Aktualny czas: 13.12.2017, 14:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 397
Autor Wiadomość
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423
Odcinek 397
Dzisiejszy odcinek mi się podobał - w końcu jakaś akcja. I choć to nic szczególnego to oglądało się przyjemnie Smile
Rozbawiła mnie Nami spadająca ze schodów, a jedno jej ujęcie bardziej przypominało jakiś hentai niż One Piece ;p (screen niżej)
[Obrazek: nami1.jpg]

A scena wejścia Rayleigha miażdży ;]
19.04.2009 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Oglądało się bardzo przyjemnie, i fajne dodatki. Zwłaszcza, Usopp sama i do tego Brook z tym mlekiemBig Grin Genialnie to powplataliSmile A no jeszcze jak Usopp nie był hepi, ze został z tyłuBig Grin
Fakt scen walki pokazanych było naprawdę dużo, i ten moment z Nami tez mi się podobał^^

Na plus odcineczek.

Staruszek zakończył odcinek, myślałem, że dalej to pójdzie, ale przynajmniej klimatycznie. Wydłużają te odcinki, ale robia to z klasa dodając nowe sceny, a nie jak było w Naruto twarz Sasuke, drżenie powietrza twarz Naruto, o odcinku kiedy przemeinił się w czteroogoniastego nie wspomnę.
Tu się dzieje i to jest zdecydowanie na plus.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.04.2009 21:25
Jutsu
Unregistered

Shizumu ten screen rządzi.
A odcineczek bardzo dobry. Przyjemnie się robi napisy, jest napięcie kilka fajnych scen, tzn doczepiłbym się jakbym samemu wiedział jak zrobić lepiej :-)
19.04.2009 22:50
Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 863
Poziom ostrzeżeń: 0%

Odcinek mi się strasznie podoba. Ale i tak czekam na następny bo będzie wiele akcji Big Grin
20.04.2009 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Ale się za szybko skończyyyyyyyyyył.
No i niestety przed obejrzeniem weszłam tu i zobaczyłam screena z Nami i jak to zobaczyłam w odcinku to o niczym nie mogłam innym pomyśleć jak o hentajach, ty d;

[Obrazek: h3sygn.png]
20.04.2009 17:05
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Odcinek bardzo dobry. Przeciąganie odczułem minimalnie, scena z Usoppem, który zgniótł Tenryubitto tyłkiem wymiata. A ta Nami fakt żywcem z Hentajców wycięta, gdy w odcinku to obejrzałem to pomyślałem sobie to samo co Ty xD.

21.04.2009 12:43
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281

No cóż, odcinek fajny, akcja się nakręca. Jak myślicie, czy ten niedźwiedź to typ zoan?
No i nowa wstawka na miejsce gadki Gold Rogera. Całkiem fajna, zwłaszcza że poprzednia już mi się przejadła.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
22.04.2009 13:59
Jutsu
Unregistered

Grigorij napisał(a):No i nowa wstawka na miejsce gadki Gold Rogera. Całkiem fajna, zwłaszcza że poprzednia już mi się przejadła.

Poprzednia to ja rzygałem... Chyba z sześć czasówek do tego robiłem. Szlag mnie trafiał nieziemski...

Spoiler :
A nowa wstawka to i klimacik i wszystko. Chociaż śmiesznie wyszło. Biorąc pod uwagę że "wkrótce" w anime będzie opowieść o gold rogerze to dziwne, że akurat tera zdjęli z nim wstawkę.
22.04.2009 14:11
Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Grigorij napisał(a):No i nowa wstawka na miejsce gadki Gold Rogera. Całkiem fajna, zwłaszcza że poprzednia już mi się przejadła.
Jak oglądałem pierwszy raz ten odcinek (raw, czyli nic nie rozumiałem Big Grin) to wystraszyłem się, że jakiś filler dali ;-)

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
22.04.2009 14:47
Anonymous
Unregistered

a ja sobie ponarzekam, byłem święcie przekonany że ujrzę już jak kapitanowie wyjdą kopać marines i próbkę ich mocy, niestety patos nadal wszem rządzi i odcinki są na siłę wydłużane, jak tak dalej pójdzie to to co mamy w mandze w anime będzie za jakiś rok!
22.04.2009 18:22
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama