Aktualny czas: 25.11.2017, 00:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Nowy pirograf- akcja crowfundingowa
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Poziom ostrzeżeń: 0%
Nowy pirograf- akcja crowfundingowa
Chciałabym się do was zwrócić z prośbą o pomoc w zdobyciu pieniędzy na nowy pirograf, ten którego używałam zepsuł się, oczywiście coś za coś, ja dostałabym od was jakąś kwotę, a w zamian dostalibyście coś wypalonego, bądź narysowanego. Sama w życiu nie uzbiera takiej kwoty, gdyż no nie przelewa się, na życie starczy, ale nic poza tym, dlatego właśnie postanowiłam skorzystać z tej formy zdobywania funduszy.
Poniżej zamieszczam tekst i link z wydarzenia na FB i tam też wszystko dokładnie jest wyjaśnione.
Moje prace można zobaczyć w temacie: http://forum.onepiecenakama.pl/watek-pir...osie--2842
albo na fb: https://www.facebook.com/Pirografka

Będę wdzięczna za każdą nawet najmniejszą pomoc Wink

....
https://www.facebook.com/events/1021029117914066/

Po pierwsze czym jest crowdfunding- rodzaj gromadzenia i alokacji kapitału przekazywanego na rzecz rozwoju określonego przedsięwzięcia w zamian za określone świadczenie zwrotne

Czyli wy mi pomagacie uzbierać pieniążki na określony cel i w zamian otrzymujecie wypalany/rysowany portret.*
*więcej informacji poniżej

Dlaczego?
Jak część osób wie pirograf (wypalarka) który do tej pory używałam popsuł się i póki co musiałam zawiesić wypalanie z braku sprzętu od kilku tygodni chodzę i zastanawiam się co z tym fantem zrobić, gdyż nie chciałabym porzucać tego stylu.
Oczywiście można znaleźć w internecie pirograf już za jakieś 40 zł... ale (zawsze musi być jakieś 'ale'), pierwsza wypalarka którą kupiłam kosztowała mnie w okolicy 80 zł i nie rozgrzewała się do odpowiedniej temperatury, druga którą otrzymałam w prezencie była świetna, fajnie się nią pracowało, ale przy tej ilości godzin które spędzałam nad pracą zepsuła się. Boję się inwestować pieniądze w sprzęt którego nie mogę być pewna.
Dlatego właśnie zależy mi na kupieniu w pełni profesjonalnego sprzętu, który mnie nie zawiedzie- jednak nie stać mnie aby taki sprzęt zakupić:
To jest mój wymarzony sprzęt: http://www.dluta.pl/katalog/wypalanie/pi...ebaro.html
jak widzicie cena to 492 zł

Żeby również osoby które wpłacą więcej pieniążków nie były pokrzywdzone względem tych którzy wpłacą mniej trzeba ustalić progi.
*Portret/obrazek wypalany:
A5- 80 zł / +kolor 100 zł
A4-100 zł / +kolor 120 zł
A3- 150 zł / + kolor 170 zł

*Portret/obrazek rysowany ołówkami:
A4- 50 zł
A3- 100 zł

*Biżuteria wypalana:
kolczyki- 10 zł
wisiorek okrągły/kwadratowy- 20 zł

+koszt wysyłki

Wszystkie pieniądze z tej akcji zostaną przeznaczone na pirograf i gdy zostanie uzbierana wymagana kwota wydarzenie zostanie zamknięte, jeśli jednak uzbiera się nadwyżka zostanie ona przeznaczona na drewno do wypalania, czyli wszystkie pieniądze będą przeznaczone na wyżej wymieniony cel.
Trochę jak płacenie z góry za zamówienie Wink

Prace byłyby realizowane w kolejności wpłat na konto- które będą umieszczane również tutaj, żeby nic nie zginęło.
Prace wypalane zaczęłyby powstawać po zakupieniu nowego pirografa.

Dane do przelewu:
nr konta: 13 1240 1330 1111 0010 2410 5373
Wiktoria Jureczko
tytuł: imię, nazwisko, nowy pirograf

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC!
....

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
12.01.2015 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
RE: Nowy pirograf- akcja crowfundingowa
Ja się pewno połaszę na portret Juniora, tylko muszę wybrać foto :>

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
12.01.2015 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
(12.01.2015 21:42 )okiren napisał(a):  Ja się pewno połaszę na portret Juniora, tylko muszę wybrać foto :>

bardzo chętnie narysuję/wypalę Juniorka Wink
Zapraszam :*

Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
12.01.2015 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Ja od razu o Rysku pomyslalam, ale nie zarabiam to mnie nawet nie stac, a za grosze nic sie nie dostaje Big Grin jednak na pewno sie uda uzbierac potrzebna kwote, na fb tez zrob sobie wydarzenie Smile mysle ze szybko zleci, powodzenia :*

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
12.01.2015 21:50
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
(12.01.2015 21:50 )Nami napisał(a):  Ja od razu o Rysku pomyslalam, ale nie zarabiam to mnie nawet nie stac, a za grosze nic sie nie dostaje Big Grin jednak na pewno sie uda uzbierac potrzebna kwote, na fb tez zrob sobie wydarzenie Smile mysle ze szybko zleci, powodzenia :*

Może ktoś Ci fundnie Rysia Wink
na fb jest wydarzenie od wczoraj póki co uzbierałam 55zł \o/
grosz do grosza i będzie kokosza Big Grin
Mam nadzieję, że się uda bardzo mi zależy aby wrócić do wypalania ^^

12.01.2015 23:06
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Zdjęcie podeślę później, ale hajsy przed chwilą przelałam: zamawiam wypalany portret A4 bez koloru.

Z moim nie ma pośpiechu, chciałabym go w lipcu odebrać jak będę w Polszy Wink

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
14.01.2015 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Dziękuję Okiś Heart

14.01.2015 19:31
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Moja akcja powędrowała też na deviantarta:
http://cristii.deviantart.com/journal/Ar...-508130117

Póki co mam 210zł, ale mam nadzieję, że jeszcze ktoś się dorzuci, wystarczy mała kwota 10zł- i można mieć kolczyki/breloczek (bo ostatnio stwierdzono na fb, że dyskryminacja panów ^^)

21.01.2015 21:48
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Akcja zakończona, sprzęt zakupiony już u mnie w pokoiku Big Grin

Dziękuję osobom które mnie wsparły, lista jest jak coś na fb ^^
Jak paczka przyszła to radość jak z prezentu bożonarodzeniowego Big Grin

Także powoli biorę się ponownie do wypalania... szkoda tylko, że pisanie pracy magisterskiej nade mną wisi :/

24.02.2015 22:07
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Super, gratuluje! Ciesze sie, ze sie udalo, bo zasluzylas, Twoje wypalane prace sa fantastyczne Smile

A temat zamknac czy jeszczw zostawic?

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
24.02.2015 22:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama