Aktualny czas: 23.10.2017, 06:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oda zatacza koło
Autor Wiadomość
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Oda zatacza koło
W sumie to już dawno wysnułem taką teorię ale dopiero po najnowszym odcinku anime zorientowałem się że to co myślałem na podstawie mangi może być słuszne.

Teoria jest taka - Oda doszedł do połowy mangi i teraz będzie zataczał koło zbliżając się już jednak do One Piece. Na czym to polega?

Po time skipie Rayleigh przypomina sobie spotkanie Rogera - symbolizowałoby to początek mangi i spotkanie Zoro przez Luffiego

Następnie atak Caribou i morska krowa + dalej Wyspa Syren - symbolizowałoby to Arc z Arlongiem

Dalej oczywiście będzie wpłynięcie do New World - symbolizuje wpłynięcie na Grand Line

Jeśli Oda tak zamierza to uschematyzować po wpłynięciu do New World Słomiani trafią na wyspęktóra będzie symbolizować wyspę Choppera - nie musi być śmieżna ale nie wykluczam że to tam znajdą ostatniego członka do załogi.

Oczywiście gdzieś tam dalej będzie dziwna unosząca się nad wodą wyspa na którą jak zostało nam pokazane została wciągnięta ekipa Capone - symbolizuje Skypie.

Wszystko zatacza koło tym razem idąc szlakiem Rogera (zaczynając od wspomnienia Rayleigh'a) po New World. Na koniec oczywiście One Piece.

Mam nadzieję, że się mylę, bo Oda nigdy nie szedł schematami, a jeśli tym razem zamierza to się zawiodę, ale wierzę w niego, że nas zaskoczy : )

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2011 12:47 przez Wojtini.)
14.11.2011 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Oda zatacza koło
Ciekawa teoria, aczkolwiek myślę że za wcześnie, by móc snuć takie domysły. Arlong Park jedyne co ma tak naprawdę wspólnego to ryboludzi. A to, że dopłyną kiedyś na tę wyspę i będzie ark poświęcony ryboludom było niemal pewne. Na pewno nie byłoby to głupie. Na końcu wielka wojna ale tym razem Luffy i jego załoga kontra siły MarynarkiBig Grin Chciałbym zobaczyć jak Nami albo Chopper wymiatająBig Grin
Nawet jeśli syrenia wyspa to taki Arlong Park, to jest to na tyle odmienne, że taki "schemat", nie będzie mi raczej przeszkadzał. Gorzej, jak trafią na zimową wyspę i tam przyłączy się do nich sarnaBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

14.11.2011 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Poziom ostrzeżeń: 0%
E raczej nie zatoczy koła to było by bez sensu. Mam nadzieje że do załogi już nikt nie dojdzie.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

14.11.2011 20:19
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
No proszę was, ja chcę kolejną Lady na statku i na pewno mam poparcie Sanjiego. Nie miał bym nic przeciwko gdyby była syreną. W końcu jakiś ryboludź by się w załodze Luffyego przydał. Ale błagam nie Jimbei!!!

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
15.11.2011 13:40
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,520
Poziom ostrzeżeń: 0%
Teorii zataczania koła można doszukiwać się wszędzie, ale One Piece jest chyba ostatnią mangą, w której faktycznie znalazłaby ona zastosowanie. Dopiero po przeczytaniu tematu scena pożegnania z Rayleighem przypomniała mi rozstanie z Shanksem, ale nie sądzę, żeby miały one ze sobą jakiś większy związek Smile Takich analogii można znaleźć więcej porównując ze sobą poszczególne sagi. OP to shounen i nie ma na to rady - utarte schematy były, są i będą jednym z uroków takich serii Big Grin

Dołączenie nowego członka po tym, co załoga przeżyła 2 lata temu, byłoby trochę dziwne, ale oficjalnie nie wypłynęli jeszcze na Nowy Świat, więc wszystko może się zdarzyć. Jeżeli miałby to być ktoś z Wyspy Ryboludzi, to powinniśmy go już znać. Żaden z nakama nie wyskoczył pod koniec akcji z propozycją dołączenia do Słomkowych XD
(15.11.2011 13:40 )Szogun napisał(a):  No proszę was, ja chcę kolejną Lady na statku i na pewno mam poparcie Sanjiego. Nie miał bym nic przeciwko gdyby była syreną. W końcu jakiś ryboludź by się w załodze Luffyego przydał. Ale błagam nie Jimbei!!!
Syrena byłaby niemałym obciążeniem dla reszty - większość czasu spędzałaby pewnie w akwarium pod pokładem (bo za Coup de Burst raczej by nie nadążyła), a na lądzie poruszałaby się jak Caimie XD
Poznaliśmy przeszłość Jinbeia, walczy razem ze Słomkowymi i niby wszystko się zgadza, ale też mi jakoś nie podchodzi.
Może dziesiątym nakama jest po prostu Sunny...
15.11.2011 22:34

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama