Aktualny czas: 20.11.2017, 13:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Wątek zamknięty 
Niucon 2
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,617
Poziom ostrzeżeń: 0%
Niucon 2
No proszę, jaką stronę można wyczytać ze strony tego konwentu

"NiuCon nawiązał współpracę z serwisem Nakama, dzielącym się na część poświęconą One Piece i Fairy Tail. Na obu serwisach można przeczytać mangi o jakich one są jak i obejrzeć anime, wszystko w języku polskim. Swoją pasję zarażania tymi seriami przenoszą z internetu również i na nasz konwent. Mianowicie poprowadzą atrakcje związane z tymi seriami. Zapraszamy"

Bardzo fajna inicjatywa, wreszcie będą jakieś panele i atrakcje stricte Łanpisowskie Smile Zastanawia mnie jednak, dlaczego tutaj, na forum, się nic o tym nie pisze? Zmowa milczenia jakaś? Raz, że mogłaby być jakaś zachęta do użytkowników forum aby walili na ten konwent tłumnie. Dwa, że mogłyby być jakieś spoilery z planowanych atrakcji -już nie mówię o takim marzeniu ściętej głowy jak ankieta w której każdy mógłby wybrać najbardziej go ciekawiące opcje, ale chociaż jakieś drobne info o tym co planujecie mogłoby być tutaj zamieszczone.
No i skoro mają się tam znaleźć przedstawiciele polskiego fandomu OP, to może by warto zachęcić ludzi do zorganizowania na nim także jakiejś drobnej choćby (większa ma być ponoć na Niuconie 3) grupy cosplayującej postacie z OP Smile
Ale jeszcze raz pochwalam ekipę stronki, mam podejrzenia, że takiemu np. Malderowi to nie chciałoby się czegoś takiego organizować ^^'

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.06.2010 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

O losie, nic o tym nie wiedziałam XD
Co się tu organizuje? Konkurs jakiś? :3

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.06.2010 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089

Szczery napisał(a):Ale jeszcze raz pochwalam ekipę stronki, mam podejrzenia, że takiemu np. Malderowi to nie chciałoby się czegoś takiego organizować ^^'
Jak to kreślił trafnie hetman, Malder jest jak Gecko MoriaXD

A gdzie się to odbywa mości towarzyszu Szczery?? Kto wie czy bym się nie skusił:]

EDIT: O Wrocław! Szanse się zwiększająBig Grin

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
16.06.2010 19:24
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Nac - no jest o nawiązaniu współpracy, to piekielnie szerokie pojęcie XD
Możemy im równie dobrze po prostu naganiać ludzi na żer :-P

Hmm... Jak tak przeglądam program to interesujące wydają się ze trzy panele... Znaczy, lubię jeździć do Wrocławia i jak mi czasu starczy to podjadę choćby po to, żeby się z Wami zobaczyć, ale...
Hm. Dobrze by było, gdybyście jednak powiedzieli, czy coś OP organizujecie ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.06.2010 19:54
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Jackie D. Flint napisał(a):Hmm... Jak tak przeglądam program to interesujące wydają się ze trzy panele...

Mamy czerwiec, konwent jest w połowie sierpnia. Atrakcje są z pewnością dopiero dopisywane, jeszcze sporo dojdzie (na trzydniowy konwent to by było ciut mało paneli ^.^ )

17.06.2010 13:24
Jutsu
Unregistered

Zgodzę się z tym. Ja też nic o tym nie wiem. Co to za współpraca? Robicie coś czy tylko, sam nie wiem co? Odważny krok, ale jak dla mnie nieprzemyślany :-P Ludzie spodziewają się, że zorganizujecie przynajmniej jakieś panele, więc nie dajcie czterech liter. Albo póki co szybciutko się wycofywać. :-P
29.06.2010 15:06
Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Jutsu ma rację. Skoro już padły zobowiązania (na stronie wyraźnie jest napisane o panelach, nawet jeśli wy tego nie powiedzieliście, to ludzie tego teraz oczekują) więc albo powinny one zostać przeprowadzone, albo pora się wycofać. W przeciwnym wypadku, wasza strona straci twarz, a ta kampania promocyjna zamiast pomóc - zaszkodzi. Chyba czas na jakąś męską decyzję...

13.07.2010 00:21
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Poziom ostrzeżeń: 5%

Dobra nie miałem okazji się póki co wypowiedzieć przez te problemy lokatorsko mieszkaniowe ale warto o tym coś powiedzieć.

Planowałem udać się na Niucon i zrobić coś z OP jakiś panelik, ale mówiłem, ze to niepewne, a cóż sami wiecie jaki jest news... Ja nie wiem, czy się zjawię, to zależy od wielu spraw. Na pewno będzie duża ekipa FT, gdyż oni tam na bank organizują jakiś panel z FT.

Chciałbym mimo wszystko zapytać, kto ewentualnie by się zjawił, i mógł zająć się jakimś panelem, czy we dwójkę, czy cośSmile Warto na pewno by było, poprzez konwent, nawrócić więcej ludzi na tę wspaniałą serię :-D

Ja jak mówię, trudno jest mi powiedzieć, czy będę, paneli tez nigdy nie robiłem przyznam, i trochę się na tym nie znam... :->

Fajny jest pomysł z grupa cosplayową, może by coś się udało co? ;-)

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

15.07.2010 17:54
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Grupa cosplayowa będzie, ale na Niuconie 3 dopiero ;/ Teraz może pojedyncze sztuki się pojawią.

15.07.2010 18:49
jolly-roger Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23

Powiedziałeś, że jak już coś by miało być to sam się tym zajmiesz, Komi Tongue I teraz musisz się zebrać i przyjechać :3
Jak wymyślisz coś ciekawego, to może zastanowię się, czy Ci pomóc, chociaż sama też nie mam doświadczenia.
15.07.2010 21:32
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama