Aktualny czas: 28.07.2017, 20:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Odcinek 417
Autor Wiadomość
majaczek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Odcinek 417
raw już jest dostępny... nie mogę się doczekać na polskie napisy (najlepiej softsub bo rawa już ściągnąłem)

417raw
13.09.2009 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,160
Poziom ostrzeżeń: 5%

Odcinek widzę bardzo pozytywnie. Nie tak jak 416 no to, to była klasa, ale całkiem przyjemne dodatkiBig Grin Mogliśmy dłużej podziwiać Hancock w tym stroju co zresztą brzydki nie jest. Ale jakiej mocy babka dostała mówiąc o miłościBig Grin Na + taki fajny.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

14.09.2009 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,043
Poziom ostrzeżeń: 0%

Odcinek moim zdaniem lepszy nawet od poprzedniegoSmile
Mnóstwo dodatkowych scen bardzo wzbogacających epek, w tym sporo gagów, z których nie można się nie śmiaćXD Objaśnienia "choroby" Hebihime, reakcje sióstr, SSJ babci NyonXD a potem "dymający" LuffyXD Cud i miód po prostu:]
Na koniec autorzy uraczyli nas bardzo przyjemnym przejściem do KG, no i zapowiedzią rozmowy Garpa z AcemSmile

Co do następnych epków to będzie tak jak przewidziałem i pewnie większość też - przygody Słomianych mocno rozszerzone, czyli mini fillerySmile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
15.09.2009 01:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Odcinek bardzo dobry. Najlepsza scenka moim zdaniem to, gdy Luffy trzyma się Hanckock a ona mówi żeby wszedł jeszcze wyżej. Cud miód.
Jeżeli kolejne epki będą o innych osobach z załogi słomianego to myślę, że będzie to dobre bo później czeka nas impel down i nie będzie czasu na ukazanie ich historii. Nawet jak będą mocno rozszerzone to i tak na pewno będą śmieszne. :-D

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
15.09.2009 13:26
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,185
Poziom ostrzeżeń: 20%

Odcinek fajny i śmieszny, reakcja sióstr i power-up nyonba i na statku marynarki luffy'iemu burczy w brzuchu i kicha a Hancock musi to wziąć ! (nie wsiąść do jasnej!) na siebie :mrgreen: Reszta odcinka w centrali tez niezła, Sengoku powoli zaczyna tracić zimną krew i ta krótka scenka w Impel Down. Choć to co mnie najbardziej zaciekawiło to nagły skok poziomu grafiki koło 8 minuty, bo wtedy wyglądało to zarąbiście. W następnym odcinku dowiemy się co z resztą załogi, czyli na razie Nami i Franky, ale nie narzekam bo mnie ciekawiło cały czas co się z nimi działo.

(wiesz, że imiona i nazwy własne piszemy dużą literą? d; Przecinki i kropki też się przydają...)

[Obrazek: a5d45uF.png]
15.09.2009 14:24
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 454

Muszę przyznac że ten odcinek był lepszy od mangi.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
15.09.2009 14:48
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

W odcinku od groma śmiesznych gagów, ale mnie najbardziej rozśmieszyło to jak Hancock wzieła na siebie najpierw burczenie a potem "apsika" :mrgreen: Przy tym drugim prawie padłem :-)

[Obrazek: 19979393.png]
15.09.2009 16:45
Syrenka Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 781

Jedyne co mi sie nie podobało, to odtwarzacz. Strasznie mi się tnie. Jeśli można, to moża dawajcie na sevenload lub na jakikolwiek inny, bo na mega tego nie mogę oglądać.
Odcinek super. Cudowne uzdrowienie Hancock jak tylko uslyszała, że Luffy coś od niej chce. :mrgreen:
I zapowiedź tego co będzie next epie. Od razu widać, że każdy trafił, na taką wyspę, gdzie może rozwinąć swoje zdolności.
16.09.2009 09:03
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345

nrgzero77 napisał(a):Choć to co mnie najbardziej zaciekawiło to nagły skok poziomu grafiki koło 8 minuty, bo wtedy wyglądało to zarąbiście.
Dokładnie, być może od nowej sagi zacznie się wreszcie porządna grafika, a cieszyłbym się bardzo, oj bardzo... Sam odcinek super, w ogóle ostatnio zaczęło się anime na powrót rozkręcać.

Inna rzecz to rzecz, której w komentarzach do mangi nikt nie dał (ja też :-D ), a rzecz to historyczna i bardzo ważna dla całej serii One Piece. Otóż w tym odcinku pojawia się pierwszy
Spoiler :
taki prawdziwy, bo postać Sanji'ego tworzyła je [wątki miłosne] co chwilę
wątek miłosny!!!

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
16.09.2009 17:45
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,160
Poziom ostrzeżeń: 5%

To prawda, szkoda, że tytuł jest tak jednoznaczny... Mogli to trochę bardziej ukryć. Czytając mangę też idzie się domyśleć, ale to jest tak niemożliwe ( 400 epków i nie ma ni grama takiej akcji) , ze do końca człowiek w to nie wierzyłBig Grin

Ta jej czerwona szata, bardzo na plusBig Grin
No i oczy! Jak siedziała na łóżku i pytała co jej jest to miała wreszcie porządne animowane oczy! Nie ala DB czy właśnie Op...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.09.2009 19:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama