Aktualny czas: 14.12.2017, 23:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 438
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Chlor napisał(a):Sprawdź sobie jeszcze raz mangę - w tym momencie jest narysowany jako kobieta. A potem cały czas jako facet.
Wszystko jest zgodnie z mangą (chapter 536 i 537 dla zainteresowanych). Jakoś nie zwróciłem na to uwagi. Na początku jest facetem, później kobietą i później znowu mężczyzną. No i kurcze w końcu nie wiadomo do końca jakiej jest on płci (od urodzenia). Inazuma może zmieniać płeć dzięki zdolności Ivankova, ale myślę że w tym odcinku zmienił się tylko tak "na imprezkę" w kobietę, bo normalnie to jest mężczyzną (przynajmniej częściej w tej formie występuje). Ciekawe czy Bon-chan też w niedługim czasie też będzie w formie kobiety. :-P

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
16.02.2010 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rinna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
RE: Odcinek 438
Najbardziej mnie rozwalił domek Mr. 3 i sposób, w jaki wilki się tam dostały Big Grin
Potem ten sposób pokonania Hannibala! Nami (zgadłam, że to ona!) będzie strasznie, strasznie wściekła, jak się dowie. I wtedy Bon-chan będzie w raju okama ^^ Haki królewskie Luffy'ego mnie zadziwiło. Trucizna, prawie umiera, a nagle HAKI! Szok.
Chlor napisał(a):Ale rozwala mnie Boniek mówiący "A co to za banda zboczeńców" (:
Bon-chan sam jest zboczeńcem! Nie zapominaj, jak się pierwszy raz zmienił w Nami ^^
Tymek napisał(a):Wcześniej o tym nie napisałem, ale czy wy też czuliście się trochę dziwnie jak widzieliście Ivancov'a w tych jego rajstopach...? Brrr! :-? :-x Nie lubię takich fetyszów...
Błe. Niby sexy a jego uda w tych rajtuzach... :/

[Obrazek: Jigoku.png]
20.03.2011 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100
(20.03.2011 20:09 )Rinna napisał(a):  
Chlor napisał(a):Ale rozwala mnie Boniek mówiący "A co to za banda zboczeńców" (:
Bon-chan sam jest zboczeńcem! Nie zapominaj, jak się pierwszy raz zmienił w Nami ^^

Boże Święty, naprawdę?! Dobrze że mówisz bo nie zauważyłam <:

A na serio, to skoro nie rozumiesz - właśnie dlatego rozwalił mnie jego tekst. Właśnie dlatego że sam jest zboczeńcem. A przynajmniej okamą d;
W jaki inny sposób można było to zrozumieć?

[Obrazek: h3sygn.png]
21.03.2011 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rinna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
Cytat:A na serio, to skoro nie rozumiesz - właśnie dlatego rozwalił mnie jego tekst. Właśnie dlatego że sam jest zboczeńcem. A przynajmniej okamą d;
W jaki inny sposób można było to zrozumieć?
Czyli to, co powiedział, to była czysta hipokryzja ^^ I dziwię się, że nie rozpoznał Iva, skoro on też jest okama Tongue

[Obrazek: Jigoku.png]
21.03.2011 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama