Aktualny czas: 20.11.2017, 02:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Next CC
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Next CC
Ostatnio z kimś mi się nawinął ten temat i pomyślałem, że warto zapytać na forum. Dotychczas Crewcony były bardzo zależne od działek, wiadomo koszty, klimacik itd itp. Ale nie możemy co roku liczyć że ktoś z działką się pojawi, tym bardziej, że samo jej udostępnienie już wiąże się zawsze z pewnym ryzykiem i masą roboty. Jeszcze parę lat do tyłu gdzie większość z nas się uczyła i ciężko było z kasą to te działki były zbawieniem, ale teraz wydaje mi się, że gdy zdecydowana większość z nas już pracuje to warto by było jednak na przyszły rok coś wynająć (o normalnych warunkach sanitarnych). Piszę o tym teraz bo wiadomo jedni mają więcej inni mniej, ale z rocznym wyprzedzeniem myślę, że każdy sobie będzie w stanie trochę odłożyć i szarpnąć się na nieco większy wydatek niż zwykle. Co do terminu to wiadomo że póki co nie ma co ustalać, bo większość urlopów ustala się w styczniu. Jak się w ogóle na coś takiego zapatrujecie?
A i jak coś nie mówię żeby z działek rezygnować jeśli będzie możliwość zorganizować to u kogoś, ale chyba nikt z nas nie chce żeby za rok była powtórka z rozrywki.

27.07.2017 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Next CC
Bardzo na tak z twoimi pomysłem Big Grin

27.07.2017 16:49
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,616
Z tym, że już w tym roku jak pojawiła się kwestia wynajmu, to odzew był chyba średni.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

27.07.2017 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,002
Ja wiem, że w tym roku jeśli chodzi o jakieś działki będzie już lepiej. Ogólnie to jestem całym serduchem za okirenowem, ale jakie jest zdanie Okiś nie wiem, nie można też nikogo zmuszać, ale to każdy wie.

Wynajem brzmi super, ale nakama średnio się organizuje. Ktoś by musiał to załatwić i powiedzieć: Ej wiara! Tutaj robimy CC w tym roku! Zgłaszać się kto chętny i kasę sypać!
Za dużo u nas uzgadniania i marudzenia, a też tego co pisał Szczery, odzew kiedy trza co załatwić jest mały.

Tym niemniej jakby miał siąść wynajem to ktoś ot musiałby to załatwić, inaczej dyskusji na temat gdzie i za ile nie będzie końca.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
27.07.2017 18:09
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
Zawsze można pomyśleć o opcji wyjazdu za granice z tyloma cętnymi ile się uda. A da się dużymi grupami jeździć to nie jest jakieś wielkie wyzwanie, jestesmy dorośli.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
27.07.2017 20:20
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,002
Dla mnie to nie byłby CC. Serio. CC powinno mieć miejscówę u nas, tak by jak najwięcej osób miało możliwość. Za granicę na jakieś wczasy to ludzie bardziej indywidualnie jeżdżą.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
27.07.2017 20:26
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Prawda kole w oczy, CC przestanie mieć szanse dopóki ktoś nei zbuduje domu spokojnej nakamy xD

27.07.2017 20:44
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,616
(27.07.2017 20:26 )Eikichi napisał(a):  Dla mnie to nie byłby CC. Serio. CC powinno mieć miejscówę u nas, tak by jak najwięcej osób miało możliwość. Za granicę na jakieś wczasy to ludzie bardziej indywidualnie jeżdżą.

Pełna zgoda, nie byłoby bata żeby to każdemu chętnemu pasowało, to zdecydowanie grubszy pieniądz. Choćby ja osobiście majętny nie jestem i lubię jak mi się CC (razem z biletami i składką) zamknie w okolicach dwóch, dwóch i pół stówy max Za granicą to już by było grubo drożej, podejrzewam.
Zresztą, co ty Fu, chcesz jak te stare niemce jezdzic autokarem i zabytki ogladac?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

27.07.2017 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Autokarem? Kampery i na pole namiotowe siedzieć i nic nie robić. pffff

ps: no jak całę życie wakacje w 200 zł planujesz to ;O

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2017 21:40 przez fuszioms.)
27.07.2017 21:40
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Moim zdaniem czystko organizacyjnie aby coś wynająć by trzeba było już na początku roku rozglądać się i zaklepywać na tak dużą grupę to po pierwsze po drugie nie ma co ukrywać że nie zawsze wszystkim będzie dojazd pasował, wielu osoba nie będzie się chciało jechać przez całą Polskę albo gdzieś z 6 przesiadkami. Dobrać miejscówkę gdzieś w centrum na taką paczkę graniczy z cudem.

Pomysł aby jechać busem za granicę i robić CC to najgorszy jaki słyszałem, serio nie wyobrażam sobie tego.
27.07.2017 21:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama