Aktualny czas: 21.10.2017, 13:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 454
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 867
Poziom ostrzeżeń: 0%

Sanji gdyby został okamą byłby bardzo interesujący^ Choć pomysł Chlor jest również
niezły^

Natomiast w przypadku Choppera Oda może zrobić tak, że te ptaki akurat rosną w ekspresowym tempie, lub po prostu "mamusia" tego pisklaczka tam zabierze Choppiego, na co się póki co nie zanosi^.

Chlor napisał(a):No i w zapowiedziach widzę, że znów Robin będzie "skopana kreskowo". Dlaczegoooo ):

Zapewne dlatego by nie było zbyt dużych różnic względem poprzedniej części^ Być może też nie lubią Nico^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
07.06.2010 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 250

Kiedy zobaczyłem Sanjię (bo chyba teraz można już tak mówić) to mnie zamurowało. Dosłownie. Nie wiedziałem, czy sie śmiać, czy płakać. Chociaż powiem szczerze, że gdyby teraz Iva zamieniło go w kobietę, to byłby ciekawy zwrot w historii Mugiwarów. Ale Zoro będzie z niego lał. Ale co mi się spodobało w tej wyspie, (No może nie w samej wyspie, ale w jednej z mieszkańców) to seiy? tej króla w zastępstwie. Jego głos dobrze padowałby do Ivy, a nie ten skrzek, co teraz.

Chopper. Hmm... Chopper, jak to Chopper. Biega, krzyczy, udaje, że nie przejmują go pochwały, ucieka, krzycy, przemienia się , krzyczy, krzyczy, krzyczy... i ogólnie jet fajny ^^
Romario, to porównanie mnie rozbawiło, ale faktycznie, gdyby Choppi przyleciał na tej wronie do załogantów, a ptaszyna zdecydowałaby się zostać, to byłoby miło. No, może nie zostać, co przylatywać raz, na jakiś czas.

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
07.06.2010 16:39
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Nieeeee... Jak wy możecie się z tym pogodzić, że Sanji przez 10 lat anime, mangi jest ciągle napalonym podrywaczem w garniaku, spokojnym i opanowanym, z fajką w gębie, dostającym krwotoku po zobaczeniu ładnej dziewczyny, a teraz zmienia się w transwestytę...

Jeśli taki przypłynie do słomków, to chyba przynajmniej wyprawa na wyspę syren powinna go postawić na nogi.

Już słyszę Luffyego mówiącego "Sanji wyglądasz jak idiota" i Zoro płaczącego ze śmiechu...

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
07.06.2010 16:59
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Zaxus napisał(a):Jeśli taki przypłynie do słomków, to chyba przynajmniej wyprawa na wyspę syren powinna go postawić na nogi.
Wątpię, aby na wyspie syren coś się zmieniło. Zacznie podrywać Hachiego. Ot co. :mrgreen:
No i ja się nie zgadzam na zmianę Sanjiego. Teraz już nie będzie taką super postacią. Po prostu kolejny okama. Bon-chan zmienił się przynajmniej na lepsze, a Sanji wygląda ohydnie.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
07.06.2010 17:01
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

Zaxus napisał(a):jest ciągle napalonym podrywaczem w garniaku, spokojnym i opanowanym, z fajką w gębie, dostającym krwotoku po zobaczeniu ładnej dziewczyny,

Teraz będzie to samo, tylko dostanie krwotoku na widok mężczyzn (:
I będzie więcej lasek w załodze!

Romario napisał(a):Bon-chan zmienił się przynajmniej na lepsze, a Sanji wygląda ohydnie.
No ale jakby Iva zrobił z niego faktycznie kobietę jak pisałam, to już wyglądałby ładnie (; Czy takie rozwiązanie cię też nie satysfakcjonuje? (:

[Obrazek: h3sygn.png]
07.06.2010 23:45
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Nie. Po prostu przestanę go lubić i tyle. Sanji z bawidamka zrobi się facetem w spódnicy (i nawet hormony Ivy nie pomogą w tym względzie i mnie nie przekonają). Natomiast Bon-chan przeszedł odwrotną metamorfozę - z kolesia w łabędzim stroju w super towarzysza o znacznie męskim wyglądzie. Sanji wygląda bardziej jak transwestyta.
Dobrze, że Chopper był na końcu tego odcinka, bo przynajmniej mi osłodził ten obrzydliwy widok facetów w rajtuzach. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
07.06.2010 23:49
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

Chlor napisał(a):Teraz będzie to samo, tylko dostanie krwotoku na widok mężczyzn (:
I będzie więcej lasek w załodze!

Jest takie stare przysłowie. Kto sie czubi, ten sie lubi. (Zoro - Sanji)
Z drugiej strony. Biedny Zoro. Teraz będzie musiał uważać pod prysznicem, gdy upusci mydło. :-P
08.06.2010 11:18
Cholek Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 31

A chyba Sanjiemu się to nie podoba, bo widać jak na jego twarzy pokazuje się zmarszczka człowieka zdenerwowanego. Ja popieram teorię, że jak tylko nadarzy się okazja, to zniknie z wyspy.
08.06.2010 14:01
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

Heh, że on tylko udaje to wierzyłam cały czas, od kiedy zobaczyliśmy okładkę z takim Sanjim. Ale to co pokazali w anime nie wyglądało na udawaną zmianę... myślicie, że aż tak by popuścili wodze fantazji nie pytając Ody co właściwie z nim się stało? Teraz już ciężko mi uwierzyć, że to tylko fortel /:

[Obrazek: h3sygn.png]
08.06.2010 16:20

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama