Aktualny czas: 28.07.2017, 16:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Odcinek 454
Autor Wiadomość
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495
Odcinek 454
Temat poświęcony rozmową o odcinku 454.

Muszę to napisać...

Co to ma być!!!!! Co oni zrobili biednemu Sanjiemu... OMG zupełnie mi się to nie podoba =\

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
06.06.2010 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26

Właśnie sobie obejrzałem z angielskimi napisami i masakra. Sanji się spedalił. Zastanawiające, że wszyscy tam o nim względnie słaby mówią xD. Pewnie się czegoś nauczy, a jak zobaczy Nami-swan i Robin-chan to z pewnością wróci do zdrowia. Swoją drogą już widzę jak Zoro z niego ciśnie. Co do Choppera to faktycznie może sobie na tym ptaszku wrócić. Tylko musi jakoś ptaki i ludzi pogodzić i będzie miód.
06.06.2010 16:00
Cholek Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30

Ach ten Sanji. :lol:
[Obrazek: okama42.png]

Aż się zakrztusiłem jak to zobaczyłem.
06.06.2010 18:09
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 494

:-x Dlaczego oni to robią Sanjiemu? Dlaczego tak go krzywdzą?! Co gorsza, jak on może się na to godzić?! Powinien złożyć wymówienie Odzie i przejść do konkurencji, gdzie nikt nie będzie próbował zrobić z niego tranwestyte. Pozostaje mieć nadzieje, że wróci do siebie, gdy zobaczy kuszące ciała Nami i Robin. Albo z troski o przyjaciela stanie się normalny <przecież Zoro umrze ze śmiechu, jak go takiego zobaczy -.- >
Przygoda Choppera niezbyt ciekawa. Ciekawe w jaki sposób nauczy się czegoś na tej wyspie.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
06.06.2010 18:36
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%

IMO zgodził się na to wszystko tylko dlatego, żeby te... babsztyle dały mu na chwilkę spokój. I żeby mógł się bez przeszkód poruszać po wyspie. Znajdzie drogę ucieczki i ucieknie stamtąd że będzie się kurzyło (mimo morza)

[Obrazek: 66HHUfX.png]
06.06.2010 18:57
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

Mamy dobre zdjęcie na demotywatory nakama Tongue

Tylko czemu? Największy pies na baby, Sanji, dał się zmienić w transwestytę... On nawet w myślach się z tym pogodził... to nie jest chyba plan ucieczki =\

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
06.06.2010 19:52
Imithe Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 799

Odcinek był przewspaniały^ Sama nie wiem, która część mi się bardziej podobała. Chyba jednak Sanji^ Powodzenia na nowej drodze życia, drodze okamy^ Mam nadzieję, że już taki zostanie, tylko żeby wyglądał tak jak na początku, bo ta jego późniejsza przemiana...
Choppi był słodki, ale nie tak słodziutki co ten pisklaczek^ Maleństwo tak słodko jadło, patrzyło^ Wszystko w nim było słodziutkie^ Tybylcy bardzo fajnie mówili, ale i tak numerem jeden był Sanjiś, a dwa pisklaczek^.
06.06.2010 22:10
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Fajny odcinek. Ale niestety kompletnie nie pasuje mi Sanji w nowej roli. Co to ma być? Tak się czasami zastanawiam czy przypadkiem sam Oda nie jest Okama. Ostatnio coś za dużo tych gości. No i silni są. Tylko dziwi mnie, że Sanji nie zastosował swojej najlepszej techniki, a od razu się poddał.
No i Chopper - jego historia jakoś bardziej przypadła mi do gustu. Na dorośnięcie tego ptaka musiałby chyba jednak długo czekać, więc sądzę że znajdzie jakiś inny sposób na wydostanie się z wyspy.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
07.06.2010 12:00
Syrenka Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 781

Sanji!!!!!!!!!! NIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!
Jak mógł przejsć na kobiecą stronę mocy. I teraz co? Bedzie podkradał sukienki Nami, a Robin buty? NIEEEE!!!!! Nie będzie już wężyka i melorin? WHY????? WHY????? :cry: :cry: :cry: Ale loczki ma niezłe.
Moze sie nauczy tam okama kenpo. ALE ZA JAKĄ CENE????

A co do chopera. Czyżby dzięki niemu załoga miała mieć do swojej dyspozycji wielkiego ptaszka? Hmmm... ciekaw, ciekawe.

Sanji. Chlip, chlip....
07.06.2010 15:29
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,019

Och kurde ); Lubię Bon-chana, lubię Ivę, nawet mogłabym się z tym pogodzić, żeby Sanji został Okamą, ale żeby przynajmniej

Imi napisał(a):wyglądał tak jak na początku, bo ta jego późniejsza przemiana...

W ogóle na tej wyspie Kamabakka wszyscy wyglądają okropnie, zboczeńcy z Impel Down są jakoś bardziej do strawienia.
Może jakby Iva zadziałała swoimi hormonami na Sanjiego, to przynajmniej by wyglądał po prostu jak kobieta a nie jak przebrany facet. Wtedy ok, zgadzam się.
Ale niech nie wygląda tak jak na końcu, toż to masakra jest, aż mi się chce płakać.

No a najbardziej to jednak wolałabym, żeby został taki jak był...

Część z Chopperem taka bez szału, przynajmniej coś na uspokojenie po wstrząsającym przeobrażeniu.

No i w zapowiedziach widzę, że znów Robin będzie "skopana kreskowo". Dlaczegoooo ):

[Obrazek: h3sygn.png]
07.06.2010 16:02
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama