Aktualny czas: 24.11.2017, 22:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 405
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 405
Jak dla mnie był naprawdę dobrze skręcony. Znów motyw bąbelków. Nie było tej wejściówkiBig Grin Chyba najdłuższy odcinek w historiiBig Grin Motyw ich usuwania te emocje, coś pięknego.
Scena jak Luffy bezradny głową czesze o ziemie, podczołguje się ah no prawie łza poszła. Później to przypominanie wszystkich słomianych całkiem szybko i najlepsze, najważniejsze momenty...
Szkoda tylko, że Oda ich naprawdę nie usunął... ech jakby sam Zoro zniknął to luz, ale tak, to ktoś by musiałbyś niesłychanie naiwny by myśleć, że zginęli... Ale plusowoSmile

Minus to mina i "luffy" z jej ust gdy ma zniknąc boże tragedia i dla oczu i uszu, jakby bełtnąć miała...
Za to Nami zniknęła piknie^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

18.06.2009 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%

Komimasa napisał(a):Scena jak Luffy bezradny głową czesze o ziemie, podczołguje się ah no prawie łza poszła.

Ta scena osobiście trafia do mojego rankingu najbardziej smutnych momentów w OP. Zresztą cały odcinek powinien się w to wpisać, te wspomnienia całej załogi... Masakra.

Ale teraz będziemy musieli chyba trochę czekac na powrót do wydarzeń z mangi, bo zapowiedź to raczej zapowiedź początku fillerów. Brook wygląda kapitalnie tam xD

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
18.06.2009 21:13
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%

no rzeczywiście odcinek najsmutniejszy ze wszystkich , zwłaszcza jak po kolei zaczyna ich sobie przypominać , a jak chopper szaleje na monster point i luffy jak pod koniec atakuje kume z gear second tez piknie , teraz se zdeka poczekamy na wydarzenia z mangi ale ja tam nie narzekam

ps: zauważyliście ze podczas walki Rayleigha z kizaru słychać wyraźnie dźwięk miecza świetlnego ^^

[Obrazek: a5d45uF.png]
18.06.2009 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Komimasa napisał(a):Scena jak Luffy bezradny głową czesze o ziemie, podczołguje się ah no prawie łza poszła.

Wąski napisał(a):Ta scena osobiście trafia do mojego rankingu najbardziej smutnych momentów w OP.

A ja nie mogłam się smucić porządnie, bo ta kreska.. grrr... i animacja strasznie skopana, no tak mi się nie podobalo, że myślę tylko o tym jak to jest beznadziejnie narysowane zamiast o tym co się właściwie dzieje. Dlatego ostatnio dużo więcej radości daje mi manga (:

Bąbelki były dobrym pomysłem, świetnie oddawały nastrój tej sceny (no i można było sobie policzyć, kto jeszcze został d; )

[Obrazek: h3sygn.png]
18.06.2009 23:34
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Krótko odcinek najsmutniejszy i najtragiczniejszy ze wszystkich w OP według mnie. Ciągle mnie zastanawia co Kuma powiedział Rayleighowi. Ale w zasadzie to Kuma ich uratował od śmierci bo Sentoumaru i Kizaru by ich pozabijali.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
19.06.2009 20:59
Bink Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 86

A mi się odcinek niespecjalnie podobał. Uważałbym go za smutny gdyby była jakakolwiek szansa że któryś ze słomianych zginie, ale że takiej szansy nie ma, cała sytuacja wyglądała dla mnie nieco dziwnie. Poza tym scena z Luffym orzącym ziemię... liczyłem że kapitan będzie NIECO bardziej opanowany nawet w obliczu takiej tragedii, więc się zawiodłem :/
Chlor napisał(a):A ja nie mogłam się smucić porządnie, bo ta kreska.. grrr... i animacja strasznie skopana, no tak mi się nie podobalo, że myślę tylko o tym jak to jest beznadziejnie narysowane zamiast o tym co się właściwie dzieje
Ach tak, to to też.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
20.06.2009 13:41
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Sam odcinek średni, ale bardzo podobała mi się scena gdy widać cały archipelag i lektor mówi, że tego dnia załoga dowodzona przez Słomianego Kapelusza została rozbita. Tak powinien się zakończyć One Piece!!! ;-)

[Obrazek: podpis2.png]
20.06.2009 18:01
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Moim zdaniem to był najdramatyczniejszy odc. OP od czasów checi samobójczych Robin. Na moje oko Kuma wysłał ich do Impel Down (uprzedzam ze mangę czytam dopiero od 3 cześci wstecz) skąd będą musieli zwiać i wrócić do Shabondy.

s. d.
20.06.2009 23:46
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089

Shizumu napisał(a):Sam odcinek średni, ale bardzo podobała mi się scena gdy widać cały archipelag i lektor mówi, że tego dnia załoga dowodzona przez Słomianego Kapelusza została rozbita. Tak powinien się zakończyć One Piece!!! ;-)
albo film dokumentalny Big Grin

Odcinek średnio mi się podobał. Zbyt mocne przeciąganie i zrąbana kreska trochę mi zepsuły nastrój tej chwili. Co do samego wydarzenia to na pewno jest jednym z najsmutniejszych, bo nawet jeśli Słomiani nie zginą to nie wiadomo co się z nimi dzieje i gdzie są.
Bink napisał(a):Poza tym scena z Luffym orzącym ziemię... liczyłem że kapitan będzie NIECO bardziej opanowany nawet w obliczu takiej tragedii, więc się zawiodłem :/
A jak tu być opanowanym w takiej chwili? Znikają po kolei twoi wszyscy towarzysze, a ty nie możesz nic zrobić. Jego reakcja była jak najbardziej uzasadniona.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
20.06.2009 23:52
Bink Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 86

Nie powiedziałem opanowanym tylko nieco bardziej opanowanym (specjalnie podkreśliłem), a to jest duża różnica. Reakcja może i była usprawiedliwiona, tyle że mi się bardzo nie podobała i nic na to nie poradzę.

21.06.2009 00:15

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama