Aktualny czas: 26.05.2018, 13:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904
Odpowiedz 
O scence cosplayowej słów kilka
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,621
Poziom ostrzeżeń: 5%
O scence cosplayowej słów kilka
Konkurs cosplay, który odbył się na CC pokazał, że z niczego może powstać coś i choć ktoś nie jest podobny do danej postaci (Eihnaren -> Sanji) to może to wyjść naprawdę fajnie.
Moim zdaniem jesteśmy na tyle pokręconą i zwariowaną ekipą, że bez problemu udałoby nam się zrobić jakąś fajną scenkę na konwencie. W końcu One Piece na to zasługuje, a nie tylko Vokaloidy i inne gówna.

Stroje to jest jedna sprawa (można by stworzyć tu dla osób kreatywnych potem osobny temat czy nawet tematy i doradzamy jak się przebrać, co założyć), ale kluczowa sprawa to wydaje mi się scenka do ogarnięcia. Nie żeby wyjść jako Zoro pomachać mieczami i już, ale faktycznie jakiś krótki, zabawny scenariusz. Oczywiście potrzebujemy też do tego postaci. Np bez sensu wprowadzać do scenki zarabistego Borsalino, jeśli okaże się, że nikt nie chce się w niego wcielić.
Potrzebujemy zabawnych dialogów i jak najbardziej zwariowanych pomysłów z użyciem przeróżnych rekwizytów.
Osobiście nie mam jeszcze dla siebie roli ale na pewno chciałbym w tym wziąć czynny udział.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.08.2013 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,196
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: O scence cosplayowej słów kilka
O matko, ja to rozminiałam w 2008 roku chyba i nic z tego nie wyszło w ostateczności xD
Aktualnie nie mam pomysłów, ale mogę coś pomóc z czasem, na pewno nie stronię od pomysłu xd

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
02.08.2013 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,791
Lola Sete Parti usiłuje grupę OP-owa zrobić od dawna. Jeszcze gdzieś jej temat pewno tkwi.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

02.08.2013 14:34
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Zróbmy wszyscy LoLowe cosplaye~

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
02.08.2013 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,127
Nawet Komi sam założył już kiedyś podobny temat

http://forum.onepiecenakama.pl/watek-nas...eyowa--537

Tak mi się wydawało, że mam deja-vu (:

Co do scenki pomysł jest fajny, ja też uwielbiam się przebierać ale póki co konwent musiałby być w Trójmieście, żebym się na nim mogła pojawić.

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2013 16:13 przez Chlor. Powód: Poprawiona ortografia)
02.08.2013 16:11
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,917
Komimasa napisał(a):W końcu One Piece na to zasługuje, a nie tylko Vokaloidy i inne gówna.
POLAĆ MU!!!
Filemon napisał(a):Zróbmy wszyscy LoLowe cosplaye~
Lolowe już były w dużych ilościach i mega zaawansowane, teraz to można być tylko gorszą wersją tego co już było wcześniej ;P

Ja to z Kanadowa to sobie mogę, ale walczyć będę z cosplayem Hiny, ew. Inazumy (jak tylko skończę się przeprowadzać V_V). A nóż następna wizyta w Polszy zbiegnie mi się z jakimś konem? Wink

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
02.08.2013 16:46
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,621
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wiem, że taki temat był, ale potrzebny jest powiem świeżości.

Wiem, że Lola zakładała temat, zbierała ekipę, ale mi nie chodzi o cosplay ala jej poziom ale raczej "zrób coś z niczego" i fajną przemyślaną scenkę z zabawnymi dialogami, czyli trzeba stworzyć jakiś scenariusz.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.08.2013 19:44
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 830
Przepraszam, że wtrącę swoje 5 groszy, mimo że jestem nowa i nie zgrana z waszą ekipą, ale wydaje mi się, że najpierw powinniście zacząć od zebrania ludzi, dopiero potem myśleć nad scenariuszem.
Żeby stworzyć scenariusz najpierw muszą się zgłosić osoby chętne i wiedzące już kogo chciałyby zagrać. Gdy będzie wiadomo jakie postacie są do wykorzystania sam scenariusz nie powinien być największym problemem. Na forum jest przecież sporo dobrych fanfikowców, wspólnymi siłami coś się wymyśli. Jak powiedziałeś Komi w pierwszym poście, bez sensu obmyślać super scenkę z postaciami, których nikt nie będzie chciał grać.

Dlatego pierwszy krok => Niech zgłoszą się osoby chętne, z wypisanymi postaciami, które byli by skłonni zagrać. Potem można myśleć co dalej.

W zależności też od tego jaki byłby stosunek dziewczyn do facetów można też pomyśleć o scence w której płci bohaterów będą odwrotne (panie zagrają role męskie, panowie żeńskie), ale to tylko taki luźny pomysł. choper3

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
03.08.2013 17:03
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,722
Nie wiem, czy ten temat jeszcze żyje, ale chciałam gdzieś to wrzucić. Obczajcie, że nawet jedna osoba działa jako świetna promocja:

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2014 17:54 przez Gociak. Powód: Poprawiona ortografia)
18.05.2014 17:53
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jak wywija tyłeczkiem~

Trochę za jasne ma włosy, poza tym wygląda nieźle, jak na amatorski cosplay ^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
18.05.2014 18:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama