Aktualny czas: 22.10.2017, 04:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Gry, które zapamiętacie.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nowe Gry, które zapamiętacie.
To taka trochę opozycja do tematu z starymi. Mianowicie szukamy gier, które sa naprawdę dobre i bym powiedział epokowe, że nie przejdziesz i odłozysz na półkę ale będziesz do nich wracał, lub tytuły, które szczególnie się jakoś zaznaczą w naszej pamięci.

Ja z czystym sumieniem mogę tak powiedzieć o God of War II i III choc jedynka pewnie też. To są gry nowe a mimo to mają w sobie to coś, co wysuwa je na czołówkę.

Musze tez powiedzieć o nie aż tak nowej, bo z ubiegłego roku grze Nier. Przede wszystkim jest ona bardzo nowy doznaniem, bowiem gatunek jaki prezentuje wymyka się normom. Ani to adventure do końca, ani slaszer ni rpg a ma tez elementy arcadowe. Gra naprawde urzeka pomysłem na wykonanie. Okazuje się, że mimo tak wielu gier można jeszcze stworzyć cos oryginalnego i zupełnie nowego.

Wspomnę jeszcze o Kameo. Grałem to jeszcze chyba w liceum, a mimo to wspominałem ją z sentymentem. To była platwormówka, o której się nie zapomina. Mi pozostała w pamięci. Nawet teraz jak przyjechałem do Angli, to jak ja zobaczyłem w sklepie to bez namysłu ją kupiłem i sobie odpaliłem z bratemBig Grin W tej grze sterujesz wróżką, która zmienia się w rózne potworki zabawnie wyglądające. Co najciekawsze, mają one swoje unikatowe ataki i zdolności. Np taki lodowy misiek wspina sie po ścianach, strzela lodowymi soplami. I jest taki etap, gdzie trzeba strzelić w światło czerwone soplem a nastepnie uzyć wojowniczej roślinki, która z kolei zakopuje sie praktycznie pod ziemie, dzięki czemu przechodzi pod utworzona szparą. Aby skoczyć trzeba się zamienić w śmiesznie wyglądającego kamiennego stworka i jakby się wyrzucić. Ogólnie ten stworek porusza się jak kula, przesympatyczny pomysł. Ogólnie jest to platwormówka, tak więc fabuła nie ejst epicka nie ma tez bóg wie czego do robienia, ot sprzechodzenie etapu i eksterminacja wroga, ale robi sie to przesympatycznie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2011 16:39 przez Komimasa.)
14.01.2011 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
RE: Nowe Gry, które zapamiętacie.
Dla mnie dobra gra to taka którą po przejściu odpalam ponownie. Jestem wielkim fanem RPG dlatego fakt że wracam do gry po przejściu nie jest niczym dziwnym. Wybiera się inną drogę rozwoju i podejmuję inne decyzje. Gra która od razu mi się nasuwa to Mass Effect (1 i 2). Jest jedyna grą którą pod rząd przechodziłem chyba z 4 albo 3 razy a i tak potem do niej wracałem i ciągle wracam.
Następną grą jest Dragon Age. Niektórzy tam marudzą ale jeżeli gra daje 40 godzin bardzo dobrej fabuły i akcji (w moim przypadku było ok 70 bo 2 razy przechodziłem) to moim zdaniem należy o niej pamiętać.
Fable, Wiedźmin też są niczego sobie (chociaż muszę przyznać że jeśli chodzi o Wiedźmina to dużo bardziej wyczekuje na 2. Pierwsza część była dobra ale nie piałem z zachwytu). A no i nie mogę zapomnieć o Crysisie. Był to pierwszy FPS który zachwycił mnie swoją historią. Sama idea że możesz złapać latającego ufoludka i spuścić mu wpierdziel gołymi pięściami jest genialna.
14.01.2011 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,536
Poziom ostrzeżeń: 0%
Znowu bedzie wypowiedz maniaka przygodowek ale...
Nowe gry z Samem i Maxem. Sezon 1, sezon 2. Pamietam jak grajac w drugi sezon olewalem tworzenie prezentacji maturalnej Big Grin Mowilem sobie, ze jeszcze jeden odcinek, i jeszcze jeden, i kolejny... Dopiero jak skonczylem gre to sie otrzasnalem (A i tak prezentacje napisalem dzien przed ^^'). Zaluje bardzo, ze nie mam konsoli ps3 ani mocnego kompa, bo bardzo chcialbym zagrac w trzecia czesc przygod psa i krolika, ochotniczych policjantow.
Ponadto zgodze sie z Komim. God of War, wszystkie czesci w jakie gralem czyli I i II. To samo co wyzej - przez trzecia czesc tego tytulu zaluje braku konsoli. Epickie pelna geba, ale uradowany bylem jak na wystawie komisu zobaczylem oryginala pierwszej czesci w stanie dobrym, za 20 zl - Baaaardzo rzadko kupuje sobie cos pod wplywem impulsu, ale to byl wlasnie jeden z tych razow Tongue
(nawiasem, byla to jedna z pierwszych gier jakie przeszedlem na ps2... I chyba zbyt emocjonujaca jak na poczatek. Mial ze mnie ojciec polewke, bo ilekroc jakas trudniejsza walka sie zaczynala, az wstawalem z padem i gralem na stojaco, zupelnie nieswiadomie ;d Ot, gry oglupiaja).
Lecac dalej... Fahrenheit sie jeszcze zaliczy do 'nowych' gier? Gra mi zeszla na dwie noce i pozostawila teraz jeszcze jeden powod dla ktorego chce ps3 - Heavy Rain tych samych tworcow Tongue Gierka zdecydowanie zostaje w liscie moich ulubionych tytulow.
Ponadto, jesli sie jeszcze zalapia, wspomne o Ojcu Chrzestnym i o Rockstarowskiej grze: Bully (znane takze jako Canis Canim Edit czy jakos tak). Kolejne gry na tyle dobre, ze musialo sie skonczyc kupieniem oryginalow Smile

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

14.01.2011 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,854
Poziom ostrzeżeń: 0%
Znalazłem odpowiedni temat:
Darket Dungeon, naprawdę jaram się! Jeszcze nie kupiłem, bo to wczesny dostęp jest i czekam na "pełniaka", ale gierka jest przekozacka i trudna!
Mroczny RPG z widokiem z prawej strony! Prosty pomysł, przecudowna szata graficzna! I wysoki poziom trudności! Dla mnie pycha!

Heh, teraz kupiłem i gram! I jest przednia zabawa! No chyba, że umiera postać, którą levelowałem przez długi czas... ale to tylko przez to, że nie przygotowałem się należycie!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.07.2015 20:39 przez Ponury.)
22.02.2015 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama