Aktualny czas: 14.12.2017, 21:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 411
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Odcinek 411
No wiec napiszę sobie o nim no bo pół dnia poszło w pole jak nic.

Więc, jak dla mnie to animacja to dno, kreska to pół dno. Najblizej mi się skojarzyło z plamami z movie 6 i 9. Nie licząc dennej animacji z naruto (pastele) to sięgnęło rowu mariańskiego. Poszli na takiego lenia że czasem nawet powtarzali WTF? Luffy tonący to był pokaz, sztuki niezwykłej. Jak hebi złapała nyooban to tamta się jakby w skałę zamieniał zero jakiejkolwiek oznaki życia. No przypomina to staroć nieprzemierną. Ale końcówka jest the best.
Mamy wodę Luffy wpada i się "topi" no się okazuje że może leżeć. (woda wtedy mu do połowy ciała dochodzi) Ale co się okazuje? Że jak wstanie to woda sięga mu niemal do kolan. ( Hancock do pasa prawie a przecie jest wyższa. No i na koniec hebihime nawet w tej odzie usiadła... No ludzie takiej wody to ja nie widziałem.
02.08.2009 19:42
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,463
Poziom ostrzeżeń: 5%

Tak z tą wodą to naprawdę zrobili jazdęSmile

Fakt może i animacja jest taka dupna, ale naprawdę, ci co narzekają na animację niech sobie obejrzy odcinek Naruto z Hidanem i i tym drugim, tam to była tragedia.

Ten odcinek miał wiele fajnych motywówTongue Np podskakująca brew Hancock, jak ta baba palowała pędzlem. Czy to "uso" zarówno mina ijak i akcent seiyuu. Czy tekst "małpa" a po chwili widzimy szalejącego po leci eLuffy'ego do złudzenia małpę przypominającegoBig Grin To jak wpadł do wody też było niezłeTongue Ogólnie miło się oglądało. Hancock ma jednak genialnie dobrane Seiyuu. Aha wkurzały mnie te Hebihime-sama razy x a potem Ran-sama Daisy-sama i po chwili znowu. Swoją drogą mamy tez wytłumaczoną kąpiel Boa. Pobrudziła sobie rękę bo trzymała starą babę, dobreBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.08.2009 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Odcinek przyjemnie się oglądało, jednak bez żadnych rewelacji. Jedyne co mi przeszkadzało to kreska, momentami Hancock wyglądała tak nienaturalnie że masakra. Póki co czekam na następny :-D .

03.08.2009 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281
Poziom ostrzeżeń: 0%

Jutsu napisał(a):Mamy wodę Luffy wpada i się "topi" no się okazuje że może leżeć. (woda wtedy mu do połowy ciała dochodzi) Ale co się okazuje? Że jak wstanie to woda sięga mu niemal do kolan. ( Hancock do pasa prawie a przecie jest wyższa. No i na koniec hebihime nawet w tej odzie usiadła... No ludzie takiej wody to ja nie widziałem.
Może po prostu woda w różnych miejscach ma różną głębokość, jak każdy porządny basen.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
03.08.2009 13:57
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Grigorij napisał(a):Może po prostu woda w różnych miejscach ma różną głębokość, jak każdy porządny basen.
Zaiste tak jest i jakby Jutsu dokładnie oglądał to by widział, że ten basen jest w środku głębszy niż na brzegach Smile

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
03.08.2009 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Fajny odcinek: dywanik dla Hebihime, prawie tonący tonący Luffy, "My się boimy", poza patrzenia na kogoś z zbyt wysoka na kogoś z góry, i najlepsze- Luffy Matrix. Węże nie wytrzymały :-D Mi się odcinek bardzo podobał, oglądałem go co prawda z lekkim przymrużeniem oka, ale spokojnie dało się wytrzymać. I sporo humoru w tym odc. było...

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
03.08.2009 18:57
Ashramus Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53

Grafika hem.. staralem sie nie przejmowac sie jej niedociagnieciami, bo slabo bylo..
Boa wizualnie jest coz, slabo bylo.
Fabularnie, do przejscia.. podobalo mi sie jak po wyjsciu z wody, Luffy rozlozyl rece i powiedzial "safe". Za duzo anime o baseballu widzialem w zyciu, zeby mi sie nie skojarzyloWink
03.08.2009 19:01
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Grafika faktycznie była miejscami karygodna (na murze zamku luffy wygladał jakby miał mnie niż 12 lat, a o kapeluszu niewspomne). Sam odcinek był lekko nudnawy, żadnej większej akcji, prócz koncowego upadku. Teraz zaczyna sie powoli rozkrecać Big Grin
04.08.2009 23:22
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,268
Poziom ostrzeżeń: 20%

no muszę przyznać ze grafika bywała miejscami kiepska ale mi z 2 powodów nie przeszkadzała 1:tak jak w grach aż takiej wielkiej uwagi nie przykładam a 2:im gorsza jest grafika to wtedy właśnie w takich ,,szybkich scenach'' to wygląda to znacznie bardziej dynamicznie a najgorzej to i tak było na murze z jego kapeluszem no i najlepsze sceny z boa ,,ale... my się boimy'' ,,jakoś samo tak'' genialne no i sprawdzająca się na 200% przepowiednia nyoonban-sama :mrgreen:

[Obrazek: a5d45uF.png]
06.08.2009 00:37
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

OFFSPRING napisał(a):o kapeluszu niewspomne
Tomek Sawyer mi się przypomniał :-) Ale z Luffy'ego Sawyer'a się nie zrobi, to zupełnie inny film...

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
06.08.2009 12:03

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama