Aktualny czas: 25.11.2017, 03:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 445
Autor Wiadomość
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 445
Co sądzicie o nowym epku? Wg mnie superSmile Oczywiście jak prawie każdy odcinek OPSmile
Wreszcie mogliśmy zobaczyć kobiecą formę Ivan ... Smile Trochę głowa im nie wyszła Tongue Oraz
z odcinka na odcinek coraz bliżej do tego co się dzieje w mandze ... I dlatego nie mogę się doczekać odcinka 446 w końcu poznamy siłę Hannibala Smile

Spoiler :
... coraz bliżej do tego co się dzieje w mandze ... Wojny z WB

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
05.04.2010 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,264

Mi się kobiecy Ivankow nie podobał. W mandze wyszedł dużo ładniej. Tam ta kobitka była nawet pociągająca, a tutaj to porażka. I nawet głosu nie zmienił, skandal.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.04.2010 16:42
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 64
Poziom ostrzeżeń: 5%

Mi się podobał odcinek. Ciekawi mnie z jakich powodów czarno brody zdradził marynarkę Big Grin

[Obrazek: Speed1111.jpg]
05.04.2010 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

He he wszystko w swoim czasie, odcinek był... Hmmm... nawet, nawet było trochę akcji i mamy zapowiedź obrony schodów przez Hannibala, ciekawe ile sekund zabierze to widowisko Smile.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
05.04.2010 18:00
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Taki sobie odcinek. Po pierwsze, trudno nie było zauważyć przedłużania, w postaci walk cieniasów, w dodatku niegustownie ubranych. Po drugie, Iva jako kobieta wyglądał brzydko, w mandze wyszedł zdecydowanie lepiej. Po trzecie, Sadi walczyła za długo z Królową Okama, która powinna zmieść ją z powierzchni ziemi. Po czwarte, taniec Hannibala - trochę przerażający... Odcinek ratuje Czarnobrody, potrójny atak Luffiego, Croca i Jinbeia, oraz wkroczenie wice-naczelnika na koniec. Reasumując: mogło być gorzej.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
05.04.2010 19:46
Koduś Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100

Mi nie pasuje, dlaczego Luffy po grand 3 nie stał się małym gnojkiem? Dlaczego trucizna nie dotknęła Buggiego w ręce i nogi skoro się o nią opierał, gdy starał się wyjąć swoją woskową rękę?
Iva fajnie wyszedł, na pewno lepiej wygląda niż w swojej męskiej formie, czy tej z wielką twarzą.

[Obrazek: 2sjc7vj7.jpg]
06.04.2010 11:40
Lena Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55

Mnie najbardziej kuło w oczy: przeciąganie odcinka na siłę,nic nie wnoszące do fabuły fillery,to,co zrobili Ivie(w mandze naprawdę nieźle wyglądał w kobiecej wersji).
Poza tym ujdzie.
Tatra ma racje:mogło być gorzej.
Ale trzeba dać im plusa za kreatywność.Nie wyszło,trudno,ale starali się.

"Brother will kill brother
Spilling blood across the land
Killing for religion
Something I don't understand..."

La vita é breve e l'arte é lunga.
06.04.2010 12:49
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Wszystkie info o odcinku i moje odczucia zostały już opisane. Znowu się spóźniłem. :-( Powiem tylko, że podzielam w pełni zdanie Tatry i Kodusia.
I jeszcze mam takie pytanko do adama1581: Po co w ogóle dajesz takie info nawet w spoilerach? Przecież to nie ma w ogóle związku z omawianym odcinkiem. Wystarczy że ktoś przez pomyłkę kliknie w "rozwiń" i już ma po zabawie (sam miałem tak kilka razy). Skoro aż tak bardzo chcesz o tym porozmawiać to zapraszam do działu manga. Tutaj niestety nie wszyscy ją czytają.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
06.04.2010 17:56
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%

No tez bym się do tego przyczepił co i wySmile Znaczy: 6 głupków, brzydka Iva( czułem, że jest gorszy niż jak jest mężczyzną) , czemu Buggy'emu nic się nie stało. To takie 3 elementy. Reszta mi nie przeszkadzała a już tym bardziej przedłużenia. Lepiej jak robią tak i w przeważającej części wychodzi im to lepiej niż dobrze, niż by akcja szła szybko i by filery musieli dać. Zastanówcie się co jest gorsze. Mnie akcje z Buggym rozwalają, teksty do Magellana były zarąbiste... A no i taniec HannyabalaBig Grin Jak ta uśmiechnięta minka się poszerzała na brzuchuBig Grin Szkoda, że nagle znikło malowidłoBig Grin
Niesamowicie przerażająco wyszedł im Hannyabal na zakończenie odcinka, jak nie onBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

06.04.2010 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%

To...był...pierwszy...raz....kiedy....ivankov....przestał być oczoj***y i mam nadzieje ze pozostanie w tej formie znacznie dłużej, a odcinek był bardzo dobry wreszcie mamy porządna ilość akcji bo brakowało mi jej od sagi TB. Do tego dochodzi akcja z buggy i mr.3, uwielbiam sytuacje gdy coś tam gada Mr.3 wymyśla pomysł z tego a reszta więźniów uważa buggiego za geniusza. Cały odcinek był fajny choć zastanawia mnie jak Teach przeszedł przez Shiryu. Następny odcinek zaprezentuje nam umiejętności hannibala i wzruszające scenki z nim, jak zwykle czekam na kolejny.

[Obrazek: a5d45uF.png]
08.04.2010 11:57

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama