Aktualny czas: 14.12.2017, 21:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 400!
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,463
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 400!
Dla mnie bomba. Niesamowity klimat przede wszystkim. Bardzo dobrze, ze przegadany, mądrze to zespoili, dzięki temu przyszły to sama akcja.

Wszystko mi się podobało. Był taki pełny. Były jakieś dodatki, ale stanowi tło. Teksty też były kozackie momentami. Klimat to główny plus tego odcinka, bez wątpienia, to był dobry odcinek.

aha wydaje mi się, że cycki się tak swoją drogą od tego arcu panią powiększyły. Az za sztucznie momentami to wygląda...
Ale genialną strzelili końcówkę idealnaBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

10.05.2009 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
styko Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7

faktycznie klimatyczny odcinek... mam nadzieję, że to cisza przed burzą i akcja teraz pójdzie całą parą...świetnie przedstawione porównanie Słomianego do Rogera (jego reakcja na pytanie Usoppa zajefajna)

Czekam z niecierpliwością na konfrontacje z Kumą w następnym odcinku. Ciekaw jestem też roli Kizaru (Swoją drogą mówi jak Kumadori z CP9 - czyżby brat? Smile )
11.05.2009 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Poziom ostrzeżeń: 0%

Fajne fajne wszystko ok ale ja tam wolałem walkę z Kumą, a później gadanie o przeszłości czy o czym tam jeszcze. Ale poczekam jeszcze jeszcze tydzień. A odcinek jest fajny a plus to nie rozciągają tak strasznie ten odcinek.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
11.05.2009 13:35
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Odcinek bardzo mi się podobał. Teraz więcej wiemy o Rogerze i jego załodze(ten kto nie czytał mangi Big Grin). Silver to naprawdę tajemniczy człowiek no i Luffy, który jak już pewnie Rayleigh zauważył jest podobny zachowaniem i gadaniem do Rogera Big Grin Wszystko pięknie umieszczone w jednym odcinku, który na szczęście nie był przedłużany.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
11.05.2009 13:53
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Widać, że wszyscy są jednego zdania, iż odcinek naprawdę bardzo fajny. Rozmowa o Rogerze dobrze pokazana, a najlepiej wyszło to jak Luffy się zdenerwował, gdy Ussop chciał spytać o One Piece. Tak jak reszta oczywiście z niecierpliwością czekam na next odcinek i pokazanie tak bardzo wyczekiwanej walki. :mrgreen:

[Obrazek: sygnnew.png]
11.05.2009 14:12
Buggy. Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3

hyhyhy mi się najbardziej spodobała reakcja na Buggy`ego Tongue Ogólnie odcinek spoko, opowiadanie gites i nie nudne. Już nie mogę się doczekać następnego^^

[center]...[/center]
[you] zostanie królem piratów!!
11.05.2009 15:30
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,463
Poziom ostrzeżeń: 5%

Słuchajcie a tak swoją drogą. Jak kończyła się historia Rogera to nie leciało "Ojcze nasz"? Bo jakoś tak mi przypasowało takie wyciąganie jak w kościele.

Ale pasowało przynajmniej nastrojowe rytmy dali, i całkiem niezły pomysł z tymi bąbelkami pokazującymi rozkład załogiBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

11.05.2009 18:33
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Komimasa napisał(a):Słuchajcie a tak swoją drogą. Jak kończyła się historia Rogera to nie leciało "Ojcze nasz"? Bo jakoś tak mi przypasowało takie wyciąganie jak w kościele.

Ale pasowało przynajmniej nastrojowe rytmy dali, i całkiem niezły pomysł z tymi bąbelkami pokazującymi rozkład załogiBig Grin
Racja z tymi bąbelkami, na końcu był pewnie Rayleigh. Mam nadzieje, że pokażą jeszcze innych nakama załogi Roger'a. :->
Ad. Muzyki:
Komi, Ci pewnie taka pasowała, bo jak już pisałem lubisz ostatnio takie klimaty. Chodzi mi o muzykę, którą było słychać jak pokazywali Roger'a. 8-)

[Obrazek: sygnnew.png]
11.05.2009 21:11
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Super, złe wrażenie po 399 zatarło się. Reakcja Luffy'ego (dreszcze) była super, sam się z nim trząsłem :-) Fajnie się też Słomiany ucieszył na dźwięk imienia Shanksa: wreszcie usłyszałem tak nieco dobitniej że to baba podkłada mu głos :mrgreen:

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
11.05.2009 21:29
styko Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7

Rynio napisał(a):Mam nadzieje, że pokażą jeszcze innych nakama załogi Roger'a. :->

Teraz zaczną się dywagacje, które ze spotkanych już przez słomianych postaci mogły należeć do załogi Rogera Smile
12.05.2009 11:48

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama