Aktualny czas: 12.12.2017, 10:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Nowy Porządek - Nabór na Administratorów
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,459
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nowy Porządek - Nabór na Administratorów
Najpierw szybkie info z opłatami, oczywiście to się pojawi też na portalu, ale teraz nie ma sensu.
Jak pisałem w marcu udało nam się zebrać (po opłaceniu 15 marca domeny - wydatek rzędu 123 zł) 187zł. Pod koniec sierpnia otrzymałem resztę z crewconowych składek czyli 38zł (dzięki za gest). Ponieważ zwyczajnie nie opłacało nam się siedzieć na serwie za 800zł rocznie przeniosłem się na tańszy odpowiednik i zapłaciłem 531 zł czyli w sumie 306zł z własnej kieszeni. Tym razem obyło się od znikającego forum i portaluxd Jak więc widać sam osobiście też finansowo chciałem wesprzeć naszą wspólną sprawę, a z kolei za dużo dla portalu nie robiłem, więc żeby to jakoś zrehabilitować to wsparłem finansowo.
Tyle tytułem wstępu wyjaśniającego co i jak.

Rozmawiałem ze Slawo89 i pora to w końcu ogłosić. Slawo89 już wcześniej mi o tym mówił, ale tak zwlekałem aż coś ruszy i tak sami wiecie. Nasz prodziadek zrezygnował z funkcji admina. Nie ma czasu do tego i czuje, że zajmuje tylko miejsce. Jestem mu bardzo wdzięczny za tę szczerość i przepraszam, że tak długo musiał jeszcze z mojej winy być administratorem, choć nie mógł działać na rzecz portalu. Chciałbym mu serdecznie podziękować za lata pracy, gdzie wcale nie było tak, jak on myśli, bo różnymi sprawami się zajmował, nawet pamiętam kopiował linki do online. Także serdecznie mu dziękuję i oczywiście zostawiam mu dostęp do administracji. Nie będziesz chciał Slawo nie musisz wchodzićxd

Jak więc nie trudno zauważyć administracja na nakamie przyjęła formę hmm jednoosobowąxd To na pewno dobrze dla portalu i reszty nie wróży, dlatego zarządzam nabór na administratora nakamy I tym razem będą to aż trzy stanowiska, gdyż jest masa rzeczy do ogarnięcia a im więcej osób chcących coś działać, pomóc, tym lepiej. (to wcale nie jest tak, że chcę na wzór modelu marynarki trzech admirałówxd)
Od razu uprzedzam, że zgłaszać może się też każdy, kto już jest w załodze.

Czego oczekuję od nowych administratorów/administratorek?

1. Serca. Trzeba kochać nakamę i być gotowym poświęcać swój własny czas nieodpłatnie na jej rozwój, na jej problemy.

2. Czasu. Nic nam po sercu, jeśli jesteśmy zawaleni robotą i nie mamy ani chwili wytchnienia. Nie oczekują od nikogo dniówek. Ale są różne rzeczy do ogarnięcia i nie może to czekać np miesiąc.

3. Chęci nauki odrobinki html. Tak, no zdaję sobie sprawę, że w tym momencie zniechęciłem chyba połowę potencjalnych osób, ale niestety działamy przez panel admina i cokolwiek jest do zrobienia to trzeba znać te podstawowe komendy na wstawienie linku, obrazka, pogrubień. Znacie mnie, wiecie, że jestem noga jeśli chodzi o informatykę, to chyba sami wiecie, że nie ma czego się obawiać.

Tak właściwie to jest najważniejsze. Powiedziałbym jeszcze umiejętność pracy w grupie, zarządzania ludźmi, ale na Boga... bez przesadyxd

Zgłaszać się proszę w tym temacie, nie chcę PW i żeby to wszystko było tajne. Jeśli ktoś czuje, że chce pomóc, coś zmienić to jest to najlepsza okazja, pomóżcie mi razem podnieść nakamę i przywrócić jej blask. Sam nie dam rady.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015 21:21 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
11.09.2015 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,640
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nowy Porządek - Nabór na Administratorów
Administratora nie czuję, wybacz...
Ale jakby ktoś z moderatorów miał pójść w górę, to rozważałbym ( mocne podkreślenie na tryb przypuszczający) uzupełnienie luki po nim.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

11.09.2015 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,505
Cytat:3. Chęci nauki odrobinki html. Tak, no zdaję sobie sprawę, że w tym momencie zniechęciłem chyba połowę potencjalnych osób, ale niestety działamy przez panel admina i cokolwiek jest do zrobienia to trzeba znać te podstawowe komendy na wstawienie linku, obrazka, pogrubień. Znacie mnie, wiecie, że jestem noga jeśli chodzi o informatykę, to chyba sami wiecie, że nie ma czego się obawiać.
Na portalu w sumie te komendy są gotowe do wykorzystania w panelu, nie wiem jak na forum.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
11.09.2015 21:48
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,878
TAK, WŁADZA ABSOLUTNA!!! RZĄDY TERRORU!!! HEHEHEEHHEHEHEHEH!!!!

Tak na serio...
Myślę, że dobrze by było tak jak pisze Szczery, by "awansować" moda jakiegoś. Kogoś, kto już trochę w tym wszystkim siedzi.
Po za tym, to jest chyba czasochłonne i odpowiedzialne zajęcie, więc wątpię byś znalazł aż trzy osoby Tongue

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
11.09.2015 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
50 IQ but 20 cm
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,802
Poziom ostrzeżeń: 20%
Mody? Jakie mody.
Powiem krótko (za pomocą ścieżki dźwiękowej):
http://images.wikia.com/leagueoflegends/...C3%B3r.ogg

Biere te robote.

[Obrazek: 2HDUxJ1.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015 22:11 przez Devzan.)
11.09.2015 22:04
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,433
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jeśli moderatorzy nie wyrażą chęci, to nie ma sensu im wciskać administratora. Jednak wydaje się to być pracochłonnych zajęciem, więc nie każdy znajdzie na to czas.

Teraz zaczynam studia, więc nie wiem jak będzie z moim czasem. Poza tym to głównie portal, na który nawet nie wchodzę ostatnio~ Więc również podziękuje xD

Dev, musisz ogg wkleić na inną stronę, bo te z Wikipedii nie działają na forum (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015 22:07 przez Filemon.)
11.09.2015 22:06
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Jeśli chodzi o mnie, to podstawy html mam (kierunek studiów coś jednak wymaga). Jeśli miałoby być tak, że jedna z 3 osób z tego poboru miałaby się zajmować głównie forum to mógłbym spróbować podjąć się tej roli, bo niestety portalu nie śledzę na bieżąco, ale na forum prawie cały dzień jestem jako, że pracuję cały czas przy kompie.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015 23:48 przez xav92.)
11.09.2015 23:45
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 863
Dobra nie wiem czy PW doszło XD
Ale napraw mi konto bo nawet w dział manga wejść nie mogę XD
12.09.2015 01:24
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,459
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nie mówimy o forum, tylko o portalu. Administrator oczywiście będzie też na forum itd, ale nie będzie jako takiej "jednej osoby od forum".
Co do znajomości html, to będziemy na pewno szukać nowego webmastera, także jak nie czujesz się Xav dobrze w kwestii organizowania pracy sobie i innym, a chcesz pomóc, to będzie okazja.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.09.2015 03:04
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,433
Poziom ostrzeżeń: 10%
A tak z ciekawości. Dzieje się coś na tym portalu? Bo anime chyba nie ma i nie wiem, czy robicie napisy nawet (dlatego oglądałam na wbija~), jednak co mnie bardzo zdziwiło, nie ma nawet tłumaczenia mangi ;0

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
12.09.2015 08:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama