Aktualny czas: 13.12.2017, 14:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 420
Autor Wiadomość
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
Odcinek 420
Heh... Nie ma to jak Robin :-) Dla mnie to smutnej historii ciąg dalszy, ciekawe czy kiedyś biedna znajdzie spokój, a Słomianego nie ma życia, tu też :mrgreen: Dobra, mówiąc szczerze: odcinek fajny, szkoda że momentami Robin miała krzywą twarz, trochę jej to szkodziło. Natomiast jej historia została zobrazowana naprawdę poważnie, uśmiech mi na twarzy się nie pojawił ani razu. I potem wszedł Ussopp...
Fajnie by było, gdyby nie tak od razu ze śmiechem, ciężko się było przestawić po Robin. Ale jego historia była chyba jak na razie dla mnie najzabawniejsza, mimo iż najkrótsza. Skoro wylądował na wyspie z bohaterem, może wreszcie się czegoś nauczy. No i ta wyspa to jego żywioł - Wyspa Kłamstw, widać że Kuma wiedział co robi :-) Teraz pozostaje czekać na Zoro i Brooka, pewnie będzie jeszcze śmieszniej niż do tej pory.

http://www.megavideo.com/?v=6HZ1NKP6 Online
http://www.megaupload.com/?d=86Z593L Hardsub

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
04.10.2009 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%

Mi motyw Robin nie podobał się zupełnie.... Tyle co popatrzyłem na nią (BOOOBSSS!!!!), a poza tym nudno... A nie, jeszcze upadek dozorcy niewolników na ryj był dobry Big Grin

Histroia Usoppa - mistrzostwo! Zapalający się nos, "Matrix" i Heracles'n... Umierałem ze śmiechu Big Grin

No i teraz to już tylko historie Brooka i Zoro nam zostały Big Grin Ja już chcę Big Grin

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
04.10.2009 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

A obawiałem się po zapowiedzi poprzedniego odcinka, że będzie trochę koślawo i kurcze, sprawdziło się... Ale do tematu;

Historia Robin, cóż nieźle się zapowiada, ale autorzy wzięli sobie na cel bardzo obszerny temat, dlatego jestem ciekaw, czy zmieszczą to w jednym odcinku...

Usopp... :mrgreen: już od razu na wejściu muzyka poprawiła mi humor :-)
Wąski napisał(a):Histroia Usoppa - mistrzostwo! Zapalający się nos, "Matrix" i Heracles'n... Umierałem ze śmiechu Big Grin
Gagi pierwsza klasa, mimo "krótkiego występu"

Fajne są też wstaweczki z Luffy'm i Hancock na początku; dziewczyna zaczyna się robić coraz śmielsza :-P . A co do Hancock to rozwalają mnie jej fantazje i psychika.

Ale najbardziej czekam na odcinek z Zoro. Co prawda wiedziałem, że trafi tam gdzie Perona, bo kiedyś przez przypadek natrafiłem na spoiler, ale oprócz tego nic poza tym, więc czekam z niecierpliwością :-D .

[Obrazek: 19979393.png]
04.10.2009 21:14
Simestro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 156

Odcinek dobry lecz zasmuciły mnie dwie rzeczy, krótka historia Usoppa i te krzywe ryje. Nie mogłem aż patrzec na Robin tak ją oszpecili Undecided. Historia Robin jak zawsze smutna i poważna tak jak jej całe życie a co do Histori Usoppa to mimo, że była bardzo krótka to płakałem ze śmiechu przy każdej scence a najbardziej przy tej jak Usopp, żuk i Herakles wyladowali głową w ziemi i wszyscy w tej samej pozie :mrgreen:. Zostanie nam tylko Zoro i Brook i potem Impel Down. Nie moge się już doczekac :-P

[Obrazek: Ulquiorra_Schiffer_Signature_by_Xx_Skull_Rider_xX.png]
04.10.2009 21:34
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Na forum w pierwszym poście jak i stronie jest już dostępny Online i Hadsub.

Mnie rozwaliła Hancock. Nami? Robin? lol skąd ona wie, że Robin to imię kobiety?Big Grin Ogólnie fajna scenka a jak potem Luffy, Wybacz... ale nie możemy być razem. Nie no mnie te kawałki miażdżąBig Grin

Robin, fakt kreska taka sobie była. Jest jedna rzecz co mnie bardzo miło zaskoczyła. Normalnie zawsze trawi się jakieś dziecko bohaterowi shounena i mnie swoją osobą wkurza do granic możliwości. Wystarczy wspomnieć filer Spa albo kinówkę 4 OP z tym chłopakiem. I tu nowość! Nie dość, że polubiłem Soran to jeszcze mi też spodobało się to jej marzenie. Masakra. Chciałbym by Robin tam zrobiła porządek i jak zawsze mi takie dzieci wiszą tak teraz, chcę by ja uwolniła i pokazała jej świat, zrobiła porządek z tym mostem, bardziej mnie to obchodzi niż Impel Down czy historia Zoro/ Brooka. Lol
Spoiler :
Jedynie ciekawszy jest dla mnie motyw z kochającą Hancock i jak marynarka czy Garp się dowieBig Grin
Historia Usoppa, nie ma co się przyczepić, całkiem niezła, nagła, udana zmiana klimatu, to jest naprawdę coś. Ale ani nie lałem ani się nie śmiałem z tego. Miłe i tyleTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

05.10.2009 13:33
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Tutaj z niektórymi się zgodzę ta kreska nie jest taka fajna jak wcześniej. Ta co była w CP9 była chyba najlepsza. Po za tym w mandze było kilka stron tylko pokazane, gdzie oni wylądowali w anime to rozszerzają i nie za bardzo mi się to podoba bo ponoć miało być tylko 500 odcinków razem z końcem mangi, ale z tego co teraz wynika to będzie na pewno więcejBig Grin
Spoiler :
Zanim się skończy wojna to jeszcze dużo będzie a potem jeszcze całe New World
. Ogólnie miejsce, gdzie wylądowała Robin nie zbyt mi się podoba i mam nadzieję, że zrobi tam porządek i uwolni małą, aby mogła zobaczyć świat Big Grin Co do Usoppa to jak zwykle rządzi i to miejsce jak najbardziej do niego pasuje xD
05.10.2009 15:55
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,268
Poziom ostrzeżeń: 20%

cóż jak zwykle akcja z Hancock całkiem śmieszna później wątek robin ale on był nudny no i najlepsze czyli watek Usoppa z tą muzyczką wyglądało to genialnie najlepsze było jak uciekał przed stag beetle i jak potem oni wraz z heraklesem wylądowali nogami do góry :mrgreen: i jego przedstawianie się w następnym odcinku będzie ciekawie, ale nie spodziewałem się ujrzeć perony jeszcze w one piece no i brook jako szatan! będzie się działo,choć teraz to chyba Robin będzie miała najgorzej względem powrotu do załogi ale pożyjemy zobaczymy

[Obrazek: a5d45uF.png]
05.10.2009 17:13
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

No nieźle, Robin ma znów smutną historię. Cała ta budowa, do tego na mrozie i do tego na środku oceanu (ciekawe jak oni podpory stawiają na dnie). Po co Robin się poddała, miała taką przewagę (liczebną XD), że mogła spokojnie wszystkich pokonać. Cóż pozostaje poczekać tylko na rozwój wydarzeń.
Mnie się tam wątek Ussopa średniawo podobał, jak dla mnie nic specjalnego i ten typ Herakles, nie lubie jak się imiona sławnych postaci z historii bierze w wstawia się w podrzędną postać z anime, powinni bardziej to dopracować.

Zoro rulez, teraz tylko na to czekam.

Podsumowując masakra. Pytaj forumowiczów jak poprawić Operę lub zainstaluj Liska. Najlepiej też czytaj zanim wyślesz. Jutsu miał do ciebie ogromną cierpliwość, ale chyba dłużej tak być nie może.
05.10.2009 23:08
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Z tym Heraklesem to chodziło raczej o nazwę żuczka "Herkules" Smile

[Obrazek: 19979393.png]
05.10.2009 23:17
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Offspring pisze fonetycznie. Ha ha ha.
OFFSPRING napisał(a):(ciekawe jak oni podpory stawiają na dnie).
Może to być tak jak platformy wiertnicze. Czyli po prostu ten most unosi się na wodzie i nie musi dotykać dna.
Ale do rzeczy. Odcinek fajny. Ale nie podoba mi się, że nie było wszystkiego co było w mandze. Być może będzie dokończenie w następnym odcinku. Kreska słabej jakości i tylko zniekształca Robin. Najfajniejsza jest chyba historia Usoppa i te jego nagłe zmiany nastroju. Czekam na Zoro i negative hollow. Oby zrobili to śmiesznie.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
06.10.2009 00:00

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama