Aktualny czas: 24.09.2017, 23:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 396
Autor Wiadomość
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423
Odcinek 396
Odcineczek taki sobie, wszystko dzieje się moim zdaniem za wolno (cóż, taki minus obeznania z mangą).
Niestety nie zanosi się na to by za tydzień akcja przyspieszyła.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
12.04.2009 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,330
Poziom ostrzeżeń: 5%

Odcinek jest świetny! Wolno ale zbudowane ładnie napięcia. Dodatkowym smaczkiem jest pokazanie zagubionego Zoro, który z Gaju 2 trafił do 13Big Grin
Bardzo klimatyczne a nie przedłużane. Przecież to dodaje klimatu ziomek. Do tego scena z postrzeleniem, także była przejmująca, słowa Hachiego naprawdę wyciskały łzy z oczu. A ten wzrok Mugiwary, no piękna sprawa.
Gdyby nie to, ze mam Vivi, to bym w avku dał to zabójcze spojrzenie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.04.2009 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Odcinek miażdży! Druga połowa to przygotowanie nas do samej końcówki. Wrażenie niecodzienne. Totalny szok, człowiek wie co nastąpi a mimo to jest klimat. Tyle mogę powiedzieć o tym odcinku.
12.04.2009 21:00
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Anonymous
Unregistered

Nom niestety ale takie przeciąganie na siłe to ja widział na Thiller Bark i w moich oczach serii to nie pomogło więc nie wiem o co kaman w ogóle? To nie jest fajne. Przeciąganie czegoś na siłe dobrze nie wychodzi. Chociaż w OP zawsze tak było, tak teraz jest to jeszcze bardziej widoczne i denerwujące. Ech odcinek zacny nie powiem. Ale i tak najlepsze przed nami. XD Człowiek czytaty to wie XD i ma na co czekać jeszcze bardziej. Ale i tak to wszystko ładniej w mandze wyglądało.

Ach znalazłem jeden plus tego przeciągania Luffy nie założy szybko tych pedanckich kolorków z Openingu XD
13.04.2009 03:31
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164

Odcinek bardzo dobry. Mimo że znów był przedłużany, to nie odczułem tego. To było niesamowite budowanie napięcia przed potężnym ciosem w papę. Ostatnie 5 minut to już mistrzostwo.

13.04.2009 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 849
Poziom ostrzeżeń: 0%

Dobry odcinek jak dla mnie Big Grin Fajnie było zobaczyć jak Luffy sprzedaje tubę temu kolesiowi co sobie za 500, 000, 000 kupił syrenę Big Grin
13.04.2009 14:26
Piracik Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42

Odcinek moim zdaniem bardzo dobry, zwłaszcza końcówka. Kreska coraz lepsza a już muzyka w finale tuż przed uderzeniem boska. No i twarz Luffiego niezastąpiona mógłby wzrokiem zabijać. XD
13.04.2009 14:34
nova Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8

Odcinek naprawde dobry. Po odcinku 395 można bylo odczuc ze akcja nabierze tempa w 396, a tu dosc zaskakujace jednak caly czas trzymajace w napieciu przedluzenie ^^. Teraz tylko z niecierpliwoscia oczekiwac nastepnego odcinka :-x
13.04.2009 18:51
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Odcinek dobry trochę za bardzo przeciągają i trzymają tylko w napięciu xD Ale z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej Smile Końcówka jak Luffy był wkurzony i zaatakował Tenryuubito było dobre.
13.04.2009 20:04
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja mam odczucia podobne jak inni. Trochę te przedłużanie przeszkadza, ale epickie uderzenie Luffy'ego już chyba na zawsze zostanie jedną z moich ulubionych scen w One Piece ;D Nie mogę się już doczekać kolejnych odcinków.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
13.04.2009 22:53
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama