Aktualny czas: 19.01.2019, 01:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przez wzgląd na święta, rozdział ukazuje się dość późno, ale zawsze jeszcze w tym roku! - 928 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
Nasze sny
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,960
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasze sny
Śniło mi się dzisiaj pójście do prostytutki, (chyba) tylko po to, aby podzielić się z nią powiedzonkiem "Policjant, kur*a, złodziej - na jednym jadą wozie".

Ostatnio śni mi się znowu Naku. Jednej nocy szliśmy z Crewconu (który niby był znowu w Międzyborowie, ale tak naprawdę miejscówka wyglądała bardziej jak działka w Nadarzynie, której już nie mam) żeby odwiedzić Naca w pracy, a pracował na budowie jako operator dźwigu. I się uśmiechał zawadiacko w swojej kabinie, z fajkiem w pysku. Następnej nocy śniło mi się, że wybieram się na ślub Naca, z jakiegoś powodu zaproszenie też dostał mój ojciec, ale obydwaj nie mieliśmy partnerek i zagwozdka, z kim iść. Okazało się jednak, że gdzieś w okolicy rynku we Wrocławiu są jakieś zaklęte dziewczyny, i padł pomysł, żeby je odczarować i będzie z kim pójść. No i tu była jakaś skomplikowana, mętna procedura wymagająca całej przygody, niestety wiele z tego nie zapamiętałem. Wiem, że było blisko do sukcesu, ale jednak się nie udało. Mimo to, przez cały ten sen nawiązałem z jedną z tych dziewczyn (tą, która miała więcej farta - nie pamiętam, na czym polegała jej klątwa, ale wyglądała prawie normalnie, w przeciwieństwie do małego stworka z żelkowatym mózgiem z tyłu głowy, w jakiego zamieniona była jej koleżanka. Pamiętam kłótnię z ojcem, który stwierdził że jak się nie udało odczarować i ma iść z nią, to on olewa, bardzo mnie tym wkurzył że w ogóle nie myślał o jej uczuciach) nić porozumienia, która przerodziła się w sympatię i jakieś tam iskrzenie między nami, aż zaczęły się rozmowy o tym, czy może warto spróbować ze sobą być, z klątwą czy bez. W tym momencie też zresztą pokazało mi się wirtualnie zapełnianie się sal w kościele na ślubie Adasia, i że młodzi już wchodzą, a ja dalej we Wrocławiu. No to panika, esemesy że przepraszam za spóźnienie, wskakiwanie pod prysznic, wypakowywanie garnituru w pośpiechu... Tyle, tu się sen skończył już.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2018 03:49 przez Szczery.)
08.11.2018 03:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,960
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasze sny
Śniły mi się czyjeś urodziny, chyba Komiego, i tam Grigorij zabawił towarzystwo prześmieszną, w swoim mniemaniu, sztuczką. Używając hipnozy lub czegoś takiego, zamienił mnie mentalnie w zombie. Po czym tak zostawił, nie odkręcając tego, że stałem się - w swoim mniemaniu - powolną kupą gnijącego mięsa i nie potrafiłem wyartykułować żadnej dłuższej myśli. A potem spędzałem dzień z rodziną i bardzo się starałem, żeby nie skapnęli się że coś jest nie tak, jakoś moją skąpą zdolność do posługiwania się conajwyżej bezokolicznikani starałem się dipasowywać do kontekstu by nie wzbudzać podejrzeń i nie zdradzić, że jestem zombie. Z drugiej strony miałem jednak świadomość tego, że to nie może być na stałe, nawet jeśli ten żart był już zbyt przeciągnięty aby być śmiesznym, to Grigo nie posunąłby się do tego, aby uczynić mnie takim na stałe, Komi też by nie pozwolił na coś takiego gdyby to było niebezpieczne. Czekałem więc, aż ten efekt minie lub - co nastąpilo- pęczniejący z dumy po swoim żarcie Grigo przyjdzie i wszystko to odkręci.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2019 09:17 przez Szczery.)
16.01.2019 09:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama