Aktualny czas: 22.10.2017, 06:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Nasze sny
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,536
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasze sny
Pisałem na komórce już w łóżku podsypiając kilka razy po drodze, nie wyłapałem tego xD Miało być po prostu znaleźć

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

26.06.2017 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,536
Dzisiaj gdy zbudziłem się o szóstej, miałem w głowie jakiś sen. Wspominając go, pomyślałem że to mógłby być dobry materiał na opowiadanie, postarałem się więc go chwilę powspominać, żeby nie zapomnieć. Przypomniały mi się więc wasze rady, żeby ten sen zapisać, pomyślałem, że muszę wstać i napisać w notesiku na pomysły "Lekarz..."... zasnąłem. I nie pamietam za nic co w tym śnie było :c

Ale potem śniło mnie się takie cuś, że był nowy rok szkolny w liceum. Skład mojej klasy w dużej mierze zgadzał się z moją prawdziwą licealną klasą, ale był też mój kumpel z podstawówki i gimnazjum, była taka Kaśka z podstawówki co to do prymuski jej było daleko, byli też Gatana, Szynszyla i Eikiczi. No i siadam w ławce obok mojego licealnego kolegi Wojtka/Marcina/Dawida (się zmieniało w trakcie snu) i zaczynamy lekcję Podstaw Przedsiębiorczości/Wiedzy o Społeczeństwie (sam nie wiem dokładnie, czym to miało być), którą prowadziła moja wychowawczyni. Ta od samego początku tej pierwszej, organizacyjnej lekcji stwierdziła, że ona nas będzie uczyła w tym semestrze komunizmu i proszę bardzo, tę lekcję poświęca na nasze pytania związane z tym faktem, a od kolejnej będzie systematyczna nauka tego, jak być komunistą. No i faktycznie, leciały różne pytania: Co na to program, czy rodzice wyrazili zgodę, czy jest pani komunistką itd. Generalnie ludzie byli dość zmieszani i nie dziwota. Sam zapytałem zresztą, jakie widzi praktyczne zastosowanie dla takiej wiedzy, ale odpowiedzi nie pamiętam. W każdym razie była babka niewzruszona i nie dawała się zbić z tropu, pewna swojego przekonania, że musimy się nauczyć w komunizm. Z tego snu zapamiętałem jeszcze mój wnerw na Kaśkę, której pożyczyłem wcześniej na matematyce swój zeszyt przeznaczony na tę Przedsiębiorczość, żeby wyrwała sobie kartkę, bo swoich zeszytów nie wzięła. No i ja otwieram ten mój zeszyt, a tam już od pierwszej strony jej pismo, zamiast wyrwać, albo chociaż w środku pisać, to ona zaczęła jak w swoim bazgrać.

Co jeszcze pamiętam z tej nocy, to że dwa razy powtórzył się motyw balona na ciepłe powietrze. W jednym śnie, gdzie było ciemno, głodno, chłodno i niewesoło, taki dość sporawy balon w kształcie zeppelina stanowił symbol traconej przez moje domostwo energii, im niżej bowiem się unosił, tym bardziej oznaczało to bliskość całkowitego braku prądu, gazu itd. W innym śnie natomiast, obudziłem się rano w dobrym humorze, przeciągnąłem się, i wtedy do pokoju mi wleciał niebieski balon polsatu, z uczepionymi piłkarskimi koszulkami. Była to część akcji reklamowej tej stacji, a zarazem nadchodzącego mundialu, i były to autentyczne koszulki piłkarzy, którzy się do niej charytatywnie dołączyli - pamiętam, że jeden był z drużyny Izraela i miał takie ewidentnie jakieś żydowskie miano, typu Icek Goldman czy Moritz Zuckerman. Ucieszyłem się bardzo, choć fanem sportu tego nie jestem, bo tych balonów miało być bardzo bardzo mało i rozesłane losowo w Polskę, a ja miałem tak gigantyczne szczęście, że wleciał prosto do mojego pokoju. Miałem nawet pochwalić się tym szczęściem na forum, w "Co nas cieszy", ale cóż, jak widać nie ma czym tak naprawdę xP

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.09.2017 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 867
Sen o komunizmie na czasie^ Dołożyłabym do tego komentarz, ale chyba wszyscy wiedzą z jakim mięsem to się może kojarzyć. A jak ktoś nie wie, to i tak by nie zrozumiał.

Mam takie pytanie, raczej do starszych wilków. Czy śnicie czasami o jakichś CC? Czy wtedy te CC są w jakiś wymarzonych miejscach, czy miejscówka się zgadza. Czy może są tam inni ludzie, z Waszego otoczenia, albo całkowite randomiki?
17.09.2017 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama