Aktualny czas: 23.11.2017, 13:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 424
Autor Wiadomość
Simestro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 156
Odcinek 424
Co sądzicie o najnowszym odcinku OP.

Pomimo, że ID odgrywa dosc mroczne miejsce to i tak można się pośmiac z wielu rzeczy.

Nasza kochana Shichibukai jak zawsze myśli tylko o jednym ciekawe czy jej zachowanie nie jest spowodowane przedawkowaniem witaminy C :mrgreen:. Następna postac to Hanibal-sama ten gościu mnie po prostu niszczy :-P ma to coś w sobie, natomiast jestem także zadowolony z "wycieczki" naszych dwóch przygłupów, który jeden pobija drugiego.
Odcinek oceniam pozytywnie i czekam na więcej tak zabawnego przedstawienia dalszej części przebiegu przygód Luffiego w ID.

Niestety nigdy nie może byc idealnie, lecz jedna postac mnie strasznie zniechęciła a jest to Mr 3. Nigdy nie przepadałem za tą postacią, niby taki kozak z zachowania a straszny lamus z niego i do tego moc wosku, która według mnie bardziej wygląda jak biała wydzielina z meskiego członka czyli taki spermoludek :mrgreen:.

[Obrazek: Ulquiorra_Schiffer_Signature_by_Xx_Skull_Rider_xX.png]
02.11.2009 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Odcinek może być aczkolwiek zastanawiam się czy było tutaj wszystko zgodnie z mangą bo chyba nie, ale i tak wszystko kieruje się do jednego Smile Z levelu na level będzie coraz ciekawiej i nie mogę się doczekać, aż zejdą niżej. Hancock mogła by w końcu dotrzeć na sam dół. Ogólnie ID jest fajnie przedstawione w anime i czekam na kolejne odcinki.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
02.11.2009 23:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%

Bardzo pozytywnie oceniam ten odcinek. Było mnóstwo zabawnych scen, fajnie pokazane miny Buggy'ego a jego komentarz" Nie patrz tak na mnie tymi ufającymi oczyma" to mnie położył. Choć teksty Ace równieżBig Grin

Przyjemnie się ogląda.
No jeszcze tekst Hannibala był świetny Big GrinBig Grin i HancockBig Grin
Dużo fajnych momentów po dokładali.

Bardzo podoba mi się tez pokazana krew w karmazynowym piekle, bałem się, że będą poobijani albo boże uchowaj.

No i kreska, widzicie oczy Hancock? Cód miódBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.11.2009 00:01
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Spoiler :
Odcinek mi się nie podobał, kreska brzydka (jeśli taka będzie w trakcie wielkiej bitwy to przestaję oglądać OP), przeciągane na siłę. Do tego dużo powtórzeń (czasem mam wrażenie, że Japończycy mają poważne problemy z pamięcią, skoro trzeba im przypominać co się wydarzyło parę minut wcześniej).

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
03.11.2009 11:04
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%
Re: Odcinek 424
Łuuuchuuu!

Cóż za odcinek! Dawno nie wiedziałem tyle treści spakowanej w jeden odcinek. Krótka wstaweczka (oby na długo), dużo akcji i mnóstwo gagów. Para naszych aktualnych głównych bohaterów, ogólnie nieźle się nawet dogaduje.

Odcinek obfituje w zabawne momenty. Szczególnie rozwaliło mnie; "ufne oczy" Luffy'ego, oczywiście wstaweczki z Hancock, przeszłość Buggy'ego z tym kopaniem tunelu i szacunek Ace'a, że przyłącza się do posiłku.

Ale najlepsze na końcu, kiedy Luffy na głupiego wskakuje do dziury. Buggy cieszący się ze zdobycia bransolety i nagle topór odcina mu łeb i uwaga: Blugor cieszący się z trafienia, pokazuje "pokój". Ciałko leci do dziury i "Master Usopp"
Padłem...

Zapowiedź też niezła, ale rozumiem, że co najmniej jeszcze 4 odcinki do 5 poziomu. Tym lepiej, czekam z niecierpliwością Smile

Ps.
Simestro napisał(a):Nigdy nie przepadałem za tą postacią, niby taki kozak z zachowania a straszny lamus z niego i do tego moc wosku, która według mnie bardziej wygląda jak biała wydzielina z meskiego członka czyli taki spermoludek :mrgreen:.
Człowieku - rozłożyłeś mnie...

[Obrazek: 19979393.png]
03.11.2009 15:30
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,247
Poziom ostrzeżeń: 20%

Odcinek bardzo komediowy, głównie ze względu na Luffiego i Buggiego. Ogólnie są z nimi jaja, ale jest jeszcze lepiej jak współpracują ze sobą. Śmieszny też jest ten wiceszef. Co do ID to nadal mnie zaskakuje, już jak wiceszef opowiadał o tych poziomach to wyglądały one strasznie, ale jak został przybliżony poziom 2 z 3 to wtedy zaczęło to wyglądać groźnie, zwłaszcza jak była mowa o poziomie pod 5 powiało zgrozą. Osobiście klasyfikuje ID jako najbardziej straszne miejsce w całym OP, kto myśli tak samo?

Tymek ma rację, jeden czy dwa przecinki nie zaszkodziłyby Tobie, a nam pomogłyby w zrozumieniu o co właściwie chodzi...
Chlor.

[Obrazek: a5d45uF.png]
03.11.2009 16:45
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Dwie sprawy:

1. Bez urazy nrgzero77, ale strasznie nieprzyjemnie czyta się twojego posta. Użyłeś tylko 1 znak zapytania na końcu zdania, a tak to żadnych kropek i przecinków.

2. Osobiście troszkę ubolewałem po obejrzeniu hardka. Pokornie proszę szefostwo stronki, jeżeli można oczywiście, by przy następnym odcinku, nie wycinano wstaweczki ze środka. Dla mnie, np. ma to wartość sentymentalną.
Oczywiście jeżeli większość woli wycięcie, to nie będę oczywiście protestował...

[Obrazek: 19979393.png]
03.11.2009 18:12
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ryuuga musi mieć raw w MP4 i taki był z wyciętymi niestety... Mam nadzieję, że wstawki zostaną.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.11.2009 18:59
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Bardzo fajny odcinek. Mnóstwo zabawnych sytuacji i nieoceniony w tym Buggy. Gdzieniegdzie zauważyłem że napisy za szybko znikały. Ale i tak świetne robota. Nie mogę się doczekać następnego epka. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.11.2009 01:16
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Ja ten odcinek odczuwam tak na -5/6. Zawsze coś mi nie pasuję Undecided

Mr3, powtórki i takie tam.
Plusy Hancock i jej rozmyślenia, Hanibal i ta nasza 2. Ale najlepsze wyszło im jak Luffy skoczył do dziury i ..........

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
04.11.2009 01:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama