Aktualny czas: 24.10.2017, 08:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Nephilim John
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nephilim John
Ponieważ prawdopodobnie pomogę w edycji tego tytułu, postanowiłem wreszcie się z nim
zapoznać. Będąc szczerym odepchnęła mnie kreska, nie lubię takiej, jest dla mnie niestaranna, no ale gusta są różne. Sama fabuła wydaje się nawet czymś, choć obawiam się, że będzie tam element, którego nienawidzę, ale potem sobie pogdybam.

No więc jest sobie chłopiec niewolnik, który wiedzie takie sobie życie, znęcają się nad nim itd. Uniwersum tej serii to świat ludzi oraz diabłów (demonów) i aniołów. Są oczywiście jeszcze ludzie posiadający ponad przeciętne zdolności. W sumie wiemy dość mało, chłopak zgodził się by anioł wszedł w jego ciało, dając mu siłę ale jednocześnie zmieniając jego życie. Chłopak hmm lubi bardzo Isabel, ale musi opuścić swe miejsce zamieszkania i niszczyć zło.

Ja mam mieszane uczucia i jestem wymagający, co wy o tym tytule myślicie?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:47 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
31.12.2009 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%

1. Nephilim John, nie rób błędów chociaż w tytule Big Grin
2. Mi się ten tytuł podoba, chociaż kreska nie jest zbyt zachęcająca. Jest taka, bo to manhwa a nie manga. No i zdecydowanie za dużo mordowania tam jest jak na mnie ;P Pomijając to, John nawet wciąga xD

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
31.12.2009 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288

Jako, że edytowałam to może też się wypowiem. Z początku może się wydawać nudna i brzydka. Z czasem jednak tak mniej więcej w połowie drugiego chaptera zaczyna się rozkręcać. Sporo mordowania walki itp. Fabuła o aniołach, demona i nephilach nie jest wcale taka zła. Tajemnicza, że chce się oglądać dalej. Hmmm trochę chaotycznie, ale nieźle. Zachęcam do czytania. Gdyby nie problemy ze sprzętem z chęcią edytowałabym dalej. Smile

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

31.12.2009 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,172

Mnie się osobiście tytuł bardzo podoba, szczególnie kreska, bardzo lubię gdy jest specyficzna. Samą fabułę ciężko na razie oceniać, zobaczymy jak będzie dalej Smile

31.12.2009 15:48
Karas09 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39

Witam wszystkich w tym nowym roku jak i dlatego, że jest to mój pierwszy post.
Dobra, sprawy formalne mamy za sobą a teraz do rzeczy. Manga "Nephilim John" jest jedną z moich ulubionych. Kreska, może i dziwna ale mi przypadła do gustu, jest oryginalna. Sama opowieść jest bardzo wciągająca. Polecam wszystkim, aby chociaż zobaczyli nietypową kreskę.
Mam pytanie do czytających:
Gdzie mogę znaleźć więcej chapów niż tylko do 14?
01.01.2010 17:27
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288

Z tego co widziałam to wyszło już 7 tomów, ale nigdzie w internecie nie ma więcej niż 14 chapków w żadnym z języków nawet RAWów po koreańsku znaleźć nie można. Pozostaje, więc czekać cierpliwie może z czasem ukarzą się jakieś nowe. :-(

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

01.01.2010 18:48
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama