Aktualny czas: 23.11.2017, 01:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Cena Słomkowych ?
Autor Wiadomość
Piwosz Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Rainbow Nowa Cena Słomkowych ?
Siemaneczko ! Blush

Tak sobie myślę , że jeśli po całym tym zdarzeniu z Destrossą pokonają Mamuśkę to ciekawe ile będzie cała załoga warta.
Popatrzcie:
-Luffy 400.000.000
-Zoro 120.000.000
-Robin 80.000.000
-Sanji 77.000.000

Jak na swój poziom to słabą cenę za głowy mają (Luffy,Zoro,Sanji).

Jak myślicie jakie ceny będą za głowy po całej Destrossie?

Prawdopodobnie pokonają Mingo i Mamuśkę. ;d

Shanks: Masz! Pożyczam ci mój ulubiony kapelusz!
Jest dla mnie bardzo ważny.
Więc pamiętaj, jak już zostaniesz wielkim piratem,
masz mnie odnaleźć i go oddać!

[Obrazek: images.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2014 22:21 przez Piwosz. Powód: Poprawiona ortografia)
08.11.2014 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,769
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Nowa Cena Słomkowych ?
Nagroda odwzorowuje zagrozenie dla Rzadu, nie sile. Ale po co o tym powtarzac x raz.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
08.11.2014 22:31
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
Zawiazanie koalicji z jednym Shichibukajem i zdjecie z tronu (?) Shichibukaia numer 2, wywrocenie do gory nogami wladz Dressrosy, starcie z Marines... mysle ze stawki jak najbardziej moga pojsc w gore. Ale ILE to w duzym stopniu bedzie zalezalo od zniszczen jakie towarzystwo tam poczyni Wink Sanji moze w ogole nie dostac "podwyzki", bo Mamuska go mogla do niewoli wziac. Bylby to kolejny powod do sporow z Zoro, ktory zapewne otrzyma lepsza cene za swoja glowe... tymczasem Sanji wciaz mialby te swoje 77mln Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
08.11.2014 22:35
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Nie jest jeszcze powiedziane, co się stanie z Big Mom, nie wiemy, co się dzieje na statku atm. Równie dobrze Sanji mógł ją uwieść wybornymi potrawami i na statku może trwać impreza, a po wszystkim Big Mom przejdzie na ich stronę. (Nie jest powiedziane, że nie - olbrzymy na Enies Lobby przeszły na stronę Usoppa ledwie po wspomnieniu o ich wodzach. Każdym kierują inne wartości.)

Pamiętajcie, że nie znamy cen za Imperatorów i nie wiemy, czy oni w ogóle mają jakąś cenę za swoje głowy. Są jedną z wiodących sił na tym świecie i Marynarka, choć uważa ich za zagrożenie, musi się z nimi liczyć (bo wiedzą, że nie mają z nimi większych szans).

Luffy nie chce zostać Imperatorem, to go nie interesuje. Ale wie (jest naiwny, nie głupi), że taka siła musi istnieć. Chce ich sprać po dupach, ale głównie podporządkować.
Gdyby Białobrody żył, to przecież poklepałby tylko Luffy'ego po plecach, powiedziałby, że lubi tego gnoja, od teraz jesteśmy z nim w sojuszu. Czy dalej byłby Imperatorem? No ba. Czy Luffy miałby coś przeciw? Pff, nie sądzę. Co najwyżej wykorzystałby go jako mentora i biłby się z nim od czasu do czasu, żeby sprawdzić, czy jest dość silny, by pokonać najsilniejszego na świecie.
Luffy nie chce stać się najsilniejszy na świecie.
On chce zostać Królem Piratów. To znaczy, że nie może sobie pozwolić na niesubordynację Imperatorów. Musi ich sobie podporządkować. Tak samo jak będzie musiał sobie podporządkować resztę pirackiej zgrai (znaczy, tych kapitanów, którzy mają jakieś znaczenie - czyli wszystkich Supernovas na przykład).
A potem będzie musiał walczyć o utrzymanie tego tytułu - z piratami, którzy obiorą go na cel (jak zabiję Króla Piratów to sam się nim stanę!/ to będę sławny na całym świecie!), czy Marynarką Wojenną, która uzna go za swój najważniejszy cel do usunięcia.

Jak Luffy pokona Imperatorów - czyli IMO Kaidou, bo kto tam jeszcze jest prócz niego? Big Mom, która może jeszcze przejść na ich stronę i Shanks... a jakoś nie wyobrażam sobie potyczki z Shanksem innej niż "zobaczmy, kto więcej wypije!" - to nie wiem, czy Marynarka przyzna mu jakąś wyższą nagrodę.
Piratowi można dać i miliard Berry za głowę, jak jest nie do pokonania, to nikt go nie ruszy.
Mam wrażenie, że stanie się siłą, z którą trzeba się będzie liczyć i którą trzeba będzie mieć na oku.

Załoganci jednak...
Ciekawi mnie nagroda za Usoppa po Dressrosie.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
08.11.2014 22:51
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Jak to Luffy powiedział raz Rayowi, on nie chce sobie niczego podporządkowywać. Jego zdaniem Królem Piratów zostaje ten, który ma największą wolność na morzu. A i z Shanksem też nie widzę tej popijawy. Nie chciał się z nim spotykać na początku, w końcu do realizacji obietnicy może nie być jeszcze dość "wspaniały", ale swoją wartość pewnie będzie chciał mu pokazać. Czego by się mieli w tym celu nie popieścić piąstkami?

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
08.11.2014 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47
Jeśli brać pod uwagę tylko zdolności bojowe, to poza Luffym wszystkim należy się znaczący skok wartości rynkowej, dodając do tego zagrożenie dla rządu mamy dodatkowe kilka baniek, czy Oda wymyśli nowe listy gończe ciężko powiedzieć aczkolwiek na pewno im się należą.
12.11.2014 20:23
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jakby obecne 400 milionów beli siana to było mało...

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
13.11.2014 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,006
Pamiętam, że wyraźnie zaznaczano, że marynarka bardzo niechętnie daje sumy powyżej 300 mln belly, więc konsekwentnie myśląc, jeśli po obecnych wydarzeniach dostaną nowe listy gończe (a dostaną, no muszą) to skok Luffiego nie powinien być tak duży jak reszty.

Swoją drogą, to, ze Luffy, Usopp, Zoro, Robin, Franky dostaną nowe ceny nie będzie dziwne, właściwie oczywiste, są w centrum wydarzeń w których centrum jest również marynarka. Tylko... Co z resztą naszych bohaterów?

Nami i resztę widzieliśmy ostatnio, hmmm ja ten chapter czytałem dokładnie 6 grudnia tamtego roku, jestem ciekaw czy i oni dostaną nowe listy gończe. W końcu marynarka przynajmniej na razie ich tam w ogóle nie widziała.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
13.11.2014 19:00
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
A za co taki chopper nami brook czy pfff Sanji mieli by dostać Smile Płotki, które się nie liczą w morzu obecnie pełnym rekinów, bo tym jest dla nich New World.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
13.11.2014 19:58
LuigiN2000 Offline
ルイージ
Pirat

*
Liczba postów: 129
Cytat: listy gończe (a dostaną, no muszą) to skok Luffiego nie powinien być tak duży jak reszty.

Czy ja wiem Luffy jednak walczy z Doflamingo a ten ma mocną pozycję w nowym świecie więc słomiany mimo wszystko może zakręcić się nawet w okolicach 600 mln.

13.11.2014 20:19

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama