Aktualny czas: 24.11.2017, 22:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 436
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 436
Nadszedł czas na zakończenie walki między Luffym a Magellanem.
Odcinek w mojej ocenie był dobry. Walka była niezła, ale wiadomo że Luffy nie miał szans z trucizną Magellana. Całkiem ładnie była ukazana bezradność Luffy'ego wobec potęgi Naczelnika. Jedyne do czego mogę mieć pretensje to fakt, że trochę ten odcinek był rozwlekany w czasie. Na koniec widzimy starcie Bon-chana i to był jedyny humorystyczny akcent w tym odcinku. Następny zapowiada się całkiem nieźle.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
03.02.2010 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%

Odcinek był bardzo przyjemny w oglądaniu, dobra walka zwłaszcza jak Luffy użył Gear 2 ostatnio dość słabo go używał ale teraz bylo dobrze no i jeszcze Hannibal, jak zobaczyłem Buggiego i Mr.3 gryzących podłogę to już pomyślałem ,,kurde nie obejrzę Hannibala w akcji'' ale potem pojawił się boniek trochę krótka walka ale było niezłe...pomijając końcówkę walki gdzie bon-chan zaczął robić coś dziwnego :shock: pewnie jak zobaczę dalszy ciąg tego to znowu znienawidzę bońka a już zaczynałem go lubić.Teraz zostaje tylko jedna sprawa na koniec, Luffy pokryty taką ilością trutki ze antidotum nic nie da, ponadto już złapany i zamknięty w celi, jak on się z tego wydostanie i dalej będzie biegł by uratować Ace'a to oficjalnie Luffy jest najlepszą główną postacią w shonen.

[Obrazek: a5d45uF.png]
05.02.2010 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rinna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 436
Dla mnie walka była interesująca, ale wolałabym zobaczyć Hannibala w akcji. Kiedy walczył z Bon-chan, to było za krótkie, mam wrażenie, że nie pokazał wszystkiego. Ciekawe, czy Luffy przeżyje taką ilość trucizny. To dowodzi, że upartość Luffy'ego nie ma granic. I jeszcze to, że Hannibal nie pomyślał o innej reakcji zbiegów, dlatego tak nie wyszło ^^ Ale minę by mieli Buggy i Mr. 3, jakby się dowiedzieli, że naprawdę to nie była pułapka <3 A Ace, przyznam, ładnie wygląda, jak jest w więzieniu (nie udaję Sadie, ani nic! Po prostu rzadko pokazuje swoje włosy w wersji full, czyli bez kapelusza, a tak to ślicznie wygląda ^^ )

[Obrazek: Jigoku.png]
20.03.2011 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama