Aktualny czas: 17.07.2018, 04:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już kolejny rozdział Op. Życzymy miłej lektury! Rozdział 910
Odpowiedz 
"O, a pamiętacie...?"
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,829
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: "O, a pamiętacie...?"
Dzisiaj mi Grigo przypomniał figurki z Kinder Niespodzianek... Pamiętacie? Kurczę, te najwcześniejsze które pamiętam, to takim sentymentem dzisiaj darzę... Konkretnie kolekcje Krokodylków i Lewków. Lewki z tego co widzę, to miałem w pacholęctwie wszystkie:

Spoiler :
[Obrazek: kinder_surprise_lions_by_uzblokuota-d4mnaur.jpg]
Z krokodylków brakowało mi chyba jednego:
Spoiler :
[Obrazek: krokodillen.jpg]
I pamiętam też jakieś pojedyncze sztuki z późniejszych hipciów, pingwinków, rekinków, pandek... Fajne były.

Btw: Co to za pomysł z tym archiwum restauracji tak swoją drogą? W jakikolwiek sposób to ulżyło forum, że tematy przeniesiono stamtąd tutaj? Dla mnie to tylko powoduje zamieszanie, dużo ciężej znaleźć coś z tych tematów które ostatnio nie były używane, przez to że są w jednym wielkim misz-maszu ze wszystkich kategorii. A widziałem podczas poszukiwań tego kilka takich, w których będę chciał się jeszcze wypowiedzieć, więc jeśli znowu nie będę pamiętał dokładnej nazwy tematu, to czeka mnie grzebanie w tym worze różnorodności... I po co to? Co to komu dało? 0_o
No i dodatkowa robota tylko, bo teoretycznie teraz powinniście ten temat przenieść z archiwum do innego działu. I tak za każdym razem gdy ktoś w ciut starszym temacie coś napisze. No chyba faktycznie za mało pracy macie, że wam się takie coś zachciało.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2017 22:35 przez Szczery.)
25.10.2017 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 601
Pamiętam za dzieciaka chciałem zostać kolesiem co wymyśla te wszystkie zabawki. Kurde, dalej chcę.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
25.10.2017 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,115
Ja miałem wszystkie z krokosów, lewkow kilka i sporo hipci. Ależ ja uwielbiałem te sztandarowe figureczki z Kinder niespodzianki.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
26.10.2017 06:19
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,128
Z krokodylków miałam tylko dwa, lewków nawet nie kojarzę :<
26.10.2017 13:17
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama