Aktualny czas: 24.09.2017, 23:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 413
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,068
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 413
Ten odcinek zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie. Grafika moim zdaniem poprawiła sie względem wcześniejszych odcinków i to wiele. Poza tym walka z Wężowymi Siostrzyczkami bardzo fajnie ukazana.
Najlepszą sceną było użycie przez Luffyego haki pod koniec odcinka. Scena dosłownie wgniotła mnie w krzesło, a po ciele przeszły dreszcze. To było naprawdę coś. Postarali sie ukazać "wspaniałość" tej sceny :]

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
17.08.2009 03:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Faktycznie, kreska zmieniła się na lepsze chociaż do doskonałości nadal sporo brakuje. Scena z haki fajnie zrobiona, przez chwilę myślałem, że Luffy przemieni się w SSJ ;-)

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
17.08.2009 08:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Shizumu napisał(a):Faktycznie, kreska zmieniła się na lepsze chociaż do doskonałości nadal sporo brakuje.
To fakt. Nie jest jednak już tak tragicznie jak to bywało podczas TB, czy na Shabaody.
Miejmy nadzieję, że do obecnych wydarzeń kreska wróci do swojej dawnej świetności. Choć wątpię w to ):

17.08.2009 10:01
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

BlackKuma napisał(a):Nie jest jednak już tak tragicznie jak to bywało podczas TB
Co ty chcesz od kreski na TB? Nami tam wyglądała zjawiskowo Smile Natomiast archipelag i dalsze to dno, nie wiem czy to kryzys czy zły układ planet ale to jest tym smutniejsze, że ucierpiała na tym uroda Hancock, która przecież wg zamierzeń autora jest najpiękniejsza (i w mandze rzeczywiście tak jest).

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
17.08.2009 11:23
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Shizumu napisał(a):BlackKuma napisał/a:
Nie jest jednak już tak tragicznie jak to bywało podczas TB
Co ty chcesz od kreski na TB?
Napisałem, że bywało Smile Pod koniec TB kreska zaczęła się robić nijaka.
Shizumu napisał(a):Nami tam wyglądała zjawiskowo Smile
W mandze lepsza była Smile
Shizumu napisał(a):że ucierpiała na tym uroda Hancock, która przecież wg zamierzeń autora jest najpiękniejsza (i w mandze rzeczywiście tak jest).
Pełna zgoda.

17.08.2009 11:27
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Moje napisy znów nie współpracują.
19.08.2009 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Odcinek fajny dobra animacja Haki Luffiego prawda, aż ciarki przeszły, ale oglądałem po angielsku póki co. Z grafiką się zgadzam ta wcześniejsza przed Shabaondy mi się bardziej podobała a teraz jest jakaś taka dziwna i zgadzam się z wami ze Hancock na tym ucierpiała bo w mandze jest najładniejsza. Jeśli ktoś może jakoś bardziej wytłumaczyć na czym polega Haki bo wiem tylko tyle, że jest to coś w rodzaju Fighting spirit, ale Luffy jeszcze tego nie kontroluje i nie było do końca powiedziane co to jest Haki.

Spoiler :
W mandze też nie
20.08.2009 11:57
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Udało się, w końcu odtworzyłem odcinek z napisami, chociarz obraz był nadal przyciemniony. Użyłem GOMplayera. Od razu żeby nikt niezadawał pytań typu " było spróbować rozjaśnić/pobawć sie w ustawieniach". Próbowałem ale nic z tego, obraz był albo strasznie jasno przyciemniony że odbierało chęć oglądania, albo czarno-biały.

Co do odcinka. Był świetny, chociarz nierozumiem czym są te haki i dlaczego dopiero teraz użył tej fali energi, przecież juz wcześniej był nawet bardziej zdesperowany i wkurzony, ale jakoś "nieużyło mu się".
21.08.2009 02:13
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

OFFSPRING napisał(a):dlaczego dopiero teraz użył tej fali energi, przecież juz wcześniej był nawet bardziej zdesperowany i wkurzony, ale jakoś "nieużyło mu się".
Tak samo możesz sie zapytać, czemu podczas walki Luffy VS Enel, ten drugi nie używał swojej szybkości.
CO by to było gdyby Luffy już od początku używał haki, nawet nieświadomie?

21.08.2009 11:05
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Ale z tymi hakami to jest problem. Czytam mangę, ale i tak prawie o hakach nic nie rozumiem. W anime jakoś lepiej wyszło niż mandze jeśli chodzi o te chwile z hakami.

Odcinek super, tylko miałem wrażenie że nie wiadomo ile będzie je ściągał je z pola walki Undecided

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
21.08.2009 17:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama