Aktualny czas: 12.12.2018, 19:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 445
Autor Wiadomość
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%

Dobrze, więc może zacznę od tego, że mnie, w przeciwieństwie do większości, odcinek nie wydawał się przeciągany. Wręcz przeciwnie! Cieszyłem się każdą sekundą tego odcinka! Była w nim akcja, śmiech, wszystko to, co dobre w OP.
Z jedną rzeczą się zgodzę - Ivankov... Ogólnie o wiele lepiej wygląda w żeńskiej postaci, tyle, że coś spieprzyli - broda...
A fuj! Co to ma być? Klocek pod skórą? W mandze wyglądało to lepiej...
Jeszcze jeden plus, to to, że dużo w tym odcinku było Sadie-chan! Nie wiem, jak dla was, ale ja uważam ją za super laskę! No i oczywiście fajną postać :-P

Podsumowując odcinek oceniam 4/6 Smile

Romario napisał(a):I jeszcze mam takie pytanko do adama1581: Po co w ogóle dajesz takie info nawet w spoilerach? Przecież to nie ma w ogóle związku z omawianym odcinkiem. Wystarczy że ktoś przez pomyłkę kliknie w "rozwiń" i już ma po zabawie (sam miałem tak kilka razy). Skoro aż tak bardzo chcesz o tym porozmawiać to zapraszam do działu manga. Tutaj niestety nie wszyscy ją czytają.
Chciałbym się do tego odnieść - zgadzam się z Romario. Natrafiłem na dokładnie takie samo, bezsensowne info... Ba! Natrafiłem dokładnie na to, co tutaj pisze, 2 dni przed tym, jak przeczytałem o tym w mandze... Powiem tylko, że szkoda słów...

[Obrazek: 19979393.png]
08.04.2010 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Lena Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55

Komimasa,wiem,że fillery (a przynajmniej większość)są nieciekawe,ale w tej sadze tak jakoś najbardziej odczułam do przeciąganie.Wiem,że nadganiają mangę niebvezpiecznie szybko i tak dalej.Wiem,że niepowinnam się na to skarszyć,jeżeli kogoś mój komentarz zniesmaczył lub się nie spodobał-przykro mi,napisałam jedynie moje odczucia względem niego.

"Brother will kill brother
Spilling blood across the land
Killing for religion
Something I don't understand..."

La vita é breve e l'arte é lunga.
08.04.2010 20:32
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

Hmm, jak na razie, wydarzenia z mangi wyprzedzają te z anime o rok. W tak zwanym międzyczasie sporo się wydarzyło więc myślę, że producenci anime nie będą mieć z tym kłopotu.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
08.04.2010 22:17
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177

hmmmmmm to miedz nowym epem a nowym chapterem jest aż taka odległość w historii?
Myślałem że anime jest tuż tuż za mangą skoro tu prawie leci za bratem a podobno tam już jest całej akcji ratowniczej.

[Obrazek: jackal.png]
09.04.2010 09:43

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama