Aktualny czas: 20.08.2017, 23:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 414
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,045
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 414
Odcieneczak niczego sobie. Kreska uległa poprawie i da się na nią patrzeć.
Zobaczyliśmy wreszcie całą walkę z siostrami, nie obyło się bez dodatków od twórców anime. To zdmuchnięcie trucizny trochę nie teges... jeszcze samego dymu to może, ale podmuch był za duży jak dla mnieSmile
Walka ciekawie przedstawiona, a finalne techniki sióstr efektowne.
Następny odcinek będzie ciekawy.
Poza tym ostatnie sceny gdy Luffy zasłonił plecy Sonii dobrze wykonane, czuć było powagę sytuacji.
Następny epek też powinien być dobry, posłuchamy trochę o "znaku":)

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
25.08.2009 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,185
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ta właściwie to dodali połowę chybaBig Grin Ale ta połowa jest całkiem niezła, lepsze to niż wydłużanie scen jak to robią nie powiem gdzieTongue
Motyw walki po Gear Second tego teleportu itd to myślę był bardzo przekonywujący i genialnie zaprezentowany. No i tez na trybunach widziałem więcej ładnych pań. szkoda, że co tekst z trybun dają to smao ujęcie no nic przynajmniej w miarę ładne dziewczyny widać, a nawet więcej jak miaręBig Grin

Wiadomo, ze w przyszłym odcinku będzie historia Hancock, pytanie tylko ile tam rzeczy dodadząBig Grin z Samej zapowiedzi już wynikało, ze coś będzieBig Grin

Tylko tez szkoda, ze wstawka taka długa przyzwyczaiłem się już do tych krótkich a tu figa panie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.08.2009 01:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,045

Cytat:Ta właściwie to dodali połowę chybaBig Grin Ale ta połowa jest całkiem niezła, lepsze to niż wydłużanie scen jak to robią nie powiem gdzieTongue
Moim zdaniem też w tym odcinku wydłużanie trochę się odczułoWink Liczyłem szczerze mówiąc na bardziej dynamiczną walkę, ale i tak nie było źle.
Komimasa napisał(a):No i tez na trybunach widziałem więcej ładnych pań. szkoda, że co tekst z trybun dają to smao ujęcie no nic przynajmniej w miarę ładne dziewczyny widać, a nawet więcej jak miaręBig Grin
Jednak ich kreska była słaba, oczywiście nie wszystkich, ale jednak;(

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
25.08.2009 02:18
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,195
Poziom ostrzeżeń: 20%

no! wreszcie zobaczyłem porządną akcje z gear second bo to co widziałem na shaobandzie wołało o pomstę do nieba , walka była naprawdę niezła no i technika sandersonii yamata no orochi hmm... gdzie ja to juz słyszałem, zresztą nieważne w następnym odcinku zostanie ujawniona prawda o znaku na plecach 3 sióstr, czyli znowu długie smutne opowiadanie o trudnej przeszłości i brak akcji, eh jakoś to przetrzymam

[Obrazek: a5d45uF.png]
25.08.2009 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 454

Dziś muszę przyznac, pewnie inni myślą tak samo Undecided że odcinek był super od dłuższego czasu. Nie było żadnych spowolnień i tym podobne, tylko walka najlepszej postaci.
Ale co dobre to długo nie trwa, ale przeżyjemy i to bo w mandze akcja niedługo jeszcze bardziej się rozkręca.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
25.08.2009 21:41
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345

hans14 napisał(a):odcinek był super od dłuższego czasu. Nie było żadnych spowolnień i tym podobne, tylko walka najlepszej postaci.
Nom, ale spowolnienia są (chociażby jak Luffy odnosi Margaret, normalnie spacer po molo) i sama walka też mogłaby być bardziej dynamiczna, jak to Kuma napisał.
hans14 napisał(a):Ale co dobre to długo nie trwa
Wcale nie! One Piece już wielokrotnie pokazało, że tak nie jest, chociażby saga Thiller Bark jest tego dowodem. Może teraz też w końcu będziemy mogli sobie pooglądać fajniej zrealizowane odcinki od tych najnowszych.

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
26.08.2009 07:58
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 454

PaSaT, mam nadzieje że masz rację i szybko wrócą do akcji, a nie powolnych gadań czy coś podobnego. Czytam mangę, ale czasem te spowolnienia i długie gadanie (chyba że ciekawe, to co innego) mnie denerwuje :evil:

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
26.08.2009 20:24
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

nrgzero77 napisał(a):no i technika sandersonii yamata no orochi hmm... gdzie ja to juz słyszałem

Jeśli oglądałeś Shaman King to to był 2 duch Rio tej rzeki dzięki której po przejściu mógł trenować u dziadka Yo
27.08.2009 11:21
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,195
Poziom ostrzeżeń: 20%

wiem to był sarkazm,choć chyba zdeka nieudany,zresztą nieważne ;-)

[Obrazek: a5d45uF.png]
27.08.2009 12:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama