Aktualny czas: 23.10.2017, 10:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 447
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,082
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 447
Odcinek w sumie nawet dosyć dobry. W porównaniu do poprzedniego przynajmniej pod względem kreski dużo lepszy.
Jednak moim zdaniem za bardzo przeciągają... zamiast troszku zafillerować ID, żeby było ciekawiej to wolą przeciągać... ehhh
Spoiler :
Mam nadzieję, ze bitwę w Marineford fajnie zafillerują, ale mam coraz mniejsze nadzieje na toTongue
Na koniec dodam, że od Magelana bije mocBig Grin

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
22.04.2010 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

A jak dla mnie odcinek bardzo dobry! Dużo akcji (dobrej akcji!) i przygody ciąg dalszy.
Po krótkiej, jakże nierównej, walce Luffy w końcu przekonuje się, co czuje normalny człowiek, kiedy wyrnie twarzą w podłogę... :-P Blackbeard pokazał mu, że aktualnie nie ma z nim szans. Na szczęście Jinbei okiełznał Luffy'ego - i bardzo dobrze!

Ale! Uważam, że najlepszym momentem odcinka był moment, kiedy Magellan razem z oddziałem natrafia na związaną Sadie-chan :-P Te ich miny były boskie :mrgreen:

Magellan... uporał się w kilka sekund z całą załogą Czarnobrodego! :shock: Jeśli ktoś jeszcze wątpi czy jest to dobra osoba na stanowisku naczelnika, to ma niepodważalny dowód.
BlackKuma napisał(a):Na koniec dodam, że od Magelana bije mocBig Grin
Prawdę rzekłeś ;-)

Ogólnie odcinek całkiem przyjemny. W przeciwieństwie do BlackKumy, ja nie odczułem przedłużania. Moja ocena: 5-/6.

Ps. Uwaga niezła ciekawostka!!!
Po obejrzeniu odcinka, przewijałem kilka razy do momentu, kiedy Magellan "przeraża krzykiem" i co zobaczyłem? Jakieś pół minuty przed końcowym "To be continued" mamy pokazanych więźniów biegnących na 3 poziom. A wśród nich, mniej, więcej po prawej stronie, znajduje się nie kto inny, jak Pandaman! W pierwszym momencie, pomyślałem, że coś mi się przewidziało, ale od razu przewinąłem i proszę bardzo Smile
Uważam to za niezły zabieg autorów na poprawę humoru :mrgreen:

[Obrazek: 19979393.png]
22.04.2010 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Odcinek dobry. A to za sprawą Czarnobrodego. Całkiem fajnie autorzy pokazali tą całą więź jaka połączyła teraz BB i Luffy'ego. Zgodzę się z BlackKumą, że trochę te odcinki są przeciągane. Mogli by już trochę przyspieszyć tą akcję.
A co do tego Panadamana - to nie jest wymysł autorów tylko samego Ody. ;-)

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.04.2010 20:49
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%

Pandaman jest w wielu odcinkach. Na przykład, na Thiller Bark, jako zombie :-P
Teraz zauważyłam Pandamana w najnowszym odcinku - bardo ciężko go zauważyć :shock:

[Obrazek: 4mbg.jpg]
22.04.2010 20:54
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,236
Poziom ostrzeżeń: 25%

Ok po pierwsze CO SIĘ STAŁO Z GŁOSEM CROCODILE'A?!?! Mam nadzieje że jego seiyuu jest tylko chory bo to będzie dla mnie za dużo jak kolejny seiyuu z OP się przekręci. Kurohige to mnie powoli zaczyna wnerwiać, kozaczy co chwile a wyje jak ciota po tym jak dostał z jet pistolet'a a potem cały jego team wraz z nim pada przed magellanem. Gdyby nie jinbei to luffy by go skopał, były osoby słabsze od Teach'a które lepiej znosiły jet pistoleta a tu mamy powtórkę z walki z Ace jak dostał z płomienia to zwykły mięczak z super owocem i nawet słowa jinbei'a nie zmieniły mi o nim opinii, a najgorsze jest to że akurat ten gościu musi mieć najlepszy śmiech w OP. Jeszcze przeszkadzał mi w tym odcinku flashback, oglądanie wcześniejszego teach'a i wielkogłowego luffiego nie było dla mnie przyjemne a w następnym odcinku będzie jeszcze gorzej..........IVANKOV WRACA DO SWOJEJ MĘSKIEJ POSTACI!!! BIADA! BIADA MOIM BIEDNYM OCZĘTOM!...........wszystko co dobre musi się niestety skończyć.

[Obrazek: a5d45uF.png]
24.04.2010 14:45
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*

nrgzero77 napisał(a):Ok po pierwsze CO SIĘ STAŁO Z GŁOSEM CROCODILE'A?!?! Mam nadzieje że jego seiyuu jest tylko chory bo to będzie dla mnie za dużo jak kolejny seiyuu z OP się przekręci.
Też to zauważyłem i popieram przdmówcę. Poprzedni seiyuu był zdecydowanie lepszy...

nrgzero77 napisał(a):Kurohige to mnie powoli zaczyna wnerwiać, kozaczy co chwile a wyje jak ciota po tym jak dostał z jet pistolet'a
nrgzero77 napisał(a):a tu mamy powtórkę z walki z Ace jak dostał z płomienia to zwykły mięczak z super owocem
Tutaj się nie zgodzę. To właśnie tak powinno być, że zwija się z bólu. A dlaczego? Ma owoc ciemności, a ciemność pochłania wszystko. I jak już kiedyś powiedział, przyjmuje o wiele więcej bólu niż inni ludzie.

nrgzero77 napisał(a):Gdyby nie jinbei to luffy by go skopał
Jakim cudem?! Czrnobrody położył Słomianego jednym ciosem! Aktualnie Luffy nie ma z BB szans i myślę, że prędko się to nie zmieni...

24.04.2010 15:53
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*

Tymek napisał(a):Jakim cudem?! Czrnobrody położył Słomianego jednym ciosem! Aktualnie Luffy nie ma z BB szans i myślę, że prędko się to nie zmieni...

On go tez położył jet pistoletem a luffy się pozbierał szybciej od niego.

Cytat:Tutaj się nie zgodzę. To właśnie tak powinno być, że zwija się z bólu. A dlaczego? Ma owoc ciemności, a ciemność pochłania wszystko. I jak już kiedyś powiedział, przyjmuje o wiele więcej bólu niż inni ludzie.

O tym to akurat zapomniałem ale i tak wygląda to żałośnie.

24.04.2010 16:02
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*

nrgzero77 napisał(a):On go tez położył jet pistoletem a luffy się pozbierał szybciej od niego.
Racja, tyle, że następnego ataku Luffy (wg mnie) nie mógłby już zrobić. Dlaczego? Luffy walczy stylem kontaktowym, tz. jego ataki pochodzą od uderzeń kontaktowych. A jak wiemy, Czarnobrody może pochłaniać moc użytkownika diabelskiego owocu.

W pamiętnym 325 odcinku (jeden z moich najulubieńszych!) w ten sposób załatwił Ace'a. O ile Ace miał jeszcze możliwość zadawania ciosów BB - tych na odległość, o tyle Luffy nie miałby z nim szans. Dlatego też uważam, że dobrze się stało, iż Jinbei powstrzymał Słomianego.

24.04.2010 16:09
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*

No może i tak, akurat nie myślałem że to będzie aż taka krótka walka no ale nadchodził Magellan a z nim to nie ma żartów, to była jedna z lepszych scen w tym odcinku kiedy to tak nagle przywalił z hydry wyglądało to genialnie. Wiesz luffy to tak właściwie ma jeden atak na odległość czyli gomu gomu no cannon, eh żebyś ty wiedział ile ja główkowałem nad tym jak dokładnie działa to zabieranie mocy diabelskiej. Z jednej strony mówi że zabrał Ace'owi moc a on go potem z ognia, dopiero z tym odcinkiem to w pełni zrozumiałem.

24.04.2010 16:20
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*

A właśnie, mam pytanie. Jak to jest z tym Cannon'em? Pamiętam, że był to atak, którego użył Luffy, żeby zrobić dziurę w tej fali (coś tam Laguna?). Na jakiej on zasadzie właściwie działał? Nie było to czasami zderzenie dwóch ataków - cięcia Zoro i uderzenia Słomianego?

24.04.2010 16:49

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama