Aktualny czas: 21.09.2017, 12:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Nie lubię tego Słomkowego, bo...
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Nie lubię tego Słomkowego, bo...
Proszę państwa. Tak się durnie złożyło że akurat dziś wpadł mi do łba ten pomysł.
Tyle się pisze że się lubi itd. Ale czemu by sobie nie popisać na odwrót?

Otóż w tym temacie piszecie którego z dziewiątki uważacie za najgorszego (chyba że np dwóch nie lubicie to piszecie o dwóch) innymi słowy jak ktoś nam się nie podoba to tu się na nim wyżywamy.

Możemy pisać nie lubię go/jej bo: i piszemy co nam u niej nie pasi, wygląd zachowanie, podejście etc co chcecie to piszecie.

Ważne by zachować dwa podpunkty.
1 - podajemy argumenty zanim napiszesz "nie lubię jego bo jest głupi" to pomyśl z dziesięć razy rozważ konsekwencję uwagi i zaniechaj.

2 - wchodząc tu jesteś świadomy powinności poszanowania czyjegoś zdania. Jesteś tolerancyjny i potrafisz zrozumieć że każdy ma prawo myśleć inaczej. W końcu temu służy dyskusja.

ps. Już widzę Naja w wersji Brook i Chopper ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2013 11:48 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
16.06.2009 23:57
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja mam jednego Słomianego którego nie lubię i dwóch w których mnie co nieco denerwuje.

Nie lubię Brooka bo - jest mało śmieszny. Jest beznadziejnie zaprojektowany. Ma nudny styl walki. Nie pasuje mi do Słomianych pod żadnym kątem.

Chopper - wkurza mnie jego "kjutność" i mało ciekawy styl walki. Ale nie jest wojownikiem, jako lekarz się spełnia. I w ogóle jest dziwnyTongue

Franky - Jest za duży i jest go za dużo. Kiedy Franky jest w kadrze nie widać nikogo poza nim - takie mam wrażenie. Ale poza tym jest spoko.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
17.06.2009 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,053

No to zacznę swoje wywody Big Grin

Powiem, że najbardziej z załogi nie lubię Choppera Tongue Spełnia w niej bardzo ważna rolę, wręcz jest niezbędny. Często swoja naiwnością i zachowaniem wprowadza fajne elementy komizmu. Jednak nie lubię go i wolałbym, żeby ktoś inny był pokładowym lekarzem Słomianych.
Denerwuje mnie w nim ta jego naiwność, tchórzostwo oraz słodkość pluszowego zwierzaczka. Nie pasuje mi do załogi, poza tym jego styl walki nie za bardzo mi leży. No i w sumie jego wartość bojowa jest też niska, wystarczy tylko na płotki, nie liczę oczywiście MP Tongue którego nie umie kontrolować i wykańcza go. Co do stylu walki, to wkurza mnie to ,ze nie potrafi nic zrobić np. w swojej formie gdzie wygląda jak goryl, tylko musi się zmieniać cały czas.

Na razie tyle Big Grin

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
19.06.2009 03:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

xD ja w sumie lubię całą załogę choć trochę wkurza mnie to że Franki tylko w gaciach biega ale tak poza tym spoko Smile

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
29.08.2009 10:37
Rin Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30

Ja właściwie lubię całą załogę... ale wkurza mnie troszkę Franky, minimalnie, bo do gościa nie mam nic. Jest taki trochę dziwny i dlatego. Ale tak to postać sama w sobie, na swój własny sposób jest genialna, chociaż lekko denerwująca.
26.11.2009 23:04
Envy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10

Nie lubię Usoppa bo jest beznajdziejnie narysowany, jest obrzydliwy, wcale tak dobrze nie kłamie i cała jego historia to jedno wielkie nieporozumienie (to było tak nudne że musiałam opuścić pare odcinków...) ale ma + za Sogekinga i żałuję bardzo, że cały czas nie ma tej maski na twarzy... :-P

"Człowiek nie potrafi ani cierpieć, ani być długo szczęśliwym. Nie jest więc zdolny do niczego, co się liczy." Albert Camus
27.11.2009 00:33
Midori Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21

W ogóle to cała załoga spoko, ale mnie wkurza Luffy nie za często, ale jak w temacie Tongue
Po prostu mnie jego zapał jakoś brzydzi, gdyby cały czas nie skupiał uwagi tylko na sobie to by było ok, ale cóż...po za tym cały czas wybiera tego najlepszego za przeciwnika (to mnie naj ..w nim denerwuje, chociaż nie zawsze ;p bo na przykład ja uważam, że mr1 jest na równi z Crocodailem, a nawet może silniejszy od niego Big Grin po prostu kocham ostrza ;p )

17 błędów! Liczę również przecinki, bo te których nie ma są oczywistością.
Twoje posty są mało przejrzyste przez tą ilość błędów. Popraw się!

Sorki za wszystko :|
27.11.2009 14:27
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,053

Midori napisał(a):gdyby cały czas nie skupia uwagi tylko na sobie by było ok ale cuz
Troszczy się o swoich nakama bardziej niż o siebie.
Midori napisał(a):po za tym cały czas wybiera tego najlepszego za przeciwnika (to mnie naj ..w nim denerwuje, chociaż nie zawsze ;p
Główny bohater, poza tym jest kapitanem i prawdopodobnie najsilniejszym z SHP.
Midori napisał(a):bo na przykład ja uważam ze mr1 jest na rowni z crocodailem a nawet może silniejszy od niego
Co!?!?!?
Midori napisał(a):po prostu kocham ostrza ;p
Jeżeli po przeważa w twojej ocenie jego siły to nie będę tego komentowałTongue

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
27.11.2009 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 205

Midori, zupełnie nie rozumiem twojego punktu widzenia. BlackKuma ma według mnie rację, niepotrzebnie się wzburzasz, w końcu każdy ma prawo do swojego zdania a, że jest ono inne niż twoje to nie powinno cię tak bulwersować.
Poza tym BAAAARDZO trudno zrozumieć coś z twojej wypowiedzi. Zanim wyślesz post przeczytaj go kilka razy i popraw błędy, proszę.
Ja, ze swojej strony w załodze nie toleruje Robin (NIE BIJCIE). Jakoś nie odpowiada mi jej raczej poważny charakter, w stosunku do reszty szaleńców

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
27.11.2009 17:51
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,255
Poziom ostrzeżeń: 5%

Hahahahaha. Ech wróćcie do chociaż szczątku tematuTongue

Ja tam lubię wszystkich więc nie bardzo mam jak się wypowiedzieć niestety. Owszem, irytowała mnie czysta głupota Luffy'ego, ale dawno już przeszło i jest lepiej, albo przynajmniej nie okazują nam scen z jego głupotą. Sanji, flirciarz jeden, ale czy ma mnie on denerwować? Nie bardzo...Tongue

O, mogę podjąć dyskusjęBig Grin Użytkownicy DF są przypakowani za bardzo, ale jest ich tylu co magów w FT więc jaka to różnica? Taki np Natsu, to logia ognia, choć właściwie, to dopiero musi wybudzić swą siłę. W OP oprócz jednego stylu walki, jest ich po prostu więcej, ot cała sprawa. Mr 1 jest fajny, ale nie pokona Croca, bo miecz wbije w piasek, i tyle. Mógłby je czymś nasączyć okej tu zgoda, ale z logicznego punktu widzenia Croc ma większe szanse i to jest fakt nie do podważenia, co zresztą pokazują dość wyraźnie, nagrody za głowę.

Robin? Hmm no, trochę nie pasuje. W dodatku ma się wrażenie, jakby autor upraszczał jej kwestie, ma mało miejsca do zaprezentowania swojej osoby. Aczkolwiek to nie znaczy, ze jej nie lubię.

Ciekawy pogląd wysunęła Envy, no i ryzykownyBig Grin "Nie lubię Usoppa", hoho, wiesz ilu on ma fanów?Big Grin Aczkolwiek fakt, aparycja jego nie powala, ale tylko ten nos by mi przeszkadzał, aczkolwiek nie jestem kobietą i nie mi oceniaćTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.11.2009 18:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama