Aktualny czas: 24.11.2017, 16:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 437
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 437
Nowy odcinek bardzo fajny. Poświęcenie Bon-chana nie zna granic. Prawdziwa przyjaźń. Buggy i Bon Clay także zawiązują coraz ściślejszą współpracę - "może się przytulimy"? Padłem ze śmiechu. Luffy dalej próbuje uratować Ace'a ale to chyba Bon-chan uratuje jego. Następny odcinek także powinien być super.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.02.2010 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jutsu
Unregistered

Mnie ten odcinek lekko zawiódł, liczyłem na coś więcej niż w mandze z "Hannibal i Bon ala prawdopodobnie Nami...".
Teksty po drugiej połowie rozbrajały, a jak wilki się rzuciły na Bońka.
Głosy były takie jakby tam kości i flaki :-D
08.02.2010 15:23
Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Jutsu napisał(a):liczyłem na coś więcej niż w mandze z "Hannibal i Bon ala prawdopodobnie Nami...".
Nie uprzedzając faktów, to ja myślę że to będzie pokazane dokładniej w następnym odcinku. W mandze było podobnie. Zostało to ukazane dopiero gdy opowiadał o tym Hannibal, więc spokojnie. Doczekasz się.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.02.2010 15:26
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

No kolejny odcinek!

Muszę przyznać, że odcinek, jak dla mnie, "dał" radę. Zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Totalnie mnie zaskoczyło, kiedy zorientowałem się, że Hannibal to tak naprawdę Bon-chan! Do tego całkowicie zmienił styl swojej mowy... jak on to wytrzymał? Ale mniejsza, druga sprawa to Buggy i Mr3. Znowu mogliśmy zobaczyć naszych kabareciarzy, a scena z przytulaniem mnie także totalnie rozwaliła.

Jednak w odcinku nie było tylko śmiechu. Ładnie ukazano poziom 5, a w nim więźniów bliskich śmierci. Następnie Luffy próbujący, mimo bezradności, wyjść z więziennej klatki. Do tego opowieść o diabelskim porwaniu - wisieńka na torcie.

Koniec wyśmienity - Bon-chan wyglądający jak super-mega twardziel idzie uratować przyjaciela...
Moja końcowa ocena to: 5-/6

Ps. Jakiś mod mógłby przenieść temat do "Najnowszy epek"?

[Obrazek: 19979393.png]
13.02.2010 15:12
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Re: Odcinek 437
romario7 napisał(a):Prawdziwa przyjaźń. Buggy i Bon Clay także zawiązują coraz ściślejszą współpracę - "może się przytulimy"?

A ja myślałem, że przytulał się z Mr. 3
13.02.2010 18:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama