Aktualny czas: 24.10.2017, 07:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
NS11TS Special czyli kilka bonusików ode mnie ...
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
NS11TS Special czyli kilka bonusików ode mnie ...
Przygotowałem dla was małą paczkę prezentów, która mam nadzieję umili wam czas spędzany przy One Piece. W końcu odważyłem się wam pokazać zachowane przeze mnie niektóre projekty. W końcu kroniki miały swój special czemu Nakama ma nie mieć prawda? Tongue

[Obrazek: 58951232.jpg]

[Obrazek: 34726192.jpg]

Razem z Sawako przygotowaliśmy również skromny bonusik. Artwark, który może posłużyć za tapetę o ile ktoś jest na tyle szalony aby uczynić z niego ową. Zamierzamy w międzyczasie dawać więcej tego pokroju obrazków. Tym razem na główny ogień postać Eiichan. Kilka wersji bo nie mogliśmy się ostatecznie zdecydować na kolor. Mi się podoba niebieski Smile

[Obrazek: tapetab.png]

version2

version3

A na deserek, mały przedsmak tego co wydarzy się w rozdziale 3 Smile

[Obrazek: zapowied.jpg]

Primo wiem, że piszemy zechciej, ale Vegi posługuje się mową potoczną tak samo jak Wąski... mówię to zmyślą o zapalonych fanatykach lingwistyki polskiej.

Oczywiście mile widziane komentarze. Smile

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
10.10.2011 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

RE: NS11TS Special czyli kilka bonusików ode mnie ...
Nigdy mnie takie rzeczy nie obchodziły w mangach/komiksach. Ale tu, z uwagi że "tak mógł wyglądać ktoś", warto jest się z tym zapoznać. Niesłychane że na pierwszy rzut oka pierwsza trójka tak mało się zmieniła.
A teraz odpowiadając na pytanie. Z twarzy lepszy ten shadow. Takie IMO. Jest bardziej luzacki, no i nie mieszałby się z Koro. Jakaś różnica po wygląda na silnego - Koro, BlackKuma.

Ryba, zajebista szkoda, że nie jest ta pierwsza. Więcej humoru. Właściwie mogłaby być ala ten stwór rybny z slayerów Tongue Eihnaren nie spełniła swojej roli. Nie wyglądała na słabą. Tongue

Zajebista jest ta strona nadchodzącego trzeciego rozdziału. No bardzo ładna. Musiał wylać więcej potu niż deszczu co spadł tego dnia na Wąskiego.
10.10.2011 22:50
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Szczery masz u mnie plus nieskończoność do zajebistości Smile,a który kolor wybrałeś? Smile

Dziękuję Jutsu, wziąłem sobie głęboko do serca wasze opinie o pustych tłach, które przeszkadzały. Faktycznie puste tło to bardzo powszechny motyw w amerykańskim komiksie, jednak u nas nie koniecznie się to sprawdza. Dołożyłem więc ostatnimi czasy starań, aby każda strona nie wiała próżnią jak słynny Wybielacz. W sumie nawet ośmieliłem się dodać wiele więcej wszechobecnej czerni. Mam nadzieję że ciekawie to wygląda...

11.10.2011 00:23
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Pan w płaszczu w pierwszym kadrze ma złamany piszczel, a nad skrzydłami musisz jeszcze trochę popracować...
Dobra, już przestaję.
zawsze lubiłam takie dodatki, strasznie fajnie, że o nich pomyślałeś :3

[Obrazek: 66HHUfX.png]
11.10.2011 10:21
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
O akurat o ile skrzydeł nie wybronię i przyznam ci gociaczku rację o tyle przy postaci Vegiego się uprę XD z jego nogami wszystko jest w porządku tylko przez brak wyraźnego rozrysowania konturów może ci się tak wydawać. Wierz mi najpierw go narysowałem potem pomalowałem Smile

11.10.2011 12:11
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,248
Ale z Wonskyego zmokła kwoka XD

Co do wstępnych projektów, mi bardziej podobają się te, które ostatecznie zastosowałeś. W somie najbardziej mi nie pasuje postać Kora, głównie dla tego że nie jest dostatecznie postawna jak na takiego kawała chłopa jak Koro.
Co do strony, Vegi wygląda jak prawdziwy badass. Świetnie wyszło Ci to zacieniowanie na czarno, wygląda zajebiście.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
11.10.2011 19:12
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Ej, moja postać jest teraz 500000 razy zajebistsza niż była w początkowej wersji i chwała Ci, żeś mnie zmienił Tongue

Nie mogę się już doczekać kolejnego rozdziału i strasznie się cieszę, że dałeś bonusy. Wzbudzają apetyt....

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
11.10.2011 20:39
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
Spoko bonus, kocham takie rzeczyTongue. Dobrze, że pozmieniałeś te postacie Ryba wygląda dużo lepiej a Shadow...tu chyba w ogóle planowałeś zrobić niego postać z innym charakteremTongue. Osobiście bardziej mi podchodzi obecnyTongue.

A tapeta.....tak...nie...tak...nie...tak....nie, nie zamienię swojej na tą ale było bliskoTongue. Przyjemnie wyglądaTongue.

No to nic tylko czekać na kolejny rozdział, dzięki za całą pracę, którą w to wkładaszTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
12.10.2011 15:11
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Widzisz Grzesiu mój drogi XD niestety nie znam wszystkich osobiście z wyglądu, Kora nie znałem w momencie tworzenia postaci, po za tym sądzę że dla niego o wiele przyjemniejsze jest czytanie o sobie kiedy nie jest identyczny albo w stu procentach zgodny z pierwowzorem Smile.

Wiedz Rybciu, że gdybym wprowadził cię w rozdziale 1 tak byś wyglądała. Wolałem więc przeczekać do rozdziału 2 i wymyślić coś o wiele ciekawszego.

A jeśli chodzi o złą wiadomość, premiera trzeciego rozdziału trochę się przeciągnie -_-. Niestety mój GPEN padł i trza będzie zainwestować w nowego a niestety obecnie choruję na brak kasy, do 10 listopada Smile przykro mi.

13.10.2011 00:27
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Taki fajny smaczek pierwsze rysunkiBig Grin Mi chyba bardziej shadow pasi jakoś tutaj, bo ten obecny to właściwie wersja Koro. Co do twarzy Eichan to tak szczerze mówiąc niespecjalnie widzę różnice między innymi, no i jakaś taka mało słodkaTongue Ale założenie dobreBig Grin Ryba i to coś na głowie hahahaTongue
Ładnie w kolorze wyszła Eichan i jej to, za co często piliścieTongue^^

Fajnie wiedzieć, że w następnym rozdziale będzie WąskiBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.10.2011 01:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama