Aktualny czas: 21.09.2018, 20:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Nasze propozycje na role w Wiedźminie od Netflixa
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 960
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasze propozycje na role w Wiedźminie od Netflixa
Zgadzam się ze Szczerym i cieszę się, że pociągnął on tę dyskusję dalej. Jak najbardziej argument z analogią jest bardzo trafny. Osobiście nie chcę by ta dyskryminacja nieludzi, była w serialu przedstawiona jako dyskryminacja rasowa, religijna czy lgbt.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
13.09.2018 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,887
Ale dyskryminacja nieludzi to jest właśnie dyskryminacja rasowa... Ale chyba rozumiem o co Ci chodziło w tym skrócie myślowym.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

13.09.2018 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 960
No może powinno być "ze względu na kolor skóry" , ale to właśnie był skrót myślowy^^
Ale jak już piszę, to napisze o tych dyskryminacjach. Wiedźmina znam tylko z gier ( hańba mi, ale obojętne mi to) i wydaje mi się, że jak chcą poprawnie politycznie prezentować muzułmanów jako światłych, dobrych ludzi, to był tam taki obszar. Nie pamiętam jak się nazywał.
Jak koniecznie chcą wpleść temat seksualności, to od biedy może być tak jak w grze, że ktoś tam był homo. Ale nie chciałabym żeby zrobiła się z tego papka poprawności politycznej. W końcu, zapewne wiedźmin ma być konkurencją, a więc i odpowiedzią Netflixa, na nowy sezon Gry o tron na HBO.

Dobrze obrazuj nasze wyobrażenie o średniowieczu z tym japońskim. Nam miecze, większe od człowieka raczej zgrzytają, prawda? Tak samo w wiedźminie wolałabym tego nie widzieć.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
16.09.2018 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama