Aktualny czas: 23.10.2017, 06:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczyścić swój umysł
Autor Wiadomość
Neryuu
Unregistered

Oczyścić swój umysł
Oczyścić swój umysł z niepotrzebnych zagubionych myśli. Czytałem gdzieś, że spotyka to ludzi uczonych, podobno to świadczy o zamkniętym trzecim oku...

Tak więc staram się skupić, ale nie potrafię, bo zawsze o czymś muszę myśleć, nie mogę się skoncentrować. Ciągle staram się naprawić to medytacją, konkretnie binaural beats ^^
Chcę oczyścić umysł do doserów ;D Ale mniejsza.

Jakie wy macie sposoby na oczyszczenie umysłu (jeśli w ogóle jakieś macie)?
03.10.2011 22:26
Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Oczyścić swój umysł
Oczyszczenie umysłu...czyli chcesz pozbyć się myślenia kiedy tego chcesz, takTongue? Ja słuchałem dosów i raczej z wyłączaniem myślenia problemów nie mam o ile mam dobre warunkiTongue. Wygodna miejscówka i ciszaTongue. Wtedy zamykam oczy, kilka głębokich regularnych wdechów i wydechów i się wyłączamTongue.
Jest też taki trik z autohipnozy-wyobrażasz sobie np. że schodzisz po schodach i z każdym stopniem zapadasz w coraz większy trans, coraz bardziej się wyłączasz....i powiedzmy na 10 schodku osiągasz maksimumTongue. Gdy już skończysz możesz sobie wyobrażać, że wracasz po tych schodkach i to cię wybudzaTongue. Po co? A żebyś mógł sam siebie oszukać, że to rzeczywiście działaXD. Sugestia, placebo...chodzi tylko o to by uwierzyćTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
04.10.2011 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Mi wystarcza na parę sekund usiąść i rozluźnić całe ciało - Najgorzej jest mi rozluźnić mózg(Jeśli Pirat(Otaku) taki jak ja ma go Tongue) - cały czas myśli co mnie wkurza - Jak myślę by się rozluźnić ta myśl się powiela i spamuje mi w głowie. I ponawiam prośbę Neryuu o sposoby oczyszczania umysłu bym mógł korzystać z błogiej nieświadomości.

@Xaton
Nie pisz że to PLACEBO bo przez to mój umysł o tym wie i nie zadziała....Ale i tak wypróbuje bo to MAGIA

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2011 21:38 przez Yoh.)
25.10.2011 21:38
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Ja nie mam jakiegoś szczególnego sposobu, ale zazwyczaj to staram się wyobrazić jakiś ładny ZIELONY(z tego powodu że uspokaja) krajobraz i mnie leżącego na trawie i podziwiającego go. Wtedy rozluźniam się w parę sekund zapominając o krajobrazie zaczynam powoli myśleć o tym co chciałem. Do tego wtedy mam podobny stan do świadomego snu tak jak bym miał panowanie nad sobą ale całkowicie bym odleciał.
I jeszcze ważna rzecz bo mi się to często zdarza nie wiem jak tobie.Staram się na czymś skupić inna myśl wpada mi do głowy i za wszelką cenę chcę się jej pozbyć przez co coraz bardziej o niej myślę. Wtedy już wyobrażenie zielonego krajobrazu nie pomaga ale za to uspokaja i oczyszcza mój umysł widok błyszczącego morza.

Mam nadzieje ze to pomoże ci oczyścić umysł i skopić się na tym cna czym chcesz, u mnie to skutkuje.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

25.10.2011 22:43
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Też tak mam, dla mnie wtedy jedyną pomocą jest rozluźnienie ciała lub wysłuchanie myśli Tongue Taka pomoc. Thx za pomysły wypróbuje

27.10.2011 22:45
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,419
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja puszczam sobie dwie płyty "Ballady" oraz "...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach" autorstwa zespołu KAT i kilka innych metalowych ballad. Staram się głęboko oddychać, wsłuchuję się w teksty i po kilku kawałkach jestem całkowicie spokojna.
Rok temu bardzo mi to pomagało, bo byłam kłębkiem nerwów, prawie nabawiłam się nerwicy natręctw... Ale było minęło, teraz jest oazą spokoju ^^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
27.10.2011 23:01
Lena Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
Ja uciekam się do zasnucia się w pokoju, który jest dla mnie miejscem nie tyle do nauki i pracy,co raczej do odpoczynku i sama aura w nim panująca działa na człowieka uspokajająco. Wystarczy jeszcze puścić ukochane kawałki ( dla mnie to obojętne- jazz, ballada czy utwór instrumentalny- dla mnie liczy się by mieć do niego sentyment, dlatego to na ogół piosenki z mojego dzieciństwa). Jeżeli już musisz się na czymś koncentrować, to może na jakimś konkretnym wspomnieniu które cię uspokoi czy coś? Bo mi "wyłączenie się" na ogół nie sprawia problemu (cóż, taka prawda -.-'')
Cóż, jeśli jednak próbuję się wyluzować poza domem, to najlepszą opcją są dobre słuchawki. W ignorowaniu ludzi jestem już coraz lepsza. Ellchan, mam nadzieję, że uda mi się dojść do twojego poziomu, bo jak na razie bywa ze mnie okropny choleryk .

"Brother will kill brother
Spilling blood across the land
Killing for religion
Something I don't understand..."

La vita é breve e l'arte é lunga.
30.12.2011 16:47
Kurai Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
Ja mam podobną metodę do xatona. Ja jednak wyobrażam sobie swoje wnętrze jako świecę, która powoli gaśnie Big Grin Naprawdę coś niesamowitego^^

"Oreta awai tsubasa kimi wa sukoshi aosugiru sora ni tsukareta dake sa ..."
30.12.2011 17:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama