Aktualny czas: 20.08.2017, 13:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
odcinek 419
Autor Wiadomość
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 454
Poziom ostrzeżeń: 0%
odcinek 419
CO myślicie o tym odcinku?

Ja później napiszę, ale napiszę to ciekawe kto do myśli oso chodzi?

Piekło w raju

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
28.09.2009 01:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Dla mnie to pomyłka, część Sanjiego mi się bardzo nie podobała, była wybitnie przesadzona, nie trafiła do mnie, bo ja nie lubię takich odstępstw.
Jakoś mi się ten odcinek, no tak średnio.
28.09.2009 11:46
Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

Jutsu napisał(a):Jakoś mi się ten odcinek, no tak średnio.

Nie jest tak źle ;-) Choppera wzięto pierw za zabawkę, a potem za gadające jedzenie.
Sanjii myślał że wylądował w Raju a wylądował w piekle - jego punktu widzenia :lol:

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
28.09.2009 12:02
Jutsu
Unregistered

No mnie jakoś nie przekonało. No bo kit i szmira. Pokazana twarz tylko nie oczy, a potem ryj zniekształcony na wszystkie możliwe kierunki. No i jak Sanji podchodził do "jej" domku. To ci się za drzewami chowali. I "jeszcze" byłoby w porządku jakby tylko ich od tyłu pokazali, a nie, że od przodu tylko oczu nei widać dla mnie to taka chałka ;-)
28.09.2009 12:34
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

A pamiętasz jak pytał o ciuchy, co sobie Sanjii wyobrażał, ale miał pecha ;-) ja też zaczynałem myślec jak on że ona chcę :-(

28.09.2009 13:56
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

Te wydłużenia to IMO straszna strata 3 tygodni. Mogliby zmieścić to wszystko w 1 odcinku. Wiadomo, że anime dogania mangę, ale nie lubię takiego wytrącania z akcji, jak w Bleach'u(tam to już zupełna klapa z filerami jest). Tak sobie myślę, że Oda powinien pokazać te wszystkie historie przed upadkiem Luffi'ego, wtedy mogliby to filerować nawet po 1 odc. na 1 osobę.
28.09.2009 15:18
Jutsu
Unregistered

To naturalny zabieg, ciekawie przedstawiający "podróż" do ID. Każdy wiedział co to będzie. Nie ma co narzekać (patrząc po naruto...) Tylko ten odcinek mi jakoś nie podszedł, ale wcześniejszy był bomba. Nie wydłuża mi się czekanie na ID. Ja tam lubię taki historyjki tylko ta Sanjiego jest mocno przesadzona.
28.09.2009 15:42
Simestro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 127

Jutsu napisał(a):Ja tam lubię taki historyjki tylko ta Sanjiego jest mocno przesadzona.
Święta prawda w porównaniu do poprzedniego odcinka to ten nie jest już taki dobry. Undecided

Hebihime znowu miała te swoje fantazje wobec osoby Luffiego (ciekawe czy kiedyś coś między niby dojdzie). Historia Choppera też mi się bardzo podobała bo jak narazie to on ma najokrutniejszy początek :mrgreen:. Wpierw został wzięty jako zabawka ptaków a potem go jeszcze "pigmeje" chciały zjesc :-P. Ale przez historię Sanjiego mnie bardzo rozczarowała, szczerze mówiąc miałem inne plany na rozwój jego historii ale cóż nie wszystko jest idealne :-?

Ogółem ten odcinek oceniam jako średni, poprzedni mi bardziej przypadł do gustu.

[Obrazek: Ulquiorra_Schiffer_Signature_by_Xx_Skull_Rider_xX.png]
28.09.2009 17:18
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,045

Mi się w sumie podobał odcinek.
Początkowa akcja z Hebihime i Luffym mistrzowska, akurat fragmenty z nią bardzo dobrze wychodzą autorom anime. Tylko czy przypadkiem w mandze Boa nie karmiła Luffyego??

Historyjka Choppera nie była wspaniała, ale nie tragiczna. Nawet przyjemna, parę nawet udanych komediowych momentów. W sumie po tej historyjce najmniej się spodziewałem.

Co do części z Sanjim, to mam podobne zdanie co Jutsu. Najpierw pokazują dziewczyny w pięknych postaciach, głosy są kobiece, tylko oczu nie widać. Potem nagle w zameczku Elizabeth przechodzi metamorfozę niczym z koszmaru. Również po scenie ucieczki Sanjiego spodziewałem się więcej dramatyzmu, bo dla niego to przecież istne piekłoXD

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
28.09.2009 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

Akurat to było takie same, jak w mandze, poza tym że to było po opowieściach o nakama no i było coś dodatkowego w mandze chyba jeszcze. W mandze ona też tylko marzyła o tym karmieniu było to widać po tle i tym, że ona nagle siedzi jakoś w rogu i się cieszy, aa on mówi chyba coś takiego " Czemu siedzisz w rogu Hammock, nie jesteś gołodna?".
28.09.2009 19:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama