Aktualny czas: 28.07.2017, 14:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Odcinek 429
Autor Wiadomość
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 429
Odcinek 429 - ostatni z 4 fillerków, jakie autorzy pozwolili sobie, nam zaprezentować. Uważam, że sprawiedliwa ocena to 3+/5.

Po pierwsze, słabe strony tego odcinka:
- postacie były koślawe (widać to było szczególnie na Luffy'm i Nami),
- zapowiadało się fajnie, ale na tym się zakończyło...
- słabizna piratów Amigo.

Ale były też dobre strony, a mianowicie obciachowe rzucanie kamieniami (z ukrycia) w bandytów. Druga rzecz, która mnie rozwaliła, to widok burmistrza wyspy, biegnącego z haczką na piratów Amigo Smile

I gdyby odcinek się na tym zakończył, to byłaby lipa, ale koniec super! Shiki pokazany z bliska, rozmawiający o swoim planie - cód, miód, malina! Swoją drogą nawet nieźle mu dopasowali głos (taki oziębły socjopata ;-) )

Osobiście nie mogę się doczekać kolejnego epka i powrotu do Impel Down...
Oj będzie się działo! :mrgreen:

[Obrazek: 19979393.png]
07.12.2009 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Poziom ostrzeżeń: 0%

Jedyny plus tego odcinka to to, że już koniec tych nudnych fillerów. :mrgreen: Jestem ciekaw czy kinówka będzie o wiele lepsza niż te fillery. W końcu wracamy do Impel Down. Teraz w końcu zacznie się fajna akcja. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
07.12.2009 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 63
Poziom ostrzeżeń: 5%

Tymek mam podobne odczucie co do minusów, ale dochodzi jeszcze brak praktycznie udziału kilku pozostałych członków załogi, a najbardziej, to brak mi Choppera i Usoppa, bo z nich zawsze była zwała, normalnie humor aż wraca XD Podobnie Broka z niego tez była zwała, właściwie pozbyto się postaci wnoszących najwięcej uśmiechu, a pozostawili właściwie 3 najsilniejszych i wydaje mi się, że chcieli z tego zrobić dobrą akcje, ale niestety nie wypaliło.

-Słabe walki
-Słabi przeciwnicy
-Brak części załogi na głównym planie
-Słaba kreska

+Dobry nowy opening
+Dużo nowych ataków [razem z kamieniami XD]
+Bardzo ciekawe rozpoczęcie filerów i zakończenie
+Pomysł na filery, które wprowadzają na przyszły film kinowy

Ocena końcowa za 4 Filery 5/10

Taki ogół ocen, a mam nadzieje, że niczego nie zapomniałem Big Grin
11.12.2009 01:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama