Aktualny czas: 21.10.2018, 17:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nie przerabiam nie kradnę"
Autor Wiadomość
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
RE: "Nie przerabiam nie kradnę"
[quote[1. Grałem na tym telewizorze (ma jakoś 15 cali, tak więc za duży nie jest ) na konsoli xbox 360 (jakoś przez rok, ponieważ później ta konsola została sprzedana.) oraz na PS2 przez jakieś 1,5 roku[/quote]

Na PS2 to można spokojnie grać, bo i sam grałem na "czarnuli" mając do dyspozycji 14 cali. Aczkolwiek zabawy na sprzęcie nowszej generacji nie wspominam miło odpalając go na moim poczciwym telewizorku Daewoo. Big Grin

Cytat:2. Czy ja wspominałem o telewizorze który obsługuje HD ? Wystarczy dla mnie, ze telewizor ma wejście pod Euro

Śmiem twierdzić, że większość graczy zastanowi się dwa razy zanim kupi X360 albo PS3 nie mając możliwości grania w bardzo dobrej jakości. Wink

Cytat:Laptopy jak i PC dostają te dzieciaki, którzy mają "bogatych" chrzestnych lub ma rodziców

Z konsolami jest analogiczna sytuacja. Ja, na marginesie, oprócz SNES'a, którego dostałem od cioci, po starszym kuzynie, każdą konsolę kupowałem sam za zaoszczędzone pieniądze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2011 23:31 przez Zangetsu2.)
06.07.2011 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
CiemnoWlosy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Cytat:I potem gram tylko w kilka tytułów, bo oryginały są strasznie drogie. To jest Polska.

Ja nie powiedziałem że piracić w ogóle nie wypada i kara śmierci,strach się bać. Chodziło mi o to że skoro masz już konsole czy kompa chociażby od rodziców to ściągnij sobie ze dwa 3 tytuły a na czwarty już zbieraj pieniądze jeśli nie stać cie na taki wysiłek to nie zasługujesz na żaden sprzęt.

Cytat:Konsole zawsze może dostać (prezent, komunia(dzisiejsze czasy)), kupić używaną. Taki xbox360 kupisz już za 700zł, a czasami bywa tak, że sprzedający dołącza jako "gratisy" gry nie zawsze oryginalne.

Kieruje do ciebie te same słowa co do Kommimasy.

I powiem szczerze piractwa nigdy się nie pozbędziemy to fakt, ale niech każdy we własnym zakresie nie piraci 500 tytułów bo po co kupować, ponieważ to brak szacunku dla pracy innych. Rozumiem sobie ściągnąć te parę tytułów a potem kupić jakiś oryginał lecz jeśli ktoś zakłada sobie wytyczne typu: ,,Nie kupie już żadnej gry bo mogę mieć za darmo z neta" to nie powinien takiego sprzętu w ogóle dostawać

[Obrazek: signatureaceetteachbyad.png]
06.07.2011 23:35
Jutsu
Unregistered

Ciemnowlosy napisał(a):Ja nie powiedziałem że piracić w ogóle nie wypada i kara śmierci,strach się bać. Chodziło mi o to że skoro masz już konsole czy kompa chociażby od rodziców to ściągnij sobie ze dwa 3 tytuły a na czwarty już zbieraj pieniądze jeśli nie stać cie na taki wysiłek to nie zasługujesz na żaden sprzęt.

A on nie powiedział, że nie kupuje oryginałów...

Za to ten adam to jakiś żart robi. Wpierw koleś piszesz o tym że kompy "najnowsze" drogie bo przecież piszesz nowe gry ci nie chodzą. A potem piszesz że ps2 500zł kosztuje, no to czemu wpierw jeczysz ze kompy są nowe potrzebne, jak dajesz alternatywę ps2 to po drugiej stronie medalu masz stare gry na pc które ci pójdą. Druga sprawa, mi się wydaje, czy ty tylko z bratem mieszkasz? Jeżeli tak to szczerze przepraszam, podobnie też masz przesrane jak nawet nie masz za co piwa kupić.

Co do grania na euro, jestem kolejnym który nie gra na HD. Ba nawet musiał rgb kupować bo bez tego obraz był straszny.

Dla mnie ludzie: Nie kupie już żadnej gry bo mogę mieć za darmo z neta" " Po co mam kupować mangę jak mogę przeczytać w necie" To ... szkoda słów. Ale mało jest takich którzy aż tak bezczelnie napiszą, bo jak sie nie ma pieniedzy by kupić to napiszą "chciałbym kupić". I tyle. Ja grałem na piratach, bo tak miałem już "ustawione" do głowy by mi kupno oryginała nie przyszło. Aż się to zmieniło. Piractwo nakręca rynek. Jak wiem że jakaś gra była dobra to potem kupuję oryginał np następnej części, bo jestem to winny twórcom. Dema nie wiele daja i to jest kolejna wymówka tych co ściągają.
07.07.2011 00:38
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Poziom ostrzeżeń: 0%
(07.07.2011 00:38 )Jutsu napisał(a):  
Ciemnowlosy napisał(a):Ja nie powiedziałem że piracić w ogóle nie wypada i kara śmierci,strach się bać. Chodziło mi o to że skoro masz już konsole czy kompa chociażby od rodziców to ściągnij sobie ze dwa 3 tytuły a na czwarty już zbieraj pieniądze jeśli nie stać cie na taki wysiłek to nie zasługujesz na żaden sprzęt.

A on nie powiedział, że nie kupuje oryginałów...

Za to ten adam to jakiś żart robi. Wpierw koleś piszesz o tym że kompy "najnowsze" drogie bo przecież piszesz nowe gry ci nie chodzą. A potem piszesz że ps2 500zł kosztuje, no to czemu wpierw jeczysz ze kompy są nowe potrzebne, jak dajesz alternatywę ps2 to po drugiej stronie medalu masz stare gry na pc które ci pójdą. Druga sprawa, mi się wydaje, czy ty tylko z bratem mieszkasz? Jeżeli tak to szczerze przepraszam, podobnie też masz przesrane jak nawet nie masz za co piwa kupić.

Komputer został kupiony do internetu, jako tako w gry gram tylko w te co znam ... Dalsze kontynuacje (Assasin Creed Brotherhood) lub w gry MMORPG (które większości są darmowe, więc oryginalnie, jak nagram na płytkę to nie piracę) Jednak jeżeli ktoś chce grać tylko i wyłącznie w gry to niech sobie kupi konsole chociażby PS2 znam kilka ciekawych tytułów na tą konsolę Smile

Niby po drugiej stronie medalu są stare gry na PC które MOŻE pójdą ... Na win7 nie zawsze chodzą gry, te stare ;( Jednak jest wiele i to bardzo wiele tytułów które zostały stworzone po to, aby grać w nie na konsolach, nie na komputerze ...

Mieszkam z bratem który pracuje, który kupił laptopa na raty i po prostu się nim dzieli ze mną ... Rodziców którzy też są nie byłoby na to stać ... Proste? Ja się uczę tak więc do pracy nie pójdę -.- Mam za co piwo kupić, nawet wódkę Big Grin Wakacje są, więc od czasu do czasu gdzieś dorobię, jednak nie mogę znaleźć pracy na chociażby 1 miesiąc ... W małym miasteczku trudno o pracę ehmmm ...

Nowe komputery są potrzebne, aby grać coraz to nowsze gry ... Za rok ten laptop będzie przeżytkiem ^^

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2011 00:52 przez Yokisan.)
07.07.2011 00:50
CiemnoWlosy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Cytat:Dla mnie ludzie: Nie kupie już żadnej gry bo mogę mieć za darmo z neta" " Po co mam kupować mangę jak mogę przeczytać w necie" To ... szkoda słów. Ale mało jest takich którzy aż tak bezczelnie napiszą, bo jak sie nie ma pieniedzy by kupić to napiszą "chciałbym kupić". I tyle. Ja grałem na piratach, bo tak miałem już "ustawione" do głowy by mi kupno oryginała nie przyszło. Aż się to zmieniło. Piractwo nakręca rynek. Jak wiem że jakaś gra była dobra to potem kupuję oryginał np następnej części, bo jestem to winny twórcom. Dema nie wiele daja i to jest kolejna wymówka tych co ściągają.

Co fakt to fakt jedni kupią jeśli gra była dobra, lecz ilu jest takich jak my? może 30% całej polski? Jak już mówiłem piractwa nie wyplenimy, a co najwyżej możemy je ograniczyć we własnym zakresie takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam

[Obrazek: signatureaceetteachbyad.png]
07.07.2011 14:42
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 369
Sprzęt wcale nie jest taki super drogi. Do 2-óch tysięcy można kupić, który starczy na 2-3 lata. Konsoli się już obecnie nie opłaca kupować, bo jest za duża różnica w mocy, a i gry niegdyś tylko konsolowe zaczynają wychodzić na PC (Street Fighter, LA Noire, być może MK, następna FIFA będzie ta sama, a zapowiedzieli nawet że ładniejsza). Zbierać pieniążki, zbierać na nowe PS4 czy XBOX720 Tongue.

Odnośnie tematu mam wrażenie, że co raz więcej osób kupuje oryginały, nawet ja Tongue Dużo ostatnio kupowałem kluczy cyfrowych, często w promocjach. Na konsolę to za punkty microsoftu można parę fajnych tytułów też zdobyć, a na allegro za 50zł jest aż 6000MP. Jedyna rzecz, na którą się wykosztowałem to MK9, ale taki tytuł do zakupu to wydatek raz na pół roku/rok.

Na temat samego piractwa już chyba kiedyś coś pisałem, więc tylko tyle.

PS. Jestem zaskoczony technologią na forum bardzo... nawet notka jest w trakcie pisania postu, że ktoś w tym czasie napisał nowego - kosmos ludzie!

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
07.07.2011 14:46
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
(07.07.2011 14:46 )Gosen napisał(a):  PS. Jestem zaskoczony technologią na forum bardzo... nawet notka jest w trakcie pisania postu, że ktoś w tym czasie napisał nowego - kosmos ludzie!

Także byłem zaskoczony, technologia na forum się zmieniła Smile

Tak w ogóle ... Co do piractwa zawsze można się z kimś złożyć na grę ... Ja w chwili obecnej pożyczam oryginały od kuzyna, który oczywiście je kupuje Big Grin Ma kasę, bo pracuje, a jest także jedynakiem to ma swoje plusy ... Da te 400zł rodzicom ale ma te 1200zł dla siebie . Nie pije, nie pali tylko w wolnym czasie gra .

Teraz przyznać się kto ma duży pirackich płyt Tongue. Ja na strychu mam 2 pełne kartony (ok 60płytek może więcej), ale to z starych czasów, teraz właściwie mam tylko i wyłącznie Warcraft'a III +dod oryginał, Diablo II+dod, oryginał i World Of Warcraft Pirat (kupił bym tą grę, ale nie mam na to funduszy, oraz na to żeby opłacać co miesięczny abonament bodajże 100 za 2 miesiące...)

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
07.07.2011 23:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama