Aktualny czas: 19.11.2017, 21:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 452
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 452
No to dziś jesteśmy o czasie. Świerzy odcinek i temat już jest^. Na początek odniosę się może do wypowiedzi z tematu o poprzednim odcinku.

Weather napisał(a):Tia Magellan wpieniony na maxa i miałby po prostu go zamknąć i tyle? Zresztą on sam się na niego rzucił a już nie ma Ivy który mógłby zastosować swoją technikę a poza trucizną jest jeszcze ten ujemny efekt hormonów Ivy, więc jak dla mnie Boniek jest skończony.

I teraz dostajesz strzała jak Buggy od Luffy'ego^. Nie jest powiedziane i kropka^
Jak widać jest też lekarstwo w ID. Nie spodziewałam się, że Czarnobrody naprawdę został pokonany. Shiryuu ich uratował, za co dołączy do ich załogi. Myślę, że Magellan będzie miał większy problem niż Bon i okama way przetrwa^
Sam odcinek mocno przegadany, ale mimo wszystko dobrze się go oglądało. Nie zabrakło odrobiny humoru, oraz wstępu do kolejnych wydarzeń. Luffy odbierający den den mushi był rozbrajający^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
23.05.2010 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Heh... co do tego przegadania to ja to odebrałem jako przedłużanie, ale Luffy odbierający telefon... myślałem, że padnę... sporo się śmiałem przy tym odcinku, więc był dobry, choć wydawał mi się być jednym wielkim przedłużeniem.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
24.05.2010 12:00
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Cóż mogę powiedzieć o tym odcinku? Zabawny, ale też przeciągany - już dźwięku den den mushi nie dało się chyba bardziej wydłużyć. :-> Teraz czekają nas fillery, ale chyba będą fajne, bo w końcu są o załodze słomianych. To będzie taki lekki wstęp do rozpierduchy w Marineford. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
24.05.2010 16:04
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Niezły odcinek. I baaaaaardzo przeciągany. Dziwi mnie, że ten Marine tak długo dzwonił, mi by się odechciało już po pierwszej minucie xD Ale bezpośredniość Luffiego i wspaniałość Buggiego były zabawne :mrgreen: Trochę niepokoją mnie nadciągające fillery. Opowiadać one będą o losach Słomianych. Ale czy będą one zgodne z założeniami Ody? Jeśli nie, to czeka nas inna historia w anime i w mandze :/ Skolei jeśli będzie taka sama, to albo będziemy czytać chaptery ze znaną nam historią, albo przygody załogi zostaną pominięte, a czytający jedynie mangę będą pokrzywdzeni :/ Prawdziwie tragiczna sytuacja xD

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
24.05.2010 17:07
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Odcinek przegadany i zabawny.

Luffy potrafi rozbrajać i no nasz Buggy biedny czy szczęśliwy ?

A ziemniaki?

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
24.05.2010 18:08
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

Odcinek był fajny, tylko grubo przesadzili z tym dzwonkiem. Sobie patrzą 2 minuty na telefon :evil: .

A co do fillerów, to one generalnie nimi nie są, bo były przedstawione na historyjkach obrazkowych z pierwszych stron. Właśnie miałem nadzieję na to, ponieważ dzięki temu prawdopodobnie odcinki nie będą tak chamsko przedłużane. (oby :roll: )

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
24.05.2010 21:03
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

He he, zapomniałem o Cover Story, a też już się bałem tych odcinków.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
24.05.2010 21:56
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Krandar napisał(a):A co do fillerów, to one generalnie nimi nie są, bo były przedstawione na historyjkach obrazkowych z pierwszych stron.
To co było na okładkach zostało już zrobione w anime. Teraz będą fillery, które będą rozwinięciem tego co było w mandze. ;-) To czego nie ma w mandze, a jest w anime jest fillerem. Być może Oda powiedział twórcom, że więcej nie będzie już rysował słomianych na okładkach, więc ci postanowili to rozwinąć.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
24.05.2010 22:07
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Romario napisał(a):To co było na okładkach zostało już zrobione w anime. Teraz będą fillery, które będą rozwinięciem tego co było w mandze. ;-)

No właśnie nie! Było w anime zrobione to, co w jednym rozdziale, w którym było pokazane gdzie każdy wylądował (z dodatkami od animatorów oczywiście). Potem były po dwie okładki bodajże na każdego i tego jeszcze w anime nie pokazywali.

[Obrazek: h3sygn.png]
25.05.2010 12:27
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Coś ci się pomyliło. Na każdego słomianego były 2 historie okładkowe i zostały już pokazane w anime - wszystkie. Chaptery 543-560. ;-)

25.05.2010 12:45

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama