Aktualny czas: 13.12.2017, 15:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Nauka jap sprawy
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nauka jap sprawy
Pierwsza rzecz to nie myślcie, ze to odpuściłemTongue Ino czasu nie mam niestety.
Myślę, że gdybyście pomogli poszłoby to szybciej. samo szukanie i kompletowanie materiałów też zajmuje wiele godzin.

Chodzi o to, że potrzebne mi są zdjęcia, skanów mangi najlepiej polskiej bo mają lepszą jakość.

Przejdę do rzeczy potrzebuje jak najwięcej zdjęć Mugiwara no ichimi, najwięcej Nami i Robin z wiadomego powodu.
Jak widać po hiraganie wykorzystuję różnego rodzaju zdjęcia, nawet łączone. Odpadają właściwie takie gdzie postać dziwnie wygląda, lub jest zakrwawiona poddenerwowana. Bojącej się Nami czy Robin nie potrzebuję, to uczeń może się bać, nie odwrotnie^^ Mogą być z kroplami potu też, po prostu je wymarzęBig Grin
Najlepiej w miarę możliwości wycięte z tła( paint i gumka na lupieBig Grin)

A teraz przedstawię jak to ma wyglądać pliki wordSmile rozdziały od 140 wzwyż.

[Obrazek: dopokazania.png]

Jak widać i te poniżej mogą się przydać, takie też dawajcieSmile

[Obrazek: obrazki2.png]

Piszcie tu odkąd dokąd ktoś przejrzał np 140 - 170 i pliki ze zdjęciami, tylko Robin to Robin Sanji to sanji nawet jak 3 zdjęcia tylko. Nie mieszać, chyba, że występują wspólnie.

Nie znajdę tyle czasu by to robić wszystko sam... Szkoła nie zając ale siedzieć nad książkami trza.

Liczę na wasza pomoc.

Aha jesli ktoś już musi napisać

"Chętnie bym pomógł, ale.... i wyjdzie, że nie może to niech to robi OPZ na jeden dzieńSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.04.2009 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Wpierw chwilę wstępu. Przyznam, że wasza chęć pomocy mnie mocno zniechęciła. W dodatku ciągle miałem coś na głowie, prywatnie też nie szło a taka lekcje robi się i robi. I tak miałem zamiar zrobić ale dwie osoby na pewno to przyśpieszyły.

<b>Tymek</b> sam z własnej woli,, bez namawiania, czegokolwiek wysłał mi PW nie tylko z zapytaniem "jak chcę te obrazki" ale i już dał coś gotowego. No kopara mi opadła i się roztrzaskała o ziemię, tak jak mnie podniosłeś to masakra.

<b>Zig</b> - Po jakimś 1,5 tygodnia dostaje PW od Zig. No nie wierzyłem po prostu. Minęło tyle czasu, a ci użytkownicy pamiętali i chcieli pomóc.

Wzruszyłem się. No brak słów.

Ino szkoda, że nie dostałem zdjęć w Wordzie (układ przed tekstem) najlepiej posegregowany uczniowie, senseiSmile Ale i tak bark słów.

Obecnie troche mi podali, nie miałem okazji przyjrzeć się dokładnie ale to zrobię. Jedna prośba Tymek, Zig. To co zrobiliście, podajcie tutaj. Dziennie otrzymuje około 20 PW i juz musiałbym się przekopywać w poszukiwaniu waszych darówSmile
Także tutaj proszęSmile

Jestem wam dozgonnie wdzięczny i nie zapomnę o Was napisać w newsie jak zrobięSmile

27.10.2009 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%

Tutaj jest link:

http://odsiebie.com/pokaz/6483287---c67b.html

Nie wiem jakiego masz worda (2003 czy 2007), więc jakby nie działało, to napisz jaki, zmienię format zapisu. Jeśli wszystko będzie ok, to resztę wrzucę wieczorem. Sorry, że nie szybciej, ale we wtorki i czwarki, o 17 mam siatkę i wracam przed 20.
Mam nadzieję, że nie sprawiam tym problemu?

Edit: Aha, tutaj dałem tylko uczniów, rozdzieliłem (uczniowie, nauczycielki) na 2 pliki.

[Obrazek: 19979393.png]
27.10.2009 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 258

Tymek napisał(a):Nie wiem jakiego masz worda (2003 czy 2007), więc jakby nie działało, to napisz jaki, zmienię format zapisu.

możesz od razu w 2003 dawać, wtedy przecież 2007 też to odczyta :-D

Buziaczki, cukiereczki, ciasteczka.
27.10.2009 18:57
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*

roronoazoro - dzięki za radę! Właściwie, to nie ma co się cieszyć, bo głupek ze mnie :-P
Ale do tematu:
Zrobiłem tak jak powiedziałeś i zapisałem w formacie, który odtworzą wszystkie wordy. Sprawdziłem dla pewności na kompie taty i działa :mrgreen:
No, oto link:

http://odsiebie.com/pokaz/6493155---4e1d.html

Spakowałem w winrara, bo nie chciało mi się wgrywać osobno. Wszystko jest porozdzielane (układ przed tekstem też). Nie ma tam Robin (wcześniejsze rozdziały), ale jeśli się wyrobię, to może jeszcze dziś wrzucę :-)

27.10.2009 22:12
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Kurde mi to wolno idzie, ale jeszcze żyję xD Jak coś to dopiero przejrzałam 200-220 ch. Sorki, że tak wolno, ale w programie paint długo się robi xD
27.10.2009 23:14
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*

zig napisał(a):ale w programie paint długo się robi xD
Słuchajcie jej! Wie co mówi... też coś o tym wiem... :-?

Uff, wyrobiłem się. Oto linki:

Nauczycielki: http://odsiebie.com/pokaz/6496461---f6f9.html

Uczniowie: http://odsiebie.com/pokaz/6496585---737a.html

No, myślę, że na trochę wystarczy. W tym tutaj jest też trochę z Robin :-)

28.10.2009 00:03
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Najpierw męczyłam się z wstawieniem obrazków ( wchodziły jeden na drugiego), potem zapisałam nie wiadomo gdzie i przeszukiwałam cały komputer ( potem uruchomiłam wyszukiwarkę, ale ona też miała problemy z znalezieniem tych plików -__- ), a potem musiałam chyba przez 5 min szukać tego tematu xD Takie rzeczy to tylko mi się przytrafiają xD.
Hmm, muszę się pożalić :-P Po pierwsze niestety trafiła mi się saga Alabasty, a tam jak wiadomo nasi bohaterowie chodzą zakrwawieni itp. itd. i podsumowując dużo używania gumki i ołówka -__- .... Dzidy wstrętne ! Iii do końca nie wiem, czy spodoba ci się to co do tej pory zrobiłam z kilkoma obrazkami miałam dylemat bo nie byłam pewna, czy aby na pewno nadaję się? oO Ale chyba nie przysporzyłam Ci więcej pracy i powybierasz sobie ;3

http://www.sendspace.pl/file/e93be6cc995db3b34354126 Uczniowie :]
http://www.sendspace.pl/file/344dbf47217ea930adaedf8 Nauczycielki xD

Tymek napisał(a):Słuchajcie jej! Wie co mówi... też coś o tym wiem... :-?
Haha xD Wiemy oboje xD
29.10.2009 21:46
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Tak jak robi Tymek jest ok, choć niepotrzebnie tak dokładnie z tła wycinaSmile Czasem niepotrzebna robota bo dymek wycieramSmile

Obiecuję przejrzeć dokładnie jutro. Przepraszam ale nie mam czasu.

30.10.2009 23:19
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*

Ale to jak, robić bez dymków? Rozumiem, że wycierasz tylko niektóre, więc chyba nie...

01.11.2009 13:12
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama