Aktualny czas: 17.10.2018, 09:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Uwaga, problem logowania/ rejestracji został już rozwiązany,
więc można już spokojnie aktywnie uczestniczyć w życiu forum:)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nintendo 3DS - opinie
Autor Wiadomość
Hyrule Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19
Nintendo 3DS - opinie
Temat tyczy się nowej przenośnej konsoli Nintendo, czyli 3DSa. Już mówię, o co mi chodzi. Nie chcę pytać, czy warto kupować, bo wiem, że już warto (przynajmniej dla mnie). ;p Przymierzam się do kupna w tym roku jakoś (się zobaczy jeszcze kiedy). Chciałbym jedak posłuchać opinii osób, które mają tę konsolę, bądź posiadają znajomych, którzy ją mają. Otóż rozchodzi mi się o dylemat między pierwszą wersją 3DSa a wersją XL. Osobiście mam DS lite i DSi XL i przyznam, że jest spora różnica między nimi. Inne poczucie na jednej i inne na drugiej. XL daje "większe' wrażenia i większą wyrazistość plus gra się w większa pompą, ale i też trochę bardziej widoczne są takie rzeczy jak brak filtrowania tekstur i traci się poczucie, że to jest ta kieszonkowa, mała konsola. Jak to jest z nową generacją? Gry są już na wyższym technicznie poziomie, więc z jednej strony większy ekran bardziej pasuje do aktualnej generacji (wg. mnie jednak w poprzedniej bardziej pasował mały) i z recenzji słyszę, że ludzie wręcz przechodzą znane gry jeszcze raz na XLu, gdyż jest to wręcz nowy gaming experience. Nie widziałem niestety na włąsne oczy porównania między obydwoma wersjami, stąd też chciałbym zasięgnąć opinii. Co sądzicie o kwestii "3DS vs 3DS XL"? Byłbym wdzięczny za wasze zdania w tej kwestii.
03.06.2013 01:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
RE: Nintendo 3DS - opinie
posiadałem 3DS przez półtorej miecha jakoś, przeszedłem poki i ... sprzedałem, biedna ilość gier to dla mnie najbardziej zastraszająca wada. Nie jestem mario typem a nintendo zdecydowanie sra tylko tytułami z tym typkiem. Gier w które chciałbym na to zagrać mogę policzyć na palcach u jednej ręki.

Są to poki które były zdecydowanie lepsze od dwóch poprzednich generacji, Cave Story 3D ( które ukończyłem na pc więc słaby tytuł), Phoenix Wright który dostępny jest tylko w e shopie więc cmoknij mnie w pupę nintendo bo 3DS nie ma żadnego wbudowanego harddrivea.

Mod 3D jest bezużyteczny tak naprawdę i ma mierny efekt. Ogólnie dla mnie okazał się zbędny i w pytę bateriożerny więc go wyłączyłem na stałe. Wolałbym kupić 2DS gdyby nie jego fatalny design i wygląd...

Jakieś plusy, a no małe to i poręczne, ładnie wygląda i jest lekkie. No i bateria jest niezwykle żywotna ... yy tyle ?

Ogólnie nie polecam, za drogie to, wolę psp vitę jeśli chodzi o przenośne konsole.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
14.08.2014 03:21
draks Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
RE: Nintendo 3DS - opinie
Dla mnie również zakup konsoli Nintendo 3DS był wyrzuceniem pieniędzy w błoto, po dwóch miesiącach konsole sprzedałem, nie warto tego kupować.
01.12.2014 10:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama