Aktualny czas: 24.09.2017, 23:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
O kobietach słów kilka
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,330
Poziom ostrzeżeń: 5%
O kobietach słów kilka
Był taki ciekawy temat "jacy faceci podobają się dziewczynom" gdzie na dobrą sprawę wypowiadała się prawie sama męska brać, więc tak sobie pomyślałem, że można by sobie pogadać, jakie dziewczyny sprawiają, że facet ucieka gdzie pieprz rośnie i jak ładna by nie była, charakterkiem zrazi każdego.

Na wstępie zaznaczę, że nie robię tu wycieczek osobistych do jakiejkolwiek nakamowiczki. Ja sobie tu chcę tylko z kolegami pogadać o trudnych typach dziewczyn i doświadczeniach z nimi naszych, czy też naszych znajomych.

Uważam, że jednym z takich typów może być typ a) "Księżniczki", czy jak kto woli dziewczyna o cechach księżniczki. Chodzi o taką osobę, która wiecznie czegoś żąda i uważa, że wszystko się jej należy bo tak. Najczęściej z bogatszej rodzinki rozpieszczona przez rodziców zwłaszcza tatusia. Nie szuka sobie faceta tylko raczej sługusa, który pokornie będzie spełniał wszystkie jej zachcianki. Egocentryczna, dla której liczy się tylko ona i jej potrzeby i nie ma pojęcia, co to jest kompromis.

Osobiście uważam, że niezależnie jak piękna by taka dziewczyna nie była, unikałbym jak ognia. Wiadomo, że z początku takie stworzonka, którymi trzeba się zaopiekować zwracają uwagę opiekuńczych facetów, którzy chcą dogadać swojej księżniczce, ale to już ich wybór, większość raczej taka głupia nie jest.

Jeszcze gorszym typem, z którym na pewno bym nie wytrzymał to typ b) tzw "DramaQuin". Wiecznie nieszczęśliwa, podkreślająca na każdym kroku, jak to nie ma pod górkę, że wszystko zawsze jest przeciwko niej, robiąca z igły widły, narzekająca na wszystko i cały świat. Że nikt jej nie kocha, nie lubi i los wiecznie kładzie jej nogi pod kłody. Przy tego typu osobach najgorszy jest egocentryzm i robienie bur właściwie o nic. Takie jak to już zdążyłem nazwać "z igły widły". Nie rzadko też przy innych. Taka dziewczyna lubi wiecznie robić ze wszystkiego dramy i to najlepiej tak, by wszyscy słyszeli jaka to jest pokrzywdzona. Kiedyś znałem taką osobę, broń boże żeby bliżej, i serio trzeba być masochistą, żeby przy takiej osobie wytrzymać. Człowiek nawet jak z nią nie jest chodzi spięty, jest sfrustrowany i tak naprawdę jest to relacja toksyczna. Omijać jeszcze szerszym łukiem niż księżniczki.

Na szczęście nie miałem z żadną z nich bliższej do czynienia, aczkolwiek znałem osoby o takich cechach charakteru i to nic dobrego. Po prostu nie wyobrażam sobie związku działającego na takiej zasadzie, że:
a) ja się w ogóle nie liczę, latam, spełniam każdą zachciankę a tu nawet głupiego dziękuję nie usłyszę i tylko pretensje. Nic dla mnie, nie istnieje coś takiego jak kompromis.
b) druga osoba ma tak potężnym ładunek negatywnych emocji, gdzie co nie zrobisz, zawsze jeśli źle, a o byle pierdołę potrafi robić sceny czy strzelić focha, jakby była jakimś pępkiem świata. Nie wiem, wracam ze szkoły z pracy chcę miło z nią spędzić czas, a ta smutna, bo coś tam się stało i na nic nie ma ochoty i wiecznie czuje się niekochana. No nie wyobrażam sobie życia z kimś takim. Zwariowałbym chyba.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2016 12:17 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
29.09.2016 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Typy dziewczyn, które odstraszają facetów.
Byłem kiedyś z dziewczyną, która wychowywała się bez ojca ani jakiegokolwiek mężczyzny w domu. Jej matka ponoć ją rozpieszczała za dziecka by zastąpić jej ojcowską miłość czy jakoś tak (wtf?). I był to taki trochę typ księżniczki coś jak Komi opisałeś w punkcie "a", czyli dla niej trzeba rzucić wszystko w każdym momencie, a jej życie na tyle ważne (wielka śpiewaczka była wtedy w szkole muzycznej 2go stopnia na wokalu), że o jakiekolwiek poświęcenia to ciężko. Skończyło się po 7 miesiącach (różowe okulary robią swoje jak widać) i jakoś 2 tygodnie po zerwaniu obraziła się śmiertelnie jak podczas rozmowy jak mi się zwierzała z pewnej sprawy (po tym jak się zwierzyła w sensie jak jej wysłuchałem i obiecałem coś ala duchowe wsparcie i modlitwę) powiedziałem, że muszę iść spać (była godzina 23 lub 24) bo miałem wstawać na egzamin z prawa jazdy o 6 rano dnia następnego i chciałem się po prostu na niego wyspać XD

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
29.09.2016 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 558
Wszystkie dziewczyny są super, nie ma złych typów.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
29.09.2016 16:58
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 574
Każda potwora znajdzie swego amatora Big Grin - Serio po prostu musi się trafić ten odpowiedni Smile

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
29.09.2016 17:33
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,330
Poziom ostrzeżeń: 5%
O jezu, no. Tą drogą idąc o niczym nie będzie się dało pogadać.
Poza tym to nie jest tak, raczej jak dziewczyna trafia na tego właściwego, to zmienia swój destrukcyjny sposób bycia. Poza tym ja chciałem pogadać o zachowaniach typach, które odstraszają czyli złe pierwsze wrażenie, początek. Nie twierdzę, że taka dziewczyna nie może się zmienić i zwalczyć tych złych nawyków przecież. Zresztą nie trzeba być od razu w związku z taką dziewczyną, żeby doświadczać nieprzyjemności z jej strony.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2016 18:29 przez Komimasa.)
29.09.2016 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 558
(29.09.2016 18:28 )Komimasa napisał(a):  raczej jak dziewczyna trafia na tego właściwego, to zmienia swój destrukcyjny sposób bycia.
O, to to to to.
Dlatego właśnie to w bardzo dużej mierze od nas zależy. Bo będąc razem i tak będą zmieniały nam się charaktery a jak się z takiego demona zrobi anioła to jest 2x więcej wartyWink

No ale dobra, pierwsze wrażenie. Ja jestem bardzo ugodowym człowiekiem i ciężko mnie wkurzyć czy zniechęcić ale jest jedna rzecz na której punkcie mam obsesję. Jak ktoś coś robi i nikt na tym nie zyskuje a wszyscy tracą. Czyli jak dziecko odmrozi sobie uszy "na złość mamie" i tak samo jak dziewczyna w złości robi coś co szkodzi i jej i mi albo ma problem który jest nie do rozwiązania np.stres przed rozmową o pracę i przez 2 dni będzie biadolić jak się boi. Ja rozumiem, że od tego jestem aby wesprzeć ale nie może być takich reakcji za dużo bo szkoda życia.
Skłonności do takich zachowań mają często osoby bardzo emocjonalne więc jak widzę, że ktoś przechodzi szybko od złości do radości i odwrotnie to zapala mi się czerwona lampkaTongue.

To się w sumie odnosi do wszystkich osób z którymi obcuję, nie tylko dziewczyn.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2016 19:20 przez xaton.)
29.09.2016 19:18
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 688
RE: Typy dziewczyn, które odstraszają facetów
Ojoj Big Grin Serio? Big Grin Dziewczyna się zmienia pod wpływem mena z diaboła w janielicę? Big Grin Jak to dobrze, świadczy o kobietach, że ciągle w to wierzycie Tongue A co ze znanym powszechnie hasłem, że faceci wolą zołzy? Big Grin
30.09.2016 12:36
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,916
Jeśli o mnie chodzi to pierwsze o czym pomyślałem jest zbyt intensywna tapeta położona na zbyt intensywną solarę.

Serio, takie chodzące solarisy po prostu mnie odstraszają, skutecznie.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
30.09.2016 13:22
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,130
Mnie odstrasza typ imprezowy!
Nie to, że nie lubię dziewczyn, bo są wesołe, rozgadane i otwarte, ale czuję się przy nich jak nic nie warty robak i się boję coś powiedzieć Tongue Znam takich kilka, nie da się nie lubić tych laseczek, no ale... Strasznie szybkie są! Ja to przy nich jak Leniwiec ze Zwierzogrodu.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
01.10.2016 13:27
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 782
(01.10.2016 13:27 )Nami napisał(a):  Mnie odstrasza typ imprezowy!
Nie to, że nie lubię dziewczyn, bo są wesołe, rozgadane i otwarte, ale czuję się przy nich jak nic nie warty robak i się boję coś powiedzieć Tongue Znam takich kilka, nie da się nie lubić tych laseczek, no ale... Strasznie szybkie są! Ja to przy nich jak Leniwiec ze Zwierzogrodu.

This.
Nie znoszę nie tyle wesołych czy rozgadanych, ale takich co im tylko imprezy w głowie... lubię imprezy ale raz na jakiś czas a takie imprezowiczki nie raz nie przeżyją tygodnia bez zabaw w klubie. No i tak jak Eikiczi czyli solarisy - zwykle te dwa typy się ze sobą łączą.
01.10.2016 20:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama