie idealny byłby Mads Mikkelsen
[Obrazek: flCw6RD.jpg]
Świetny aktor z bogatym dorobkiem.

Ewentualnie Ewan McGregor
[Obrazek: AFoqpxV.jpg]

Yennefer tutaj jak ulał pasuje Eva Green do tego grała razem z McGreogrem w Prefect Sense i czuć było chemię między nimi Big Grin
[Obrazek: sQFhVA7.jpg]

Co do Jaskra to takie małe moje marzenie, żeby zagrał go Jim Carrey
[Obrazek: jim-carrey-episode-480x360.jpg]

Nie mam szczerze jeszcze typu na postać Ciri jakoś nie potrafię dopasować kogoś kto by mi pasował.

Z moimi typami mam tylko jeden problem, że występ tych aktorów w serialu pochłoną by zbyt duża część budżetu a na tym cierpiałby cała reszta w szczególności charakteryzacja i efekty specjalne, więc z jednej strony chciałbym ich zobaczyć a z drugiej zdaje sobie sprawę, że ich występ może być zbyt duży obciążeniem.

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
23.05.2017 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,465
Za Jaśkiem to do śląska. I nie wiem Komi, gdzie Ty te zachwyty Zamachowskim widziałeś. Zagrał dość dobrze, ale sam w sobie nijak nie pasował.

Josh Halloway jest już NIE potwierdzonym przez Platige Image. I każdy, powtarzam, każdy byle nie Woody Harrelson. Kazda rola w ktorej go widzialem krzyczy mi, ze to nie Geralt, cala jego mimika stoi dla mnie naprzeciw. Fajnym pomyslem za to jest Nikolai.

Eva Green brzmi dosc rozsadnie, choc mi ciagle trudno wyobrazic sobie kogos innego niz Wolszczak Tongue

A marzy mi się, żeby w razie polskiego dubbingu (w ktorego istnienie wątpię, no ale jakby byl) wystąpił Jarosław Boberek. Dałoby mu to ten czy inny udzial w kazdej adaptacji.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

23.05.2017 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,854
Szczery napisał(a):w razie polskiego dubbingu

HA! Ciekawe kto by podkładał głos pod Geralta?
Jacek Rozenek LoL

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
23.05.2017 16:05
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,858
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ten z gry o tron nie pasuje z mordki ANI trochę. rozwinę się jak znajdę czas Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
23.05.2017 17:11
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Niechętnie ale jednak muszę zgodzić się jednak z Fuszim. Znaczy nie powiem że ANI trochę, bo trochę tak, ale jak pogooglowałem więcej fot Nikolaia to on jednak takie trochę zbyt swobodne i łagodne ma spojrzenie. Taki ładny chłopaczek Tongue Na Geralta jednak trzeba kogoś z doświadczeniem w oczach (lub umiejącego je zagrać Tongue)

23.05.2017 20:07
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 559
Daniel Craig z dłuższymi włosami byłby dobry.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
23.05.2017 22:07
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 693
Triss. Tutaj od razu mam skojarzenia z Kirsten... ino jeno, ona już troszkę nie taką znowu młoda.
[Obrazek: 54aae13b78a14_-_elle-iconic-redheads-kirsten-dun.jpg]

Mało znana (Oculus) Annalise BASSO... wiem, że kolor wlksow nożna zmieniać i peruka i w ogóle, ale ona naturalnie byłaby piękna Shani...

[Obrazek: MV5_BMTkw_MDQz_Nj_Ix_Nl5_BMl5_Ban_Bn_Xk_...U2_NDE.jpg]
24.05.2017 00:53
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Triss chyba się nie pojawiała w opowiadaniach? A przypominam, że te mają być zekranizowane, przynajmniej takie jest założenie odnośnie pierwszych sezonów.

Jaskier! Kto na Jaskra? Ja niby po Daredevilu mam gościa "na świeżo", więc mi się nasuwa, ale też go kojarzę z Zakazanego Imperium i tego... Pasowałby mi Charlie Cox. Sądzę, że ma w sobie odpowiednią ilość uwodzielskiego chłopięcego uroku (mogę tak pisać i dalej być hetero?) do tej roli.
Spoiler :
[Obrazek: charliecox.jpg?w=1000&h=563&crop=1][Obrazek: tumblr_nzeob5MoRV1tn7xu8o1_1280.jpg]
Tylko pytanie, czy śpiewać umie. Bo Jaskier bez śpiewania to tak jak Geralt bez mieczy. Też da radę wpierdzielić (jak w Sezonie Burz deszczułkami) ale to zwykłe chałturzenie a nie robota.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.05.2017 02:13 przez Szczery. Powód: Poprawiona ortografia)
24.05.2017 02:09
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,131
Ja myślę że nie wezmą nikogo popularnego aż tak jak właśnie Lannister d: oni chyba celują w świeże twarze. Ale to tym milej się czeka, bo przynajmniej coś nas zaskoczy. Akurat wiesmina nie znam więc i nie rzucę propozycjami, ale tak chciałam się podzielić myślą

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
24.05.2017 08:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama