Aktualny czas: 12.12.2019, 21:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Nauka jap sprawy
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,039
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nauka jap sprawy
Po dłuższej przerwie wracam z paczką obrazków. Postanowiłam trochę od tego odpocząć, ale już wracam, i będę starać się to kontynuować. Jest to trochę czasochłonne, w dodatku bolą mnie po tym oczy, więc nie siędzę przy tym trzy godziny z rzędu^ Dlatego bardzo przepraszam, ale kolejna część pojawi się najwcześniej za dwa tygodnie. Nie chciałabym robić tego nagminnie, by potem się nie zniechęcić.

W tej części pojawia się problem, któremu nie podołałam... Sanji ma na głowie piłkę. Obrazki dodałam, ale jak widać na razie są nieużyteczne. Przynajmniej nie wszystkie. Jak Komimasa uznasz, że obrazek się przyda, to spróbuję coś z tym zrobić.^

http://www.sendspace.com/file/jjl34g

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
22.09.2010 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Przyszedł czas na część 7. Tym razem jest tego dość mało, ale chciałam zostać przy takim tradycyjnym połączeniu dwóch chapterów. Obrazki pochodzą z chaptera 311 i 312.

http://www.sendspace.com/file/03e8o4

"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
07.10.2010 18:23
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%
Dziękuję. Niektóre obrazki sprawiają, ze wena na tworzenie sama przychodzi^^ Nie wiem, jak będę miał teraz z czasem, ale na pewno nie postawiłem krzyżyka.

Co do takich akcji, jak Sanji ma na głowie piłkę. Teoretycznie w takich momentach używa się stempla. I tu tez, by należało go użyć., jeśli chcemy dany obrazek wykorzystać. Tylko, że często, zwłaszcza z włosami, jest dużo paprania i w mandze to jeszcze wiadomo: i tak wychodzi, da się większy napis, coś pomyśli, poszerzy, i się zakryje trochę, a tu no tak średnio mogę, ale oczywiście tez się daBig Grin
Niemniej za dużo roboty masz z tym i jeśli to nie jest Nami czy Robin, to ja w usuwanie przedmiotów z postaci bym się nie bawiłSmile
Jest kilka dobrych Robin, a na tym mi w szczególności zależy, bo bardzo mało ich mam.

Przyznam, że ogólnie motywacja bardzo mi do tego spadła. Głownie jest to spowodowane odzewem użytkowników. Nie mówię, by mnie wielbili (hehe ale mogą) lecz po prostu zainteresowania tematem, bym faktycznie widział, że robię to no choć dla garstki osób, bo tak to trochę tak dla siebie. Nie wspominając już o cennych uwagach, które mogłyby posłużyć ulepszeniu systemu. Mogę nawet założyć dział na forum temu poświęcony, tylko póki co nie bardzo widzę sens.

Niemniej dziękuję tej garstceSmile No i Tobie Imi, bo to co robisz, na pewno się przyda jakoś i pojawi. Nie wiem czy wszystko, wiadomo, ale coś na pewno.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

07.10.2010 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Jeżeli jakieś obrazki są złe, których lepiej nie brać, to lepiej daj znać^ Doszłam do wniosku, że lepiej zebrać wszystko co możliwe (czasem nie wycinam z tła, bo nie wiem czy to w ogóle będzie użyteczne) by potem znów przez to nie przechodzić.

Tak, Sanjiego można stemplem, ale to trwa bardzo długo i patrząc na ogrom tych zdjęć (jeszcze przecież z 200 chapterów) to obecnie nie opłaca się nad tym ślęczeć. Nie wiem też czy by mi wyszło. W mandze tak jak napisałeś zakrywa się i po problemie tutaj nie ma wybacz...

Komimasa napisał(a):Nie mówię, by mnie wielbili (hehe ale mogą) lecz po prostu zainteresowania tematem, bym faktycznie widział, że robię to no choć dla garstki osób, bo tak to trochę tak dla siebie. Nie wspominając już o cennych uwagach, które mogłyby posłużyć ulepszeniu systemu.

Myślę, że gdy zrobisz następną lekcję dobrze jest żartem o tym wspomnieć. Tak jak robisz to w dymkach. Nami wspomina o tym że nie wie czy te nauki dają coś jej drugim, czyli użytkownikom, uczniom. Wtedy Usopp mógłby dodać: "wypisujcie swoje uwagi tu na dole w komentarzach". Luffy może zapytać czy ktoś pomoże. Sanji wyskoczy z palcem i "we need you" , tego nigdy za wiele^ I może nawet znajdą się ludzie, którzy Ci pomogą.^ Na forum nie ma co pisać. Raczej nic z tego nie wyjdzie. Lepiej na stronie, wtedy będziesz wiedział czy jest więcej zainteresowanych, a na pewno tak jest!

Edit:
Pomyślałam, że zamiast pisać nowego posta dam edycję.
Część 8:
http://www.sendspace.com/file/pqquh6

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2010 17:28 przez Imithe.)
08.10.2010 15:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama