Aktualny czas: 22.10.2017, 15:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Podobało się?
No yaha jest lepiej jak wcześniej.
Rzygać mi się chce jak na to patrzę...
Wisi mi to.
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
NS11TS Rozdział drugi
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
NS11TS Rozdział drugi
Wiem od pierwszego rozdziału minęło już prawie pół roku. Ale wiecie wakacje, wyjazd nad morze i praca 24 na h. Nikt nie jest cyborgiem. Dobra już nie jęczę tylko oddaje świeży chapek do wglądu, podziękujcie bl3k za edycję XD nie wiem co bym bez niego zrobił. No i oczywiście obowiązkowo po przeczytaniu zostawcie komentarz Smile

01
[Obrazek: 11361826.png]

02
[Obrazek: 78932288.png]

03
[Obrazek: 62708096.png]

04
[Obrazek: 60111824.png]

05
[Obrazek: 32844092.png]

06
[Obrazek: 53711093.png]

07
[Obrazek: 90672335.png]

08
[Obrazek: 73689827jr.png]

09
[Obrazek: 92482369.png]

10
[Obrazek: 18182212.png]

11
[Obrazek: 87518149.png]

12
[Obrazek: 54457711.png]

13
[Obrazek: 43407821.png]

14
[Obrazek: 76516351.png]

15
[Obrazek: 64077965.png]

16
[Obrazek: 34272009.png]

17
[Obrazek: 14048909.png]

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2011 23:07 przez Szogun.)
21.09.2011 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: NS11TS Rozdział drugi
Wiesz co Ci powiem? Dopiero w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że czytam komiks jakiegoś amatora Tongue Nie, nie próbuję Cię obrazić (raczej sam wiesz zresztą, że do profesjonalisty ci ciutkę brakuje Tongue ) tylko wskazać na fakt... że zmniejszasz tą granicę, zdecydowanie. Przyjemnie się to ogląda. Tylko brak teł czasem kłuje w oczy.
Co do czytania... Cóż, w poprzednim rozdziale było więcej jajec, ale w końcu samymi żartami fabuły popchnąć się nie da. Dopuszczasz sporo mroku i brutalności (Ale żeś się nad Jackie naznęcał, brutalu Tongue) ale ciężko to uznać za wadę. Ogółem klimacik zaczął i mi przypominać Osiedle Swoboda, które było chyba wspominane przy pierwszym rozdziale ;d Ale i tak pomijając wszystko, największy plus rozdziału dla mnie to 'Na koniec świata i jeszcze dalej!' Big Grin Lubię ten tekst, tutaj też się ciekawie sprawdza ;d

Nawiasem... Wygląd Ryby o dziwo przypomniał mi pewne jej obietnice wyborcze za czasów Xatonlandii... Tongue

Edit: Zapomniałżem! Szacun za slasha! Zawsze mi się podobał ten efekt cięcia w mandze i u Ciebie wyszedł koncertowo.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2011 23:29 przez Szczery.)
21.09.2011 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Żeś mnie okrutnie wytarmosił tutaj XD
Vegi moim ojcem... Chyba by się nogą przeżegnał, mając taką córkę XD

Okay, co do kreski - IMO lepsza niż w poprzednim chapku, ładnie przedstawiona dynamika (oprócz momentu, w który Scropio wstaje ze ścieków - strasznie nienaturalna poza).
Co do fabuły i bohaterów - ciekawy rozwój ;] Miło wiedzieć, że zły bohater nie jest tylko jakąś jednowymiarową postacią bez tła, miło wiedzieć, że nasi bohaterowie, choć pozytywnie pojebani, nie są niepokonani ;]

Czekam na kontynuację Tongue

[Obrazek: 66HHUfX.png]
22.09.2011 17:07
BlackZ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
W szczególności spodobała mi się strona nr 5. Poważnie zastanawiam się nad jej wydrukowaniem i... zrobieniem z niej jakiegoś dekoracyjnego użytku. Tym bardziej, że jako edytor mam dostęp do wersji czyściutkiej, bez tej długaśnej onomatopei. Smile
22.09.2011 17:32
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
Dzieło doprawdy zacne. Kunszt z jakim są wykonane rysunki jest niesamowity, chciałbym umieć rysować choć w 1/10 tak dobrze jak Ty. Treść również nie rozczarowuje, mamy wartką akcję, zaskakujące zdarzenia, a przy tym świetne gagi czyniące lekturę pasjonującą i przyjemną. Najbardziej mnie rozbawił tekst Kora przyrównujący go do Natsu i rozmowa na temat Komiego i Ra. Widać że jest to dzieło o ludziach z naszej nakamy i opiera się na życiu tego forum. Podsumowując, świetna robota.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
22.09.2011 21:54
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
No więc... Mina skorpiona na 3 stronie mnie rozwaliła xD no i inaczej bym sobie wyobraził Shadowa Tongue Jakiś napakowany/zmutowany Casey Jones z żółwie ninja ? xD
Rysunki naprawdę coraz fajniej wyglądają, mimiki twarzy też mi się bardzo podobają tylko tak trochę mi się wydaje, że ten Skorpion trochę za szybko się pojawił, chciałbym bardziej się zapoznać z bohaterami i poznać ich codzienne życie, problemy, no ale poczekam co będzie dalej Smile
22.09.2011 22:03
Korosław Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 138
No oberwało się w tym rozdziale mi i Jackie. Nie ma co. No i jeszcze ryba poprawiłąBig Grin A ja mimo to mam siłe jeszcze graćTongue Ciekawią mnie motywy tego skorpionka. Ogólnie co do rozdziału to jak dla mnie poprawił się wygląd estetyczny. Widać więcej akcji jest ale mimo to i tak znalazło się miejsce na trochę humoru. Czekam na dalsze rozdziały.
22.09.2011 22:15
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Dziękuję wam za komentarze Smile zapamiętam waszą 6 Smile

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
22.09.2011 22:33
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
@up
Ale ten obrazek naprawdę jest przekozacki, krzyczy z bólu ale uchwycenie uczucia jest cud miódTongue.

Rozdział nieco mroczniejszy, w sumie Skorpion okazał się troszeczkę inny niż myślałemTongue. Humoru mniej ale co ja tu będę głupoty pisał, wiadomo, że raz rozdział może być dla jajec a raz rusza poważniej z fabułąTongue. Zrobiliście tutaj mały time skip, w poprzednim rozdziale skończyło się na telefonie Vegiego Do Kumy o Skorpionie a tu zaczynamy od widoku pobitej Jackie i KoroTongue. Gdzie Wąski, Kuma, Ei-chanTongue? Jak doszło do ich spotkaniaTongue? Tego nie wiemy za to rozkmina Skorpiona zawsze musi byćTongue. Nie mówię, że jest zła, w tym rozdziale nawet jest mała tajemnica-ten dzieciak z flashbacków to on? Tragiczna historia jego dzieciństwa?
Spodziewam się dobrej walki w następnym rozdzialeTongue.
No i nie wiem jak Ty to człowieku robisz ale z rozdziału na rozdział niezależnie czy tego czy kronik wyraźnie się poprawiasz w rysunkach, część wygląda już naprawdę przekozacko i profesjonalnie albo to takie wrażenie jak czytam rozdział po raz pierwszy ale wątpięTongue. Vegi będzie chyba moją ulubioną postaciąTongue.
A Skorpion strzela fajne minyXD

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
23.09.2011 14:32
BlackZ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Cytat:Jeśli ktoś sobie lubi cokolwiek dekorować krzyczącymi z bólu kobietami... 0_o

Jakby nie było, taka Bitwa pod Grunwaldem autorstwa Matejki również jest o BÓLU! Niekoniecznie to uczucie miało grać w obrazie pierwsze skrzypce, ale z pewnością je tam uchwycił, o!
23.09.2011 15:03
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama