Aktualny czas: 22.09.2017, 04:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Niebezpieczne selfie
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%
Niebezpieczne selfie
Głupota ludzka jest niezmierzona i o tym wie prawie każdy. Od dawna zdawałem sobie z tego sprawę, a mimo to ludzie wciąż pod tym względem potrafią mnie zaskakiwać. Tak jest w wypadku robienia selfie. Jakaś moda się na to zrobiła i na każdym spotkaniu, gdzie by się nie było, trzeba sobie jakieś selfie strzelić. Osobiście mi to nie wadzi, zdjęcie jak zdjęcie, tylko inny kąt itd Okazuje się jednak, że na Instagrama lądują zdjęcia zrobione w dość ryzykowny sposób. Ludzie potrafią zwisać z budynku, tylko po to, by zrobić sobie selfie z panoramą miasta, albo z nadjeżdżającym pociągiem. Gdy wpisałem to w YT pojawiło się sporo kompilacji z takimi najniebezpieczniejszymi sytuacjami, kiedy ludzie robią sobie selfie...
Siłą rzeczy, nie brakuje wypadków śmiertelnych, jakimi skończyła się próba strzelenia sobie takiej fotki.
Także niedawno w Polsce był przypadek, kiedy dwudziestodwuletnia dziewczyna wypadła z okna jedenastopiętrowego budynku, bo chciała sobie cyknąć selfie z panoramą miasta...
No i komentarze pod artykułem typu :naturalna selekcja.

No muszę przyznać, że mam trochę podobne podejście do tego. Bo jak ktoś wychyla się z okna czy łapie parapetu, żeby sobie zdjęcie zrobić, to dla mnie nie jest odwaga, tylko czysta głupota. Wiem, że w życiu trzeba wszystkiego próbować, bo ma się jedno, no ale właśnie, należy je szanować.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.07.2016 12:31 przez Komimasa.)
17.07.2016 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,507
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Niebezpieczne selfie
Cóż, to nie wina selfiaczków jako takich, tylko po prostu głupoty ludzkeij. Ja jestem zdania, że jeżeli ktoś jest głupi i szkodzi sam sobie, to ma do tego prawo.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
17.07.2016 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Cthulhu Niedostępny
Stalker
Tom's Workers

*
Liczba postów: 238
Poziom ostrzeżeń: 0%
Prawda, równie dobrze ktoś może łapać pokemony na środku ulicy albo wbiec na ulicę pod samochód

[Obrazek: t65bis.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.07.2016 13:31 przez Cthulhu.)
17.07.2016 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 677
Naturalna selekcja, bardzo ktoś to mądrze podsumował. Podobnie ją w pojemnikach, debili nie brakuje, nowina być autoreklama selfiakow jak dziewczyna w panice zanim gruchbie o ziemię jeszcze próbuje to jedno ostatnie selfie w locie zrobic
17.07.2016 13:29
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,097
Nie rozumiem, co mają do tego selfie knkretnie. Nierozważni fotografowie ginęli od wieków (ciiicho, wiem!) a to to jak mówisz, po prostu kąt inny.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

17.07.2016 13:36
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 886
Jak ktoś jest kompletnym debilem, to zrobi sobie krzywdę bez względu na to, czy robi selfie czy obiad.

[Obrazek: D2kDFZK.png]
17.07.2016 15:25
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Jaaaaaaaa.... jadę samochodem!! Jestem taka kjutasna, zaraz wrzucę focie jak się wydarłam do połowy przez szybę na autostradzie!!!
[Obrazek: IMAG2091.jpg]
17.07.2016 15:33
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,097
Myślałem, że dasz zdjęcie siebie leżącej na poboczu autostrady, z bardzo zdziwioną miną.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

17.07.2016 15:57
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,045
Haha, patrząc na tytuł pomyślałam, że Komi sprzedaje jakąś teorię spiskową, że kierowanie w swoją stronę obiektywu powoduje raka albo że selfiki wymyślili reptilianie, żeby zbierać o nas dane XD A tu taki zwykły temat.
No nie ma co się rozwodzić, cokolwiek nie zostanie wymyślone na świecie to zawsze znajdzie się ktoś, kto potrafi zrobić sobie tym krzywdę <; Niektórzy ludzie są uzależnieni od adrenaliny a jeśli do tego dodać trochę narcyzmu i chęci szpanu to mamy przepis na ekstremalne selfiki.

[Obrazek: h3sygn.png]
17.07.2016 16:59
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Gdzieś wyczytałam kiedyś moje ukochane zdanie, które cytuje do dzisiaj. "Daj idiocie marchewkę, to się pokaleczy"
17.07.2016 17:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama