Aktualny czas: 13.12.2017, 14:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 431
Autor Wiadomość
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 431
Ykhm... Taadaaa!!!

Jesteśmy po 431 odcinku. Powiem jedno:
Według mnie najlepszy odcinek w sadze Impel Down!

A to dlaczego? Cóż, szczerze, to na początku nie zapowiadał się tak fajnie. Przypomnienie, monolog Sengoku i kilka flash-back'ów. Kurde... - myślę sobie - znowu przypominanie...
Ale po chwili się skończyły i coś wyjątkowego - kłótnia Garpa z Sengoku, a właściwie tylko Sengoku... jak dzieciaki! To było naprawdę coś rzadko spotykanego, dlatego daje na to duży plus + Smile

Co dalej... Paczka Smomiaczka zleciała na 3 poziom i było troszkę nudno, do tego, po minutce Słomiany złapany - co to będzie!
Ale po chwili do akcji wkracza Sfinks-Makaroniarz - bomba! Luffy pokazał dlaczego jest wart 300 mln i robi rozpierduchę... kolejna bomba! W między czasie krótkie i od serca pożegnanie Luffy'ego z nowymi przyjaciółmi... ale czy na pewno? Smile

I miał być koniec, a tu kolejna niespodzianka! Pojawia się nowy/stary bohater - Bon Clay-sama!

Podsumowując, dawno nie oglądałem odcinka One Piece tak bogatego w treść i perypetie. Moja ocena to 5+ Smile
A jakie są wasze wrażenia?

[Obrazek: 19979393.png]
20.12.2009 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Okama Way~~!

No i scena ulubiona: Sengoku pałaszuje ciasteczka Garpa, takiej sceny nawet w swoim fiku nie zamieściłemBig Grin

Odcinek bardzo plusowy ten monolog to była tragedia... Ogólnie podobały mi się teksty jakie leciały na 3 piętrze. Jak walnął ten tekst z piaskiem to pomyślałem, "czegoś uczy", wszak ogień można zasypać piaskiem. No i całkiem pozytywnie wypadł strażnik 3 poziomu, do tego Hanockc z tekstem jej oprowadzenia jako obowiązkuBig Grin
A okama way na koniec to cud miodekBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

20.12.2009 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Mega odcinek :-) Nie mogłem z tego, jak Sengoku wciągnął Garpowi wszystkie ciasteczka :-D No i... Okama way~~!
:mrgreen: Fajny głos miał ten Saldeath... W ogóle fajna postać :-) I chyba odkryłem Chuckowo-Norrisowy sposób na kurczaka.

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
21.12.2009 20:50
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

Fajny odcinek, wniósł dużo humoru i przede wszystkim znanego i ulubionego Bon-Clay! :mrgreen:

Mam natomiast takie pytanie: Jak nazywa się muza, która zaczyna się od 5:00? Bo nigdzie nie mogłem znaleźć :-(
21.12.2009 21:46
Shimka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 216

Odcineczek fajny^^ mnie tylko irytuje fakt że skoro Luffy jest z gumy a jest mega gorąco to powinien się roztopić O.o (wieeem szukam dziury w całym)
21.12.2009 21:47
Jari093 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 132

odcinek boski ;3 zwłaszcza jak luffy wskoczył na guza Sfinksa ;3

[Obrazek: Jari093.png]
22.12.2009 06:54
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281

Rewelacyjny odcinek. Saldeath jest całkiem nieźle zrobiony, ten głos mu pasuje. Zaskoczyło mnie gdy dowiedziałem się że głos podkłada mu ta sama osoba co Zoro.
Scenka z Garpem jest świetna, okazuje się że nie tylko Garp, ale i Sengoku jest niemożliwy.
No i na koniec dali najlepsze co mogli dać -"Oh come my way!".

[Obrazek: vYg1BTA.png]
22.12.2009 10:15
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Shimka napisał(a):Odcineczek fajny^^ mnie tylko irytuje fakt że skoro Luffy jest z gumy a jest mega gorąco to powinien się roztopić O.o (wieeem szukam dziury w całym)

Może on jest takim silikonem???
22.12.2009 18:30
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,268
Poziom ostrzeżeń: 20%

Ciało luffiego nie jest tak dokładnie z gumy tylko ma właściwości gumy gdyby było inaczej to by była to logia a nie paramecia, a wracając do odcinka był dla mnie bardzo pozytywny zwłaszcza przez rozmowę Sengoku i Garp'a no i mam w ten sposób kolejną parę komików, tam były tez flashbacki ale tylko 2 a poza tym jeden który mógłbym oglądać w nieskończoność mowa o walnięciu tenryuubito tez w końcu luffy zrobił niezłą rozróbę na 3 levelu dawno czegoś takiego nie widziałem a jedyny minus pojawił mi się na sam koniec czyli Bon Clay ale może go jakoś zniosę później

[Obrazek: a5d45uF.png]
22.12.2009 18:37
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Świetny odcinek ^^ Jak na razie to chyb najlepszy w sadze ID. Co prawda odcinek nie zaczął się rewelacyjnie, ale im dalej to co raz lepiej się robiło. Rozmowa Garpa i Sengoku była niezła (ta duma z wnuka i ciacha xD), flash-backi mi nie przeszkadzały, w końcu pokazywali jedne z najlepszych momentów. Następnie akcja z Saldeathem. Dobrze, że Luffy mógł sobie zaszaleć, zwłaszcza, że ostatnio nie ma wielu okazji by pokozaczyć. Najlepsza jednak była końcówka i "~Okama Way!!~" z niecierpliwością czekałem na Bońka i w końcu jest ^^

Shimka napisał(a):Odcineczek fajny^^ mnie tylko irytuje fakt że skoro Luffy jest z gumy a jest mega gorąco to powinien się roztopić O.o (wieeem szukam dziury w całym)

Chyba aż tak gorąco to tam nie było Tongue Zresztą trochę szkoda by było, gdyby Luffy się roztopił ;D Chociaż nie, przecież jest nieśmiertelny, więc wyszedłby pewnie i z tego. Ha, mamy rozwiązanie zagadki czemu się nie roztopił. Po prostu jest zbyt mocarny by prawa przyrody się go imały xD

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
22.12.2009 18:40

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama