Aktualny czas: 25.09.2017, 08:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 416
Autor Wiadomość
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
Odcinek 416
Johohoho~~!!! Haha, popłakałem się ze śmiechu jak usłyszałem to w wykonaniu Luffy'ego. Dobre! :lol: Hahaha, nie mogę :mrgreen: Cały odcinek nawet fajny, grafika stała na niezłym poziomie. Luffy nabrał sił, może odbić Ace (czytaj: najadł się i ma siły). Ciekawie się kończy odcinek, chociaż wiedząc, co wydarzy się za tydzień można stwierdzić, że autorzy anime przesadzili z tą chorobą Hancock... Można by się pokusić o stwierdzenie, że to będzie pierwszy trup w całej serii, ale w zapowiedzi do następnego odcinka widzimy ją przez chwilę już zdrową...

Yohohoho :lol:

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
07.09.2009 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

PaSaT napisał(a):Cały odcinek nawet fajny, grafika stała na niezłym poziomie.

IMO w tym odcinku było coś ewidentnie tragicznego. jak się ogląda jak kamera pokazuje hancock i zjeżdża w górę (czy w dół obojętne) to widać takie na samym dole zniekształcenia z rozmazaniem z **** wie czym...

Ale to może przez tą kijową jakość jaka wyszła w niedzielę (którą to właśnie oglądałem)
07.09.2009 19:09
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%

Odcinek część pierwsza była bardz pozytywna i naprawdę miła dla oka. Strój tych amazonek był super. Zwłaszcza tej brunetki starszej. Fajnie pokazali to wyjęcie mieczy, cała akcja była ciekawie pomyślana. Wielki plus za to.
Przecholowali z Hancock jak ktoś sie nie domyślił no to ja nie wiem...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.09.2009 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Komimasa napisał(a):Przecholowali z Hancock jak ktoś sie nie domyślił no to ja nie wiem...
Jak ktoś się nie domyślił to mógł sobie spojrzeć na zapowiedź następnego odcinka. Z tego to już na pewno ludzie będą wiedzieć o co chodzi.
A odcinek fajnie zrealizowany. Najlepsze było jak Luffy ucieka z Margaret i mówi: tylko tyle udało mi się wziąć, a na plecach wielkie mięcho :lol: Dobrze też pokazali reakcję Luffiego na temat Ace'a.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.09.2009 18:36
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Odcinek sympatyczny - tak to ujmę. Szybko się dogadał z dziewczynami .Ale z Hancok trochę przesadzili - ta choroba :-?

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
08.09.2009 21:00
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

Co wy od niej chcecie. Fajnie wyglądała z tymi rumieńcami. Zupełnie jakby przechodziła ostrą odmiane różyczki.
09.09.2009 08:20
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Mnie sie tam najbardziej podobały niektóre laski z wyspy, świetnie wygladają w tych strojach. Luffy szybkoje sobie zjednał. Co do fabuły głównej Luffy w koncu zajarzył co sie gdzieje z jego bratem. W Thriller Bark widział tę kartkę ale niepotrzebnie ją zignorował. Hancok choruje, niewiemy na co, ani dlaczego. Ciekawi mnie czy ją wyleczą czy też Luffy zostanie przetransportowany jako "więzień" do Impel Down, a Boa odstawiona do szpitala MARINE.
09.09.2009 15:50
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

OFFSPRING napisał(a):Ciekawi mnie czy ją wyleczą czy też Luffy zostanie przetransportowany jako "więzień" do Impel Down, a Boa odstawiona do szpitala MARINE.
Ciekawa teoria. A mangi nie czytałeś? Przecież już po tym odcinku można się domyślić na co choruje Hancock. :-P

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
09.09.2009 16:07
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

romario7 napisał(a):A mangi nie czytałeś?
Jakby czytał to by się nie zastanawiał Tongue

Odcinek średni bo nastawiony na wydłużanie, a ja już nie mogę się doczekać tego co ma nastąpić :mrgreen:

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
09.09.2009 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Shizumu napisał(a):Jakby czytał to by się nie zastanawiał Tongue
Trochę mnie to dziwi. Tyle postów na koncie i długoletni fan serii. Wybacz nie pomyślałem. :-D
Oj akcja się rozkręci za 2 odcinki. W następnym też będzie pierdu pierdu, ale wyjaśni się choroba Hancock. Już nic więcej nie powiem. :-D

09.09.2009 18:31
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama